• Efes Pilsen
    6.8k
    Cijeli prijelazni rok pokusavaju Ten Hagu dovest cijeli njegov Ajax :lol: Suluda transfer politika se nastavlja umjesto da sad naprave pravi rez i krenu gradit kao sto je Liverpool napravio s Kloppom. Dovedes 1-2 prava igraca svaki prijelazni rok. Ovo krpanje je zalosno, da Arnautovic :scream:
  • xavier
    11.1k


    De Gea je jedno vrijeme bio ponajbolji golman svijeta da bi onda totalno potonuo. Zatim se digao, ali nikad više nije postao svjetska klasa. Bio je prije nekih mjesec dana odličan tekst o tome kako je pri vrhu lige u obranama na gol crti dok je u većini drugih statističkih kategorija pri dnu.

    Po meni je Ten Hag odličan potez, ali pitanje je hoće li imati strpljenja dok on uspije pročistiti ovaj kaos na rosteru. Ima puno preplaćenih igrača koji si međusobno ne odgovaraju koncepcijski. United ima novca, ali top igrači ne žele u klub koji ne igra LP.

    Moram priznati da sam malo razočaran dosadašnjim prijelaznim rokom. Unitedu najviše treba svježa krv u sredini. Jedan playmaker i jedna radilica u vezi. De Jong je tu idealan. Nije baš oduševljen dolaskom u United, no on bi čak i došao, ali ne želi Barci prepustiti 17 milijuna eura koliko mu je dužna.

    Nadao sam se Timberu umjesto Martineza koji je dobar, ali moram priznati da sam skeptičan oko stopera od 175 cm u Premiershipu. Timber isto nije baš neki "toranj", ali njega sam više vidio kao desnog beka koji može zaigrati u sredini obrane ako se pokaže da ni Ten Hag ne može posložiti Maguirea i Varanea.

    Uteg je, kako sam već pisao, i Ronaldo jer ne može dovesti pravog napadača dok je on tu.

    No dolazak De Jonga bi puno toga promijenio...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Uteg je, kako sam već pisao, i Ronaldo jer ne može dovesti pravog napadača dok je on tu.xavier

    Uz brdo problema koje imaju su on i Bruno pri vrhu piramide. Da dovedu nekog ozbiljnog napadača i da igra spomenuti de Jong umjesto Brune već bi to puno ozbiljnije izgledalo.
  • xavier
    11.1k


    Ma Bruno je igrao napadača samo zato što je Ronaldo popustio dobar dio priprema i nije spreman. A na ofenzivnom veznom će vjerojatno ionako igrati Eriksen ispred njega.

    A kako sam napisao, kako ćeš dovesti top napadača kad je Ronaldo tu i svaki napadač zna da Ronaldo neće sjediti na klupi?
  • Jaro
    5.4k
    Romano:

    | : Šeško & Werner

    RB Leipzig will sign both Benjamin Šeško and Timo Werner on permanent deal, here we go confirmed ⚪️ ⭐️

    ▫️ Exclusive: agreement set to be completed for Benjamin Šeško, RB Salzburg turned down the proposal to sell him this summer and so Šeško will join RB Leipzig in June 2023.

    ▫️ Manchester United, Chelsea and PSG asked for Šeško but he’s happy to stay for one more season and then join Leipzig in 2023 with a five year contract.

    ▫️ Timo Werner will undergo medical tests and sign contract as new RB Leipzig player on Tuesday, full agreement reached on Sunday with Chelsea for €20m plus add-ons. It’s permanent deal.

    ▪️ The strategy is clear: Timo Werner and then Benjamin Šeško will be part of the new attack with Christopher Nkunku expected to leave the club in 2023.

    How do you rate these two signings? ⚪️
  • Jaro
    5.4k
    Messi sljedece sezone nazad u Barcu? Dakle, zicat ce igrace kaj su dosli ove godine da si 75 posto place prebace na zadnje 2 godine ugovora prije kojih ce ih htjeti prodat nekome da ne plate. Ako zatreba, prodat ce zadnjih 25% tv prava za sljedecih 50 godina.
    Meskeunklub
  • Nousername
    613
    Messi kad dode samo od prodaje njegovih carapa mogu zaraditi za njegovu placu
  • Jaro
    5.4k
    al se po spanjolskim pravilima to ne racuna... zato silom hoce de jonga prodat da mu ne vrate "odgodjenih" 17 milja eura...
  • xavier
    11.1k


    Ali pazi kakva politika. Dođeš u velike financijske probleme i tražiš igrače da se privremeno odreknu velikog dijela plaća što ćeš im "vratiti čim se situacija popravi"...i što ti dalje radiš? Dovodiš nove igrače kojima opet daješ ogromne plaće s tim da te plaće isplaćuješ u cijelosti dok si igračima koji su tu od prije dužan milijune.

    Savez te stisne i jasno je da moraš prodati neke igrače i De Jong je tu dobra prilika s obzirom da je tražen, ali tebi nije dovoljno što ćeš za njega u konačnici dobiti 80+ milijuna. Ne, ti još želiš da se on odrekne 17 milijuna koje si mu dužan.

    Stvarno Mes que un club :roll:
  • Jaro
    5.4k
    sad "otkrivaju" kako je De Jongov ugovor ilegalan pa sz mu bacili hint da bi bilo ok da suti i ode...
    U medjuvremenu pokusavaju kupit B.Silvu :rofl:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Laporta cigane odlazi iz Barcelone!!
  • deda
    27.6k
    Ciganija teška. A kao velik klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.