• dzg717
    937
    Idealna prilika STudentima da ispisu u snijegu”hajduk” na nasipu
  • seljak86
    2.3k
    To bi stvarno bio jedinstven prizor. Navijači lopataju snijeg s terena jer žele da se derbi odigra. Svako svoju polovicu pa onda igraj. :lol:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Valjda su već danas uključili grijanje terena.
  • Infinity
    15.2k
    Grijanje terena ne sluzi za topljenje snijega. Moze posluziti, ali bi mogli dobiti poplavu na terenu. Previsoka temperatura bi mogla spaliti korijen trave i mogli bi jako brzo dobiti zut teren.

    Grijanje se koristi za odmrzavanje i odrzavanje temperature idealne za rast trave.

    Ne znam kakva je temperatura u Zagrebu, ali ako ce ici ispod nule onda bi mogli upaliti grijanje zbog moguceg zamrzavanja terena, ali bi konstantno trebalo uklanjati snijeg. Topljenjem snijega na terenu bi sutra imali teski svinjac. Samo grijanje teren ne moze osusiti, pogotovo ne za 15tak sati. Moze, ali bi trava vec sutra bila zuta.
  • Ola
    97
    Zar ne postoje odvodni kanali
  • Infinity
    15.2k
    Naravno da postoje, ali sve ima svoje limite.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Bit ce snijega za grudu napravit, svasta mi pada na pamet :lol:
  • Ola
    97
    S obzirom kako se kod nas sve oko odvodnje i kanalizacije radi nebi me cudilo da su i zacepljeni.

    Nadajmo se da ce sve bit sutra uredu i da ih doma posaljemo sa par komada u mrezi.
  • Infinity
    15.2k
    Ma nisu zacepljeni, ali ako snijeg pada toliko koliko pisete onda bi mogli dobiti jako mekan teren. Snijeg je u svakom slucaju bolje ocistiti.

    Sto se mene tice, mozemo vatru loziti i tako istopiti snijeg, sve razje*ati, samo da ih naderemo :rofl:
  • Nolifer
    6.5k
    Jesu oni krenuli ''na vrijeme'' kod nas, da ih ne zatrpa neka mećava već u startu... :razz:
  • deda
    27.7k
    Ma igra se sigurno nemre toliko zarokat. Nije minus. E sad kakav će teren bit. Nažalost više njima u korist nego nama.
  • Mulec86
    389
    U okolici baš pada jako, nadam se da je sve pod kontrolom. Sutra gazimo bilo u svakom slucaju :)
  • Oluja
    3.6k
    IGRAJ DINAMO!
    NAPRIJED DINAMO!
    AJMO DINAMO!
    HRABRO DINAMO!
  • SAS1987
    13.4k
    6cm snijega u Maksimiru. Nadam se da su vec ocistili snijeg sa terena prije nego se pocinje topiti.

    https://meteo.hr/podaci.php?section=podaci_vrijeme&param=snijeg_n

    Edit: Za vrijeme utakmice nece biti kise / snijega.


    Danes ce zbog snijega biti stajanje i na zapadu :lol:
  • Tercel
    369
    Jutarnji Vam želi dobro jutro..

    "Upadne li Hajduk u mlin Čačićevim nogometašima, mogao bi to zaista biti spektakl, ali brutalan i ne za oči publike mlađe od 18..."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.