• deda
    28.2k
    Na sve se živ čovjek navikne nažalost. Ja već godinama trubim o regionalnoj ligi, svi me pljuju kao da sam četnik. A ja vas pitam koja je opcija ako ovi naprave NBA?
  • marcio amoroso
    32.6k
    Ma nema šanse da se to napravi. Lige u kojima ti klubovi igraju su prejake da bi to dopustile.
  • Neki tip
    19.4k
    nije toliki problem u reg. ligi samoj po sebi, barem za mene, nego u tome što se smatra regijom.. bilo da se o njoj govori u sportskom ili političkom kontekstu.

    Niti povijesno niti geografski, kulturološki, gospodarski, interesno, kako god, ne mogu prihvatiti da kad god se govori o "regiji" ona se proteže 'ebenih "1000" km na jugoistok, ali nekim neshvatljivim razumijevanjem pojma zaustavlja se odmah tu na Sutli i na Dravi.

    Protiv Makedonaca i Makedonije, npr., nemam baš niš, dapače, ali ne znam po cemu su nam to oni regija, a Slovenci, Austrijanci, Mađari pa i Slovaci ili Česi nisu.
  • deda
    28.2k
    Vidjet će se stav Austrijanaca, Slovenaca, Mađara, Čeha i ostalih ako se krene u ovo. Na zapada nemaju kuda jer su pored njih Italija i Njemačka. Mogu jedino na istok
  • deda
    28.2k
    Naravno UEFA će imati posljednji blagoslov
  • Neki tip
    19.4k
    UEFA već ima svoju viziju te priče.. Konferencijska liga bit će kombinacija tih regionalnih elemenata i klasičnog europskog natjecanja. Mi ćemo biti sa Slovencima, Mađarima i Austrijancima u toj prvoj fazi Konf. lige. Naširoko je to negdje Čeferin objašnjavao.
  • Infinity
    15.3k
    To ako bude trazilo istupanje iz lige od toga nece biti nesto. Da ti neki englez igra nekakvo cipiripi takmicenje bez tradicije, a da ne igra domacu ligu? Svatko tko je ikad pratio Premiership zna da je njima Premiership ispred bilo kojeg takmicenja. Jedan Liverpool nikad nece igrati Superligu, a da zbog toga ne igra Premiership. Treba bit ozbiljan, ljudima ono njihovo ima neprocjenjivu vrijednost.

    Dovoljno je vidjeti prazne tribine na europskim utakmicama, a pune na Premiershipu pa ce biti jasnije da li im vise znaci otok ili kontinent.
  • agramZ
    2.3k
    inace sutra se igraju dva prava derbija.. rangers - celtic i rapid - austria
  • Majki2111
    2.6k
    51572688_403.jpg

    Ekpa ne staje. Neka osvoje, iako sam pristalica BVB. Nebi mi bilo mrsko. Najbolja Bundesliga unazad ohoho godina. :blush:
  • Eduardo
    17.6k
    Nažalost ne pratim Bundesligu, nema ih na MAXTVu a mrsko mi gledati streamove osim kad nisam prisiljen.

    Meni je ove sezone Lampardov Chelsea izrazito zanimljiv za praćenje. Imaju zanimljivih mladih, brzih igrača. Šteta samo porozne obrane, a i Kepa brani dosta loše. Nije niti blizu onoga što se očekuje od njega. Valjda to budu krpali na zimu nekim kvalitetnim braničem.
  • vafenss
    233
    Rangers-Celtic 0-1
    Celtic osvojio liga kup,odlicna utakmica,bilo je svega,pravi derbi
  • SAS1987
    13.5k
    Cruzeiro je ispao iz brazilske lige i tako postao deseti klub iz G-12 koji je ikada ispao iz prve lige (nadimak za največih 12 klubova brazilskih klubova... Slično ko velika četvorka). Dao bog da tamo ostali 100 godina :lol: Prosle sezone osvojili kup, jos ojjačali momcad i nadali se naslovu prvaka ili pobjedi u copi libertadores... A ispali iz lige :rofl:
  • reziser
    6.4k
    Rusija izbačena sa svjetskog prvenstva zbog dopinga?! I s olimpijade?!
  • LovroZG
    1.3k
    Nisu nužno izbačeni. Ak dokažu sportaši da nisu dopingirani onda mogu nastupit, sam ne pod svojom zastavom.
  • xavier
    11.1k
    Nisu nužno izbačeni. Ak dokažu sportaši da nisu dopingirani onda mogu nastupit, sam ne pod svojom zastavom.LovroZG

    To mogu ovi u pojedinačnim sportovima, ali kako bi se nogometaši uopće mogli plasirati na SP na taj način?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.