• Georg Koch
    3.9k
    potpisujem taj 1.dio.
    Fascinantno mi je koliko smo jadni i licemjerni da bi sad presli preko svih onih izjava i blacenja kluba od bjelkana.
    I sad kao da ne postoji drugi trener u europi, nego jebeni bjelica. Pa rugali bi nam se svi ( S RAZLOGOM)
    Ocito da bi i dusu vragu prodali, dno dna.
  • Šteco
    531
    Samo ću reći da je po meni Nenad Bjelica jedino logično rješenje. Kod njega je Dino Perić izgledao jako dobro, čak je u to doba pozvan i debitirao za reprezentaciju. Kod njega su Dilaver, Gojak, Hajrović i Kadzior izgledali odlično. Rekao bi prosječni igrači. Leovac također, je bio kapacitet igrati euro-utakmice. A bilo ih je još. HNL je često igrao s drugom ekipom i osvajao je prvenstvo s velikom bodovnom prednošću (25 bodova prednosti).

    Čovjek je recimo napunio Atalantu doma prilagodivši taktiku u 3-5-2, što kod svih drugih trenera jednostavno ne postoji. Uvijek ista formacija, ista "ideja", bez obzira na protivnika, bez obzira na igrački kadar. Samo se igračima mijenja pozicija i stalno luta se.

    Dobar trener ne može biti skup jer dobar trener može iz prosječne ekipe izvuć puno više od lošeg trenera iz top ekipe. Nama previše igrača stagnira (ili čak nazaduje), igra je očajna, rezultata nema. Ne vjerujem da je ovaj kadar baš toliko loš kako to sve izgleda. Da treba biti bolji - treba. Ali da je ovako loš - nije.
    Šteco

    Potpisujem :kava:
  • Bruh
    901
    Ovo da mourinha dovedete s ovima kaj ne mogu loptu uštopat ne bi mogao ništa napravit a kamoli nekakvog našeg... uostalom tko će doći u klub u kojem se ne zna tko pije tko plaća
  • Ali
    2k


    Ja jos jednom kazem sa Dilaverom, Olmom, Petkom, Orsicem, Livijem, Ademiem u snazi, Moro itd... bi ja kao teski amarer dobio Bjelicu na klupi sa ovih 18 koji su danas bili u zapisniku
  • Filip 91
    579
    Govna preplaćena od igrača su limitirana kvalitetom, niti najbolji treneri svijeta ne bi ništa promijenili...
  • Nino Bule
    11.9k
    Samo vaha
  • Vrdjuka
    46
    svi zaborsvljaju kakvu je momcad Bjelica preuzeo, ona koja je godinu ranije izgubila naslov prvaka i te sezone visjela… morali smo dovesti faking Budimira iz Rudesa da popunimo kadar. Kratko je pamcenje navijaca Dinama. Sjecam se tog perioda, Cvitanovic izgubio od Lokomtive u Maksimiru, Jurcevic igrao doslovno s juniorima zbog ozljeda (Jakirovic i komentar o ozljedama :vomit: ) i dolazak Bjelice koji je napravio momcad od igraca koji su samo gledali da odu iz kluba. Kasnije tek dolze prime time Olmo, Moro, Livi…
  • Ali
    2k

    Pogledaj imena koja je zatekao u svlačioni. I sad pogledaj danas zapisnik sa utakmice.
    Olmo, Majer, Ivanusec, Gavro, Moro, Stojke...

    pa to usporedi sa:

    Kaneko, Moharami, Emreli, Kule, Drmic, Menalo...

    Petko zdrav i Ademi u punoj snazi vs Pwtko out i Adwmi na razini veterana...
    Bjelica da dodje sutra do Bozica nebi uzeo 9 bodova, ali ni uzet 3 milje i posvadjap se sa svima kako u klubu tako u savezu i sudackom komisijom.

    Hvala ali ne hvala. Kad je takav trenerski mag zasto nije izvan Dinama osvojio nista, nula... zero...
    To mi je razina Hajduka, Karoglan je dobio cipelu u Istri radi losih rezultata i sad je dobar hajduku.. isto Trabzon cioela ali dinamu je super ..
  • Orc123
    5.7k
    Volio bi da Garsija dobi peiliku jer mislim da je top mlad trener ali nazalost ili Jakir ostaje ili dolazi netko tipa Jurcic, cacic i slicni.....
  • i more je plavo
    891
    Ja nebi dovodio Bjelicu samo zbog toga sto cemo do zime i njega potrositi.

