• Efes Pilsen
    7k
    Ne vidim problem skautinga u Ludogorcu, redovnom sudioniku europskih natjecanja. No, ja bi volio bas skauting kako ga je Arsenal radio s Duduom, ono karakter i sve. Mi nismo uspjeli Kastratija skautirat, a kamoli sta drugo.
  • Zagreb1992
    1.4k


    Kad si se već dotaknuo Ludogoreca ...Jako zanimljiv igrač mi je Despotov...36 utakmica do sada 16 golova 11 asistencija ..Ugovor mu je do 30.6.24 I mislim da bi mogli ga dovesti za neku manju cifru od 4m eura ...pogotovo ako će se prodati Petkovića
  • Droljo
    5.5k
    Prije je bio lukoki ( :starstruck: ) pa onaj brazilac i sada despotov. Uvijek imamo jednoga na oku iz lude gore.
  • Droljo
    5.5k
    mi takve trebamo dovoditi prije prodaje petkovića. Da odmah imaš zamjenu plus dvostruka korist dok su oba u klubu.
  • Zagi
    5.6k
    Oko ove raprave o 6-icama...

    Treba vidjeti kako Bišćan uopče planira igrati.
    Ako je suditi po u21 i njegovoj fascinaciji Palaversom, očito cijeni tu ulogu old school razbijača u vezi.
    Voli igrati sa duplim pivotom makar su meni klinci super odigrali sad protiv Engleske. 451 (Pršir, Kačavenda, Baturina) , tak da može i sa dvije 8ice.

    Kaj se Bulata tiče, mislim da ga Bišćan ne šmeka baš i definitivno ga ne vidi na 6ici.
    U u21 je imao marginalnu ulogu, a protiv Lokse ga je uveo na prednje smetalo u 4411 ilitiga Majerovu ulogu u Rennes-u.

    Mislim da Mišićeva važnost za našu igru diktira igranje sa dvije 8ice.
    Ja bih kao protiv Engleza Mišić- Kačavenda + Baturina
    Gore pokretljivi centarfor koji traži dubinu poput Vipotnika, odmah će Špikić puno bolje izgledati itd...

    Bumo vidli kaj će Beli i Šimić isčarobirati. Imam povjerenja u struku (uh kako je lijepo to napisati, prvi put da vjerujem u to)
  • The Undertaker
    4.3k
    Meni se čini da vi miješate osobne afinitete sa kvalitetom. Komentirati negativno struku koja nas je dovela do 29. mjesta u Europi meni je nonsens. Ta struka je postavila takve standarde da bi svi bili sretni kad bi ostali na ovom nivou. S obzirom na kompletno okruženje biti ću jako (pozitivno) iznenađen ako nas Šimić i Bišćan dovedu u LP. Ja bih osobno bio zadovoljan i grupama EL gdje bi bili konkurentni. Ukoliko Lukša ostane, Hajduk će sigurno uložiti ozbiljne pare u ekipu (u njihovim okvirima) tako da će sljedeća sezona biti pravi ispit za sve u klubu. A ona se priprema danas.
  • Droljo
    5.5k
    Sve to stoji. A zamisli di bi bili da se 60% para od transfera nije pokralo, da je glavni skaut bilo tko osim vlaka? Ok, u nekim dijelovima kluba je bilo ok i zato smo tu gdje jesmo. Ali ima prostora za napredak dosta po meni.
  • The Undertaker
    4.3k
    Gledaj, 60% para od transfera se nije pokralo. Pokralo se više nego dovoljno, zna se i cifra pa nema potrebe za pretjerivanjem. Kolega Infinity (mislim da je on, ako nije isprika autoru) je precizno opisao Dinamovu transfer politiku i ako netko misli da će sa novom Upravom biti nešto bitno drugačije onda se vara. Dinamo je prisiljem kupovati potencijale dok su oni još jeftini i tu će sigurno biti dosta promašaja. Poanta je da u konačnici bude pozitivna računica što je do sada, uglavnom, i bilo.
  • BBBaranja
    2k

    Pa nebi rekao bas da je tako,africko trziste bi moglo biti veoma zanimljivo..ovako ko mi pada na pamet a da je napravio dobru karijeru poslije hnl-a Miya i Cherif iz Gorice,Kouassi iz ajduka
  • Zagi
    5.6k
    Ta struka je postavila takve standarde da bi svi bili sretni kad bi ostali na ovom nivouThe Undertaker
    Ne baš.
  • The Undertaker
    4.3k
    Ja sam laik u FM ali, nekakvom poslovnom logikom, nije realno da mi konkuriramo na tržištima koja su već odavno premrežena skautskim službama drugih klubova. Eventualno imati suradnju sa Milanom pa koristiti njihovu bazu. Meni je logičnije ići na tržišta koja su relativno nepokrivena i koristiti naše trenere i igrače koji tamo rade: Bliski istok, Indija, Kina, Iran itd...Vidili smo na SP da se tamo da naći solidnih igrača.
  • The Undertaker
    4.3k
    Zapamtiti ćemo post pa ćemo komentirati stanje u 9. mjesecu.
  • Zagi
    5.6k
    Može, makar ja ću im dati puno više vremena za pravi iskorak.
    Gradi se nova momčad, nije baš realno očekivati linearni napredak bez Orše , Ademija, možda Petka , Livija itd.
    To ne znači naravno da se tolerira enormni pad.

    Skupine EL su neki minimum iduće sezone.
    Kroz idućih 5 sezona očekujem ozbiljan napredak. Iznad RBSa npr, ispod Benfice. Tu negdje.
  • deda
    28.7k
    Svakako ne treba raditi grešku i miješati poštenje i sposobnost, kao i s druge strane kriminal i nesposobnost. To mnogi utopisti u redovima Dinamovih navijača rade. Iskustvo i vrijeme nas sve uči, nezrele, glupe, idealiste, utopiste. Ne uče samo oni koji misle da sve znaju. Ti su najopasniji.
  • marcio amoroso
    33.2k
    Iznad RBSaZagi

    Daj Bože, ali ne znam na koju foru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.