• CastAway1986
    884
    Jean-Pierre Nsame kamerunska zvijer iz Young Boysa , preko 140 golova za njih , odavno sam njegov fan ..Ugovor mu istječe na ljeto
    Chris Bedia klub Servette , zasad 8 golova u prvenstvu, sveukupno 14 golova..Mlađi tri godine od Nsamea, mislim da je ovdje već spomenut , također slobodan igrač na ljeto..
  • blue heart 72
    1.4k
    Nsame je vrlo dobar, samo je pitanje koliko je kompatibilan sa Petkom. Inače YB mu ne misli praviti probleme ukoliko nađe novu sredinu već sada u zimskom prijelaznom roku i ne bi tražili neku suludu odštetu. Bedia je isto vrlo, vrlo dobar. Čak bi njega uzeo prije nego Nsamea
  • Peškaman
    2.8k
    Pitanje je koliko je realno da Nsame dođe u Dinamo,mislim da je on bliže nekom 'doljnjem dijelu' liga petica.
  • Ivan0302
    276
    Više se ne priča o onome napadaču iz maccabija što je trebao doći zadnji dan prijelaznog roka? Mislim da bih s petkom bio odličan u napadu.
  • CastAway1986
    884
    Najbolji lijevi bek ukrajinske lige trenutno je mladi kamerunac Yvan Dibango (21)
    Igra jako dobro za Kryvbas , odradio 17 utakmica uz jedan gol i 4 asistencije i igrač je koji se još puno može razviti
    Neznam jeli ga itko pratio ali cijena nebi trebala biti previsoka
  • Peškaman
    2.8k
    Marin Šverko,Venezia,konstantan,igra jako dobro.
    Transfermarkt vrijednost pola milijuna eura.
  • Ban
    698
    Marin Šverko,Venezia,konstantan,igra jako dobro.
    Transfermarkt vrijednost pola milijuna eura.
    Peškaman

    Sjećam se Šverka još iz mlade repke. Tada je igrao beka, vidim da je sad na stoperu. Statistički jako dobar u duelu, a super stoje i na tablici. To je zanimljiv shout. Kakav je s loptom?
  • Peškaman
    2.8k

    Taman sam ga gledao danas Venezia-Sudtirol,nažalost izašao je zbog ozljede.
    Duele na tlu odvaja u prosjeku negdje 85/90%
    Dodavanja su tu negdje na istom postotku.
    Jako inteligentan igrač,ne srlja previše,defanzivno jako dobar.
    Venezia, inače drugoplasirana ekipa Serie B ga koristi i na beku i na stoperu.
  • Ban
    698

    Koliko je progresivan sa stoperske pozicije? Kakav je kapacitet za kratka i dodavanja srednje dužine kroz linije?
  • Crni86
    1.3k
    Mislim da nam svakako treba jedna spica petkovog stila igre kako bi ga odmjenila. Svaka cast svima ali ne mozemo mjenjat nacin igre ako se petko ozlijedi kao sto smo vidli kroz zadnjih par mjeseci. Tuci igra jako dobro, jedno vrijeme je kao i petko bio stavljen na desetku. Nije neka ekstra klasa ali vjerujem da kao neki igrac za rotaciju bi bio jako dobar i bio bi kompatabilan za nas nacin igre.
  • Peškaman
    2.8k

    Nisam išao toliko u 'dubinu' niti sam baš stručan toliko da bih mogao dati mišljenje.
    Pogledao sam ga 2-3 utakmice i 3 ispratio preko statističkih podataka, svidio mi se način igre.
    Vidim da se razumiješ pa pretpostavljam da bi kad pogledas koju utakmicu mogao dati mišljenje,normalno javi ako stignes.
  • Ban
    698
    Po pitanju lijevih bekova, Andrei Borza je zanimljiv klinac u Rumunjskoj. Možda pogrešan trenutak za spomenuti ga jer je jučer pokupio crveni karton nakon 6 minuta i dobio ocjenu 3 na Sofi, ali van te utakmice jako zanimljiv potencijal.

    Tek napunio 18 godina, već dosta seniorskog iskustva za svoj uzrast i ovo ljeto je prešao u Rapid za 800k. S obzirom na to ne bi bio realna opcija sigurno do sljedećeg ljeta, ali je ime koje vrijedi zabilježiti. Tko zna kako će se naša situacija sa lijevim bekom do tada rasplesti i hoće li se rasplesti uopće.

    Ovo je mali koji može biti i relativno dugoročna opcija, a ujedno i ozbiljan prepordajni potencijal pa time i solidna investicija. Podneblje pogodno Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.