• Mlađi referent
    10.3k
    Ristovski s meni najdažom proslavom gola zadnjih 10ak godina
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Drmic me izluduje, Spikica vec drugi put guram na predictor, a on proslo kolo ponisten gol, ovo stativa.. Ljubicic malo pogubljen danas, ali se trudi. Drmic za ovo ne zasluzuje vise minuta, daj Emrelija.
  • Nino Bule
    11.3k
    Dobar je spika danas bezveze ga kritizirate, vise puta je napravio visak nego ivanusec. Treba jako pohvalit i kapetana danas, pun ga je teren i nosi duele kao u starim danima.
  • Dammir10
    266
    Sve je ok osim Ljubičića ali to je stara priča. Igra odlična, rezultat samo 1-0. Samo da ovi slijepci ne zabiju iz prvog šuta jer Dinamo stvarno nema sreće.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ivanusec danas igra vrhunsku. Neznam što gledaš. Baš on radi višak.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Spika je kao krava koja daje 20 litara mlijeka i onda ga nogom prospije...
  • NZG
    27
    Jel se zna broj gledatelja? Sjever opet na nivou.
  • Praskaton
    1.8k
    Ne moze me nitko uvjerit da Pero ne moze odigrat poziciju beka u hnl-u,a onda bi mozda dobio i samopouzdanja za europu.
    Sa Petkom u igri imali bi 3 gola prednosti do sad.
    Dobri smo al moze ovo puno bolje pogotovo protiv ovako jalove ekipe kao lokosi prvo pol
  • striko
    1.1k
    Drmić užasan, valjda je DJ karijera ostavila traga
  • Nino Bule
    11.3k

    Dobro igra i ivanusec ali svi driblinzi su u nazad, istina ima ofanzivni beskorisnog beka pa je cesto prinuđen to radit. Spika je okomitiji danas i napada gol ili zavrsi akciju ubacom, jos kad bi ti sutevi i ubaci bili bolji utakmica bi bila gotova
  • Dammir10
    266
    Špikić me podsjeća na Biuka u Hajduku. Vidi se da zna i ima talent ali je nekonkretan. Napravi dribling, dođe u dobru situaciju i onda niti zabije niti asistira. Morao bi sa takvim talentom imat bolje brojke. Ako eksplodira ima potencijala biti novi Pjaca.
  • Fanboy
    2.1k
    Problem je spora tranzicija i manje utrčavanje iza linija. Igra se na statičnu obranu, a