• NitkoBitan
    12.2k
    Ferencvaroseva špica (moze igrati i lijevo krilo), Ryan Mmaee. Marokanac, 24 godine, 2.2 mil vrijednost na Transfermarktu. Zanimljiv igrac, jak i brz. Upao mi je u oko jer trci puno vise od Petkovica. Trebao bi ga jos koji put pogledat i obratit paznju i na druge segmente njegove igre ali za sada mi se svida.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Upao mi je u oko jer trci puno vise od Petkovica.NitkoBitan

    Kak bi ti tek upao u oko da trči manje od Petkovića.
  • Fanboy
    2.2k
    S obzirom na pad kapetana, mislim da je veza dosta ključna da se pojačamo. Imamo Ljubičića, Mišića, Baturinu kao temeljni zalog. No, trebamo širinu.
    Gledam malo Kristijana Bistrovića, nakon Rusije i Turske u Italiji je dobro krenuo, no sad je zaglavio na klupi.
    Po TM-u vrijedi 2,2 mil. , no vjerujem da bi se uspio dobiti za nas čist dobru cijenu. Kao igrač je još mlad sa 24 godine, a ima dosta iskustva i sigurno bi nam na relaciji HNL te Europa puno značio.

    Na klupi Lazia se našao i Toma Bašić, njegova vrijednost je daleko veća( 8 mil), no igrač koji bi drastično podigao kvalitetu u veznom redu. On je rođen Zagrepčanin, odrastao u ovom gradu do svoje 20-te godine, u Hajduku bio samo 2 HNL sezone. Bašić je vrijedio 9 mil, bio u zadnjoj sezoni ugovora u Bordeuaxu te je došao u Lazio za 7 mil eura. Ima 25 godina, na kraju sezone bi ga se moglo dovesti kao i Šutala za u pola cijene.

    Nemojte se odmah uhvatiti sa kritikama, shvaćam i ja da su neke stvari možda nerealne, no kažem dva igrača koja bi nam sigurno pomogla, a u slučaju Bistrovića čak i neka realna opcija.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bistrovic je Dinamovac, mislim da je u jednom intervju to i Vlasic potvrdio. Ja sam ocekivao da cemo ici po njega prije nego sto je potpisao novi ugovor s CSKA. Dobar veznjak, ali nije jos nigdje bas impresionirao. Ja bi ipak nekog s jacim plucima jer nama kreativni dio nije problem. E sad, tko bi bio taj orac terena..
  • marcio amoroso
    32.4k
    U svakom slučaju netko sa ovog govornog područja. Ide nas dobro sa našim igračima i nema potrebe praviti legiju stranaca.

    Ja sam također primijetio da je makedonski lijevi bek Alioski u zadnje vrijeme u nemilosti u Fenerbahčeu. Ima ugovor do ljeta u Feneru, a još godinu sa Al- Ahlijem. Mislim da bi ga se moglo dobiti povoljno. Istina je da ima 30 godina, ali granica se pomjerila i igrači koji drže do sebe i rade na sebi mogu igrati i sa 35 bez problema.
  • Infinity
    15.2k
    Alioski mi je mokri san jos dok je bio u Leedsu. Kljucno je to da se s Leedsom razisao zbog love. Tamo je igrao za neku sicu, cini mi se pola milijuna funti ili tako nesto. Arapi su mu dali 2-3 milijuna. On sigurno ne bi dosao u Dinamo 'da igra Ligu prvaka'. Napustio je Premiership zbog love. Iste se sigurno ne bi odrekao zbog Dinama.
  • Fanboy
    2.2k


    Po meni se tu velik propust napravio sa Franjićem, jer on je mogao postati novi Ademi. Naravno, ako je želio ostati u Dinamu. Po svemu sudeći, Ivanušec je možda trebao otići iako je sad lako biti pametan.

    Franjić je igrač koji nam je davao više opcija, na lijevom beku koji je često bio kritičan i na tom defanzivnom veznom. Razumijem da se onda možda nebi doveo Ljubo, no kažem očigledno da je Ademi u jednom padu radi ozljeda.

    Od naših mi pada Babec na pamet. Igra jako dobro u Rigi koja igra europska natjecanja. U prvenstvu je također odličan. Izdržljiv igrač koji ima nos za gol. Prvenstveno rotacijski, a onda možda izraste i u nešto više.
  • Captain America
    13.9k
    Ja se i dalje nadam Bulatovom ispunjavanju ogromnog potencijala. Pogotovo što je dinamovac iz drugog lica Dalmacije poput Kapetana.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    ja svakako racunam na Bulata, ali ne za zadnjeg veznog..
  • Zagi
    5.1k
    Ako uračunamo gotovo sigurne prodaje Šutala i Ivanušeca , na kraju sezone ćemo biti u ozbiljnom višku.
    Ja bih to potrošio na Ojedu i Moru.
    Moro ne igra u Bologni , a ne vjerujem da mu se vrača u Rusiju. Pravo smo mu mjesto za novi zalet u karijeri. Skroz nerealno ili ipak?
  • Infinity
    15.2k
    Od naših mi pada Babec na pamet. Igra jako dobro u Rigi koja igra europska natjecanja.Fanboy

    Imas dvije Rige. Ovaj igra u onoj sto je iz Europe ispala od predstavnika Gibraltara.

    Meni se on kao opcija ne svidja ni najmanje. Prije pola godine je bio u Gorici, sad je u Latviji. Ne bi bio jeftin, a njegov nogometni put mi nikako ne vodi u Dinamo.
  • Nino Bule
    11.5k

    Ivanusec je odbio ici, imao je ponudu lok moskve i jos nekog glupog kluba tako da njega se nije moglo prodat ovo ljeto
  • Mali dioničar
    14.2k
    Meni se on kao opcija ne svidja ni najmanje. Prije pola godine je bio u Gorici, sad je u Latviji. Ne bi bio jeftin, a njegov nogometni put mi nikako ne vodi u Dinamo.Infinity

    Je, ali Babecu je agent Bara. Jedino na taj način može doći do Dinama. Na temu nogometne kvalitete i Gorica mu je puno.
  • xyz
    840
    Gledajući utakmice u Ligi prvaka evidentno je da nam fali trke, izdržljivosti i snage u duelu. Takve igrače treba tražiti. Meni se svidio npr. Vetlesen iz Bodoa (ima ugovor do kraja 2023 god.)
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Laszlo Kleinhesler. Na ljeto se može džabe uzeti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.