• Neki tip
    19.4k
    ma jasno..
  • Infinity
    15.2k
    Iz te grupe se cvrsto nadam da ce BiH da EP
  • Eduardo
    17.6k
    8 utakmica igra se danas u Engleskoj, 7 ih je završilo uz 6 pobjeda gostiju. Arsenal gubio doma od Southamptona 1:2 do 96' kad je Lacazette zabio za 2:2 i pokvario savršen učinak gostiju. Mourinho dobio 3:2 kod WHU. Ostali su još City vs Chelsea za odigrati.
  • Infinity
    15.2k
    Mourinho dobio 3:2 kod WHUEduardo

    U Tottenhamu shvatili da im dva razlike nije dovoljno da izdrze zavrsnicu pa sad trpaju po tri ma vrijeme. :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    BATE nakon 13 titula uzastopno više nije prvak
  • Neki tip
    19.4k
    ko na plejki :gasp: :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Korak po korak lomljenje linija i realizacija. A i dobrna je slaba nekako.
  • agramZ
    2.3k
    za sve ljubitelje clanskog modela - oko 22:30h zavrsili su izbori kod rapid-a. po prvi put u povijesti se moglo birati izmedju dva kandidata. Martin Bruckner i Roland Schmid. izborna komisija je normalno uvijek spojila sve liste koje su se kandidirale u proslosti.. uglavnom Bruckner=evolucija a Schmid=revolucija. ultrasi su jos 8.11. izdali priopcenje da su i zasto su za Bruckner-a. bruckner je dobio 1059 glasova a schmid 926.

    tko zna njemacki ili si hoce prevesti:
    Koncept Bruckner-a
    Prezentacija Bruckner-a

    Koncept Schmid-a
    Prezentacija Schmid-a
  • Bosna86
    11.6k
    Znas li podatak koliko clanova imaju, ovaj broj glasaca mi izgleda jako malo
  • agramZ
    2.3k
    oko 16000 clanova, na izborima su bili oko 2900 od kojih su tocno 2005 imali pravo glasa. kod rapid-a imas tek pravo glasa ako si 3 godine uzastopno/bez pauziranja clanstva clan.
  • Bosna86
    11.6k
    Na utakmici Sarajeva i Zelje sudac podijelio 18 zutih i 2 crvena...
  • Eduardo
    17.6k
    jel gledao tko? Što se tu dogadjalo?
  • Bosna86
    11.6k
    Sudac se pogubio totalno.... Doslovno je sve svirao
  • Neki tip
    19.4k
    mky731nhi7w6ntxr.jpg

    Daleko je to od realizacije, ako će se ikad i dogoditi, ali što o tome načelno mislite?
    Dosta vas prati NBA i povezuje se s klubovima tisućama km daleko i bez ikakve opipljive identitetske poveznice. Ne osuđujem, samo konstatiram da ne vidim po čemu je to drugačije od Kineza koji navijaju za Man U.
    U tom kontekstu, mislite li da bi vas zanimala takva zatvorena Superliga? I ja naravno volim dobru košarku i dobar nogomet i pogledam tekme LP u kojima i ne igra Dinamo, ali mislim da bih "bojkotirao" takvo natjecanje. Možda bih se naviknuo, možda bi me kvaliteta privukla, ali iz ove perspektive, ta mi se zamisao pomalo i - gadi.
    Teška riječ, ali blaža mi ne pada na pamet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.