• vjeko1701
    5.9k
    Uhhh, trebamo temu - patetika godine
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Dugo nešto licemjernije nisam pročitao,ovakve bljuvotine zaslužuju samo teški ignore.

    Jel pustio suzu na kraju?
  • masacusec
    3k
    Kad si toliko očajan onda vlastite neuspjehe pretvaraš u uspjeheBBB Sibenik

    srbi su prvaci u tome
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja bi mu samo postavio pitanje zašto navijači tog uzvišenog kluba i sam bog baluna slave pobjedu protiv Dinama određenim stihovima...živo me zanima odgovor.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ja sam jednom se raspravlja na tu temu, jel vam neugodno tako nešto besmisleno pivat hrvatskom klubu i koji je jedan od simbola hrvatstva, a pogotovo bija u težim vrimenima. Odg je kad je “Dinamo srpski klub”…tako da sa majmunima nema rasprave
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma neka misle kaj hoće, stvar mi je stanja uma splitskog "redikula" koji je složio onaj post. Kako sam sebi u glavi opravdava to dok u postu ispušta proljev patetike protiv toga.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ovaj put nije Hajduk dobio na dispoziciju i manji dio ulaznica za zapad, ali jest ukupno veći broj za jug. Od toga su navijači Hajduka do petka u podne što je bio krajnji rok kupili oko 2500 ulaznica.
  • Stojke
    48
    Bome s obzirom kako vanka snijeg pada biti ce dobro ako bude utakmice
  • seljak86
    2.3k
    Ne bih ni pogledao kroz prozor da ovo nisam vidio. Ovo je u zadnjih pola sata napadalo i manje....
  • vjeko1701
    5.9k
    Baš smo i mi komentirali, a po prognozi vidim da bi ovak otrebalo biti do četvrtka?
  • seljak86
    2.3k
    Na kolko se može odgoditi utakmica ako je odgoda bila zbog vremena? Bio bi baš zajeb da se igra preko tjedna.
  • deda
    27.6k
    Može biti 24 sata, ali je nemoguće ovaj put jer je već kup u srijedu.
  • Stojke
    48
    ja dosao kroz liku i gorski kotar nigdje snijega nisam vidio,provrtio se malo po stanu i pogledam vanka za pet min ono krenulo padati momački,i ostaje na tlu,jedino ako prijedje u kisu onda postoji neka nada
  • NitkoBitan
    11.8k
    Kakva odgoda zbog 5-10 cm snijega. To ce padat do jutra. Ima vremena za ciscenje a i temperatura ide po danu preko nule. Za vrijeme tekme bi trebalo bit bez oborina.
  • Markelo
    2.5k
    Sirotinja mora sutra past na Maksimiru i gotovo. Ako treba uhvatit ćemo se mi lopata i čistit snijeg na stadionu kao što rade u Buffalu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.