    Ljudi ga pljuju zbog rezultata u Osijeku, pa kaj bi htjeli, da pokupuje igrace osrednje vrijednosti i nalupa Dinamo sa 3-4 reprezentativca u to vrijeme.
    Nisu oni lose stajali sa njim, samo su ambicije nabujale.

    Pa i u Trabzonu su zamislili da mogu biti u borbi za titulu sa budgetom 4x manjim od Fenera ili Galatasaraya, pa se razocarali jer Bjelica to ne moze.

    Nek Jakir gura, pa il pukovnik il pokojnik.

    A nek u upravi vide Bjelicinu inJakirovu vizuju za zimu i nastavak sezone, pa nek onda prelome.
  • Mihaljević
    8.5k
    Ja mislim da će Jakir ostati do zime i onda slagati svoju momčad.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Jakir ostaje i to je dobro jer bi došao netko još gori. Ako od ove uprave očekujete dovođenje Bjelice koji traži milijun eura plaće za sebe i stožer onda ste vrlo optimistični. Ova uprava ne želi ni igrače platiti kao što ih plaća svaki normalan klub nego ih plaćaju po nastupu pa koliko odigraju toliko ide odštete bivšem klubu. Ja mislim da ova uprava kada pojede trešnju ne baca ni košticu nego ju pokupe pa samelju i onda iskoriste taj materijal kao dodatak prehrani. Zaradili smo ovaj prijelazni rok više od Bayerna a potrošili smo manje od Hajduka. Ne pitajte koliko će se trošiti na zimu i sljedeće ljeto kada ne bude uopće ozbiljnih transfera.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Ako Bjelica dodje vraćam člansku.Ali

    Evo jedan iskren post. Ja sam mislio ne doći na tekmu protiv lokosa ako bude igrao Jakirovićev frend Perić pa si mislim da ipak nisam takvo govno i smeće da sam dolazio kad je haračio mamić, a da sad ne dođem zbog Perića.

    Dinamo uber alles.

    Iznad jebene sotone koja nas je dovela do ovoga, iznad stoke u upravi i iznad svih igrača. Dinamo i iznad nas i naših želja.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Ljudi ne utapajte se u tim pričama da ćete nešto uradit ako će ovaj, a nećete nešto ako će onaj. Mogu li Dinamovi navijači, i sva ta kritična masa oko kluba, bit jednom složni u nečemu pa pružiti podršku na maximumu, kad je potrebna.

    Nije dobro, znam. Znaju i oni. Znaju i oni koji nisu za Dinamo da nisu. Pa kao da taj Francuz ne bi volio da može uzet dvadeset lopti, dobit deset zračnih duela i dat dva ključna passa prema naprijed. Ne može.

    Doveli smo se u situaciju da smo u teškom kurcu i to ne znači da se sad ne treba ić na Maksimir jer tamo igra neki Francuz koji nije za Dinamo, jer ti smeta trener, njegova taktika i slično. Onda ne trebate doć ni kad se vratimo u Ligu Prvaka ( uvjeren sam da hoćemo). Sigurno nas iz ove provalije neće izvuć bojkotiranje Bjelice ako dođe, ili Jakirovića ako ostane. Problemi su puno dublji, složeniji, baš zato jebena podrška mora bit jača. Tko god bio na klupi.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Ajde majstore, izborniče, koga da stavi? Stojkovića ili Kačavendu? Koga? Sve je ubacio, i HNL i Europa. Najlakše je pametovati, i pljucati po Jakiroviću, problem je nešto drugo na što svi šutimo. Zato plaćamo 25€ za gledanje Ballkanija.sanjinlego

    Nije pitanje koga je stavio, već što je radio. Jalov posjed i nekakva igra na silu nisu rezultat taktičkog maga već blefera, za kojeg otkad je došao svima govorim da je klaun koji je imao pravih uspjeha samo u jednoj od najgorih liga u Europi. Nikakvi automatizmi u igri, nikakva ideja, nikakve taktičke zamisli, ništa Jakir nema. Ovaj isti Dino Perić koji ove sezone izgleda kao da je baš sekundu prije izlaska na teren doživio mali moždani udar je bio reprezentativni stoper kod Bjelice.

    Nekad se i nekvaliteta može zamaskirati. Po toj logici Zrinjski ne bi trebao uzeti boda u skupini jer im je kvaliteta momčadi na razini Istre, a njima malo sreće falilo da završe sa 5 nakon tri utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.