• Orc123
    5.5k

    Mi smo ove godine jos u vrhu jer je hnl iznimno slab, da je netko na razini ko Hajduk na pocetku i da drzi tempo mi bi vec bili na -10.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Grull je predobar igrač, takav je bio Despodov, pričalo se o ludim cifra a, na kraju ode u jebeno paok za kikiriki. Znači je jednostavno, nisu i ne žele dovesti i platiti ni ono minimalno za dobrog igrača
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Ili još jednostavnije. istina je da je kasa ispražnjena :zip:
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Kevin Mbabu mi pada na um. Ubio nas u onom dvomeču sa Young Boysima. Desni bek, 28 godina. U Augsburgu je na posudbi iz Fulhama. Ne znam do kada mu tamo traje ugovor, samo vidim da ne igra baš stalno.
  • Facke
    2.3k


    Mbabu ima oko 2,5 miljuna eura place u Augsburgu. Nemame sanse. Dober igrac al on se tih novci odrekel nebude.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    da, na to sam skroz zaboravio. To mu je ugovor vj iz Fulhama. Sad kako dijele plaćanje - pitanje je. Al svejedno, i kad bi mi dogovorili 50-50, za nas opet previše. Na toj poziciji mi na um pada i Valentino Lazaro. I on je protiv nas imao odlične nastupe. Pokriva RB, RW, RWB...
  • Facke
    2.3k


    Isto jako dobar al nazalost placa visoka. 2,28 miljona.
    Odsteta nebi mozda ni bila tuliki problem da imame ozbiljne ljude u klubu. Problem je kaj je i tak prosjecnim igracima lige petice placa jake narasla. Jednostavne nemremo tu konkurirati. Osim ak najdemo jakoga sponzora.
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Dobronamjeran savjet dečki, nemojte se truditi previše da se nebi razočarali na zimu kao ljetos :grin:
  • Facke
    2.3k


    Ja se u ljetu razocaral nisam. Ti decki bi puno bolje igrali da dobiju poverenje trenera. Al se njih tretira ko da su zadnje smece. A dokaz ti je ponasanje prema Maxu...
  • Orc123
    5.5k
    Nisu ni vani vise place toliko astronomske.....premiership je liga za sebe ali mi se mozemo pariti sa svim osrednjim klubovima lige pet u placama, tj. Mogli smo ali i zadnje vrijeme se gleda da se dovedu igraci do 200-300tis eura...uzas! Mi moramo moci platiti igrace iz vana za prvih 11 do 700-800tis! Ako smo mogli peije kad su novci netragom nestali onda mozemo i ne da mozemo nego moramo!
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Razočaranje po pitanju pojačanja za europu, lako za ove "male ribe". Realno svi mi želimo prava pojačanja.
  • Droljo
    5.5k
    Samo dolazimo do ključnog problema, tko bi trebal odraditi transfer??blue heart 72

    Nek mi naprave službeni mail, kažu max cifru za transfer te plaću i ja budem odradio transfer..
  • SAS1987
    13.7k
    Nek mi naprave službeni mailDroljo

    From:

    :lol:
  • austrijanac
    2.7k

    Mozes samnom ic odradit, 9.12.2023 idem na Rapid - RBS te iza toga na gala vecer Rapida, ja cu cugat, ti pregovaraj.
  • Droljo
    5.5k
    Ja ću i cugat i pregovarat frende
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.