• staglisce1800
    50
    Cacic jos i more biti trener u HNL. Zna tovare nabiti to je veliki plus ali potop protiv
    Milana 1:7 (dve tekme),igrati na remi s Salzburgom (obe tekme) su meni neoprostivi. Tvrditi
    da mu Orsic ne treba, sad prodal Ademija,a ak ostane trener bude i Petka, Baturinu, Ivanuseca itd.
    Nitko njemu netreba. Shit smo od Svjetskog. Simicu , za evropu trebamo drugog trenera, ak ak se
    os,ri i tovaria pojacaju onda i za HNL !!!
  • Captain America
    13.5k
    Volim Dinamo već brusi tipkovnicu :lol:
  • San Lorenzo
    11.3k
    Kad se napiše da ne igramo dobro, da se previše oslanjamo na inspiraciju pojedinca, uglavnom Petkovića, onda salva replika da šta se hoće od Čačića, prvi je, Liga prvaka, naslov prošle sezone, je ali od daleko najskuplje momčadi prvenstva se očekuje da je igrom u stanju slamati ovakve momčadi...ovo divljanje sa pozicijama igrača je prešlo granice dobrog ukusa, ignoriranje malog Rukavine nauštrb Menala ili Bočkaja također.

    Trubim još od snet dana da Čačić treba ostati do kraja ove sezone, ali da se već od proljeća mora početi tražiti novi trener jer ovaj nema ni perspektive ni energije za voditi ovakvu mašinu.
  • dotepenec
    98
    Slavonac legenda :D a kmečavaca na ovom forumu začudujući broj :lol:
  • Ludovic IX
    5.3k
    Iskreno, ako treba cacic otići na kraju, neće otići ako će pobjeđivati. Ali ako bude osvojio 15 bodova manje nego u jesen, onda treba tražiti modernog trenera. Dal iz hnl-a ili izvana, meni svejedno. Ja kad gledam istru, to ima smisla. Cabraja ima najbolju tranziciju u ligi. Jakir isto nešto radi.

    Ali jebemu miša, ako mi ne možemo privući nekog takvog Ali da ima i rezultat bolji od 1.mjesta u bih
  • serbus
    3.6k
    Sad kad nismo ni bod uzeli očekujem da Čačić naglasi da izgubili smo ali jedno kolo smo bliže naslovu.
  • Krizy
    35.7k
    Igrači spustili gas da Šimić potraži novog trenera :halo:
  • San Lorenzo
    11.3k

    Ne kmečim nego sam razočaran ovakvom igrom, a prije svega jer se tako daje municija mamićevim crijevnim glistama da likuju sa poluidiotskim 'plakat ćete vi za Mam'ćem'. :vomit:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Cijela 1/4 prvenstva do kraja iliti 36 bodova ,a mi smo se proglasili prvacima,u najmanju ruku neozbiljno sve da i je tako.

    Takodjer pad kod vecine igraca,stagniranje,prije svega Šutala koji vec par utakmica igra na rubu crvenog, jedini napredak se vidi kod Baturine u nastavku sezone i bljesak Ivanušeca.
  • vjeko1701
    5.9k
    Kolko je na kraju završilo? Previše su mi oči krvarile pa nisam vidio.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Krenule teorije zavjere o puštanju bratskog Šibenika da ostanu u ligi, jer će nam zauzvrat se naguzit u kupu :lol:
  • Guinness
    1.9k
    Kolko je na kraju završilo? Previše su mi oči krvarile pa nisam vidio.vjeko1701

    Po komentarima ovdje reko bi 5:1 za Šibenik.
  • Zagi
    4.9k
    Segej Jakirović.
  • Mlađi referent
    10.4k
    stagniranje,prije svega ŠutalaSvi na Sjever

    Da barem Šutalo stagnira, on je napravio velik korak unazad u odnosu na prošlu sezonu. Pisao sam to još u 10. mjesecu pod nepopularna, danas je to čisti fakt. Brojke, a bome i dojam to itekako potvrđuju.
  • Praskaton
    1.8k
    Bjelica u niskom startu ceka :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.