• Nino Bule
    11.6k

    Petkovic i krama ne igraju istu poziciju, on je svugdje imao jos jednog napadaca uz sebe i mislim da bi mu petko pasao jer bi stvarao prostor i djelio mu lopte, veci je problem onda ugurat i baturinu u ekipu
  • Mlađi referent
    10.8k
    bi li vi uzeli kramu da zadnji pravi ugovor odradi doma.Ludovic IX

    Da, da, da
  • Mali dioničar
    14.3k
    Jebote neki dan ste lupali s Kovačićem, sad i Kramarić.

    A Gvardiol ništa?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Neće igrati drugu ligu, to sam siguran. A onda, neznam baš da će sw svi gurat uzet ga. .možda bude neki fenerbahce, ali on je otišao zbog mamica. Mamica sad nema. Čisto na emocije, mozda
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kramarić u Dinamu je mokri san, ali doslovno san jer nema teoretske šanse da on dođe. Kolika mu je plaća u Hoffenheimu uopće?
  • Mali dioničar
    14.3k
    Pa Šimić je spominjao budžet, a tu se ganjaju kapitalci.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Kramarić je u 32-oj godini i igra za Hoffenheim koji u najboljim danima ne može prismrdit Chelseaju, a pogotovo ne u drugom Bundesu. Uz to je Krama već 2 godine u slobodnom padu i daleko od toga da će se otimat za njega puno veći klubovi od Dinama.

    Paralela s Kovom je promašena maksimalno koliko može bit
  • Mlađi referent
    10.8k
    Kolika mu je plaća u Hoffenheimu uopće?namodi grebza

    Izgleda oko 3 po izvještajima raznim
  • Mali dioničar
    14.3k
    Kramarić je u 32-oj godini i igra za Hoffenheim koji u najboljim danima ne može prismrdit Chelseaju, a pogotovo ne u drugom Bundesu. Uz to je Krama već 2 godine u slobodnom padu i daleko od toga da će se otimat za njega puno veći klubovi od Dinama.

    Paralela s Kovom je promašena mak
    Mlađi referent

    Šmrc šmrc a Šaranić, a Rukavina, a mjesto za talente.

    Zašto igra Kramarić u slobodnom padu, a režu se krila svjetskim talentima i sputava im se let prema visinama njihovih Bundesliga?
  • Mali dioničar
    14.3k
    zgleda oko 3 po izvještajima raznimMlađi referent

    Evo Dario Šimić jedva čeka potpisivanje milijunskih plaća.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Tema se zove - igrači koje bi željeli u dinamu. Krama mi je igrac za kojeg mi je najviše žao što nije odigrao barem dve,tri sezone u dinamu kao prvi napadač. Jebiga, vlak je rekao da je septička taj pa za kramu nije bilo mjesta.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Izgleda oko 3 po izvještajima raznimMlađi referent

    Ako je tako onda tu leži odgovor, prije će u Kinu ili MLS nego u Dinamo, a i sam Šimić ne želi stare igrače.
  • Mlađi referent
    10.8k


    Zato kaj je Krama i takav doktor nogometa za one koje sad uzimaju mjesto tim talentima, a nekako mi se čini da ipak igra drugu poziciju od ovih za koje ja lobiram da trebaju igrat
  • Mlađi referent
    10.8k
    Evo Dario Šimić jedva čeka potpisivanje milijunskih plaća.Mali dioničar

    Ok onda. Onda ipak ne bi želio Kramarića u ekipi, genijalan si
  • Mlađi referent
    10.8k
    Ako je tako onda tu leži odgovor, prije će u Kinu ili MLS nego u Dinamo, a i sam Šimić ne želi stare igrače.namodi grebza

    To je vrlo lako moguće, ali isto tako postoje neki koji pričaju da bi Krama imao želju odradit nešto i u Dinamu. E, sad ako želja postoji mislim da je svjestan da se tu neće obogatit već mora radit kompromis
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.