• ZGBhoy
    1.7k
    Pustite Slavonca, znam ga osobno on uvijek igra Pilu Naopako a i voli zafrkavat ljude inače je duša od čovjeka :heart:
  • Ola
    97
    Po Šibeniku prije tekme kruže priče da Dinamo njima prvenstvo a Šibenik kup daje.
  • deda
    27.4k
    Nije Dinamo Donja Špičkovina pa da se takve stvari mogu dogovarati. Odigrali smo lošu utakmicu i to je to.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Zato kaj Dinamu Šibenik treba pustit da bi mi prošli u finale :cry:

    Vrlo maštovito
  • Mrvica
    3.1k
    Ajde dobro nitko nije zadovoljan igrom, remijem protiv Osijeka i evo poraz protiv Šibenika. Ali brate mili odmah favoriti za naslov prvaka Hajduk, Osijek, Rijeka i nez šta.. Nismo ni odigrali polufinale kupa već smo ispali, evo sad će nas u prvenstvu Hajduk stić, propast kluba.. Mamićevci se naslađuju šta je tata otišao odmah katastrofalna igra, propast Dinama... Jbt jel ljudima dobro uopće?? Ok, izgubili i šta sad.. Samo me podsjetite kad je ono bio poraz prije Šibenika? A da PROŠLE GODINE. Pa nemojte me zajebavat (uz dužno poštovanje svima)... Prekriži jučerašnji dan, glave razbistrit i idemo dalje a nećemo kmečat odmah i urlat kao da je propast Dinama. Ok, Dinamo je space shuttle za hnl al ne možeš u kontinuitetu imat sve pobjede. Bolje i Šibenik nego netko drugi u svakom slučaju. Idemo dalje i gotovo!
  • vjeko1701
    5.9k
    A s kim bi se to točno dogovorilo?
  • ksapi
    2k


    Kako netko uopce moze popusit te tovarske teorije zavjere?
  • Jurki
    8.3k
    Jucer je bila jako losa igra s nase strane. Cestitke drugom licu Dalmacije na pobjedi. Idemo dalje
  • Efes Pilsen
    6.7k
    I uz takvu smo stvorili par sansi, ali Misic, Baturina ispod svoje uobicajene razine. Bulat ce morat opasno zapet ako misli bit prvotimac, meni je sjecanju ostala situacija na centru kad mu lik kupi loptu jer se ovaj laganini namjesta i gleda gdje ce, sta ce. Falilo je ozbiljnosti, podrazaja. Nepotreban poraz, ali eto sta je tu je. Vise bi volio da je dosao kao posljedica previse mladih igraca na terenu, ne kuzim zasto Gurlica moze u 70toj, a ne moze u 45toj.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ovo je statistika valjda sa kraj tekme. Svi se sla6emo da je bilo ispod razine ali nije to baš bilo toliko grozno..


    fb25sk4j76ab3krg.jpg
  • Nino Bule
    11.3k

    Dosta igraca odigralo ispod razine i onda greske dovedu do toga da ti ne das a oni daju, ali u svakom slucaju ne bi se zamarao statistikom jer su oni imali 2 0 i igrali bunker, logicno da ces dominirat, problem je sto osim prekida i misicevog suta izvana nije bilo ozbiljne sanse
  • San Lorenzo
    11k
    Naša igra me podsjeća na igru rukometne reprezentacije pod Červarom, usporeni napadi, samim time je svaki napad na postavljenu obranu i normalno da ćeš imati 70% jalovog posjeda...pa još i mrljanje sa pozicijama igrača...
  • Mali dioničar
    14k
    Naša igra me podsjeća na igru rukometne reprezentacije pod Červarom, usporeni napadi,San Lorenzo

    Ma ja bih pristao i na usporene napade da Dinamo postane svjetski prvak, pa par puta izgubi u finalu i tri puta bude doprvak Europe.
  • Neki tip
    19k
    Ma ne brinem, sad će to sve Perkovac riješit u rukometu, a strani trener u Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.