• Nolifer
    6.7k


    Evo ga...

    Čini se kako je sada u karijeri naišao na zid, a vjerojatno mu predstoji još jedna posudba. 19-godišnji napadač mogao bi se vratiti u Hrvatsku, a kao opcija ističe se Dinamo. Ukoliko Petković ostvari svoj inozemni transfer u Maksimiru bi mogli krenuti po talentiranog napadača željnog dokazivanja.

    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/veliki-talent-i-mladi-hrvatski-reprezentativac-nije-u-planovima-trenera-opcija-je-i-posudba-u-hnl---792343.html
  • Infinity
    15.3k
    Maloprije lijepo molim da pazite da ne kopirate ovdje lazne vijesti i sad covjek sam napravi i zalijepi :roll: @Facke, novi si pa cu te samo upozoriti. Nije smijesna fora, pogotovo nije smijesno u moru laznih vijesti.
  • Facke
    2k


    pa nije smijesna. Samo sam htijel pokazati kak je to uzasno lako napraviti , da izgleda ko pravi clanak. Nisam imal losu namjeru. 95% posto clanaka vezanih za Dinamo su lazna i obicna glupost.
  • Infinity
    15.3k
    Ma sve pet, samo nemoj vise. Da smo zanemarili sutra bi ih bilo deset.
  • Facke
    2k


    Ja mislim da bi se mogli s Bayernom dogovoriti za posudbu plus otkup. Da vidimo kakav je. Ispod 2 miljona Eura ga Bayern pustil nebu. A posto je odigral dobru sezonu u Nizozemske mogle bi biti dosta interesa iz te lige.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ali kako već odmah upakirano - ako ode Petković razmišlit će se o njemu...Ne ono, da li bi mogao neko od HNL klubova po njega, već odmah Dinamo i odmah scenarij....koji usput nema veze s vezom jer Vidović može igrati svašta ali špica nije. Bolje bi im bilo da su napisali da se po njega ide ako ode Ivanušec...
  • Fanboy
    2.2k


    Jel ima koji Hrvat iz Njemačke/Austrije/Švice da nije uspješan nogometaš i da nije porijeklom iz Bih (Hrvat) ? :wink:

    Braća Kovač, ajde Kovačić, Stanišić, Sučić...Sad je pristao za Hrvatsku mladu rep. dugogodišnji kapetan njemačkih mlađih selekcija Šuver također iz Posavine, pa Matanović također iz Bih, sad mali Vidović...

    Koliko vas ima tamo ? :lol:
  • Neki tip
    19.4k
    Koliko vas ima tamo ? :lol:Fanboy

    Samo u ratu protjerano preko 200 000, mahom su u tim zemljama, a i desetljećima prije odlazilo se trbuhom za kruhom.

    Djeca u tim obiteljima većinom se odgajaju u hrvatskom duhu pa premda s Hrvatskom kao državom zapravo nemaju veze (niti rođeni, niti porijeklom iz Hrvatske), identitet ih veže.

    Ne očekuj isto to od ove nove "irske" emigracije.
  • Infinity
    15.3k

    A Gavranovic? Petric?

    I Rakiticu je majka iz BiH, stari mu je igrao nogomet u BiH i tu se ozenio i nastavio zivjeti. Iz iste opcine kao Vidovic :lol:

    Izgleda da smo pretalentirani, ali nemamo uslove kod kuce :lol:
  • agramZ
    2.3k
    Jel ima koji Hrvat iz Njemačke/Austrije/Švice da nije uspješan nogometaš i da nije porijeklom iz Bih (Hrvat) ?Fanboy

    jebiga, nisam uspio..
  • Fanboy
    2.2k


    Ma statistika mi je hobi, pa znam te brojke...Samo zaista nevjerojatna produkcija vrhunskih sportaša porijeklom da su Hrvati iz Bih. Slažem se da su ljudi nekad više marili za kulturu, identitet i porijeklo, ali danas je prednost tehnologija, brzina putovanja i slično. Dijete naših može pratiti program, čitati online novine, pisati na forumu ;) , čuti se sa bakom i dedom preko skypa i slično. Rekao bih da je čak lakše zadržati identitet, a imaš hrpu migranata tako da nemaš jaku domaću kulturu koja integrira.



    To je samo nogomet, mislim da je u rukometu bilo oko 10 reprezentativaca aktualnih od valjda 14-ak...Košarka da ne govorim. To ti govori da moraš imat barem 10-ero djece da širiš kvalitetne sportske gene :lol: Treba nam taj lijevi bočni ;)
  • BornaPŽ1986
    1k
    "Frigan i Labrović su u gro planu odlazaka i vidjet ćemo što će se dogoditi. Mi već od ranije radimo na eventualnim njihovim budućim zamjenama."

    - Jakirović

    Sto kazete na ovaj duo u Dinamu recimo?
  • Infinity
    15.3k
    To ti govori da moraš imat barem 10-ero djece da širiš kvalitetne sportske gene :lol: Treba nam taj lijevi bočni ;)Fanboy

    Ako budu na mene mogu bit dobre vodonose :lol:
  • Facke
    2k


    Po meni golman nam ne treba. Nevisticu dati priliku.
    Vec dosta duge ceka. A dobar je golman.
  • xyz
    840
    https://www.transfermarkt.com/mads-bidstrup/profil/spieler/462832

    Mislim da ga je netko do kolega spominjao ili ovdje ili na transferima... Danas potpisao za RB Salzburg za 6 milijuna eura. Ipak iznad naše platežne moći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.