• Jaro
    5.8k
    Harry Maguirre :heart:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Zrinjski tukao drugoplasiranu Tuzlu City sa 2-0 u gostima. +10 na odnosu na Tuzlu.
  • Jaro
    5.8k
    Ole je bivsi. Dogovaraju uvjete "sporazumnog rastanka"...
  • jp23
    2.2k

    Official, Ole is no longer at the wheel :rofl:
  • Nolifer
    6.7k




    Jedan manje, Krkane na tebi je red, vrijeme je...
  • NORTE
    9.4k
    Opet pogođen Payet i novi prekid u Francuskoj. Navijački neredi se poput požara šire Europom, a najaktivnija je Nizozemska koja je postala huliganski raj. Švicarska ne zaostaje, kao ni Škotska. Zapadna Europa se probudila i to je tek početak.
  • NitkoBitan
    12.5k
    Francuska, Nizozemska... a evo i kod nas danas tovari gadali bakljama domace navijace i jos je bilo uletavanja u teren. Meni se cini da postoji korelacija izmedu prosvjeda i nasilja na tribinama
  • Guinness
    2k
    Opet pogođen Payet i novi prekid u FrancuskojNORTE

    Prvi korner, ni dvije minute utakmice
  • og1986
    2.9k
    Kada zatvoriš ljude skoro dvije godine, negdje mora početi pucat
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ma Payet je cigan obični, koji je flašu u glavu davnih dana zaslužio...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Legia koju smo izbacili iz kvala za LP i koja je druga u grupnoj fazi EL trenutno je predzadnja u prvenstvu Poljske :gasp:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ole je bivsi. Dogovaraju uvjete "sporazumnog rastanka"...Jaro

    Bit će sad zanimljivo kog će dovesti za trenera. Šteta da nisu uzeli Contea, trenutno izbor mogućih nije baš nešto.
  • xavier
    11.1k
    Bit će sad zanimljivo kog će dovesti za trenera. Šteta da nisu uzeli Contea, trenutno izbor mogućih nije baš nešto.Mali Zeus

    Ferguson je toliko dugo bio u klubu da United desetljećima nije uopće trebao razmišljati o treneru. Kad je SAF napokon otišao i mirovinu, zajednička odluka je bila Moyes kojeg se vidjelo kao "novog Fergusona", ali veoma brzo se pokazalo da on ipak nije Ferguson. To nije nitko. No treba reći i da Ferguson svojevremeno nije imao baš idealan start na Old Traffordu, dapače. No danas se neka druga vremena.

    Nakon toga je se pokušalo još nekoliko različitih pristupa, ali niti jedan od njih nije kliknuo kako treba i klub je ispao iz samog vrha engleskog nogometa koji danas čine City, Liverpool i Chelsea.

    U jednom trenutku sam se nadao Kloppu, ali kad je on postao dostupan, United nije tražio trenera i Klopp je otišao u najvećeg rivala i podigao na top razinu. I ja mislim da je Conte možda i najbolje rješenje u ovom trenutku no opet se čekalo i Conte više nije dostupan iako se de facto nudio Unitedu prije mjesec dana. Slična je priča bila s Pochettinom kojeg su samo sati dijelili od klupa Uniteda da bi na kraju Ole ipak ostao trener. I danas je taj isti Pochettino opet jedan od kandidata.

    Spominje se Zidane koji i ako dođe, a on ne bi sad usred sezone, vjerojatno neće dugo ostati. Ten Hag je navodno jako zainteresiran, ali njega Ajax neće pustiti do ljeta. Rodgers? Ne znam što bih mislio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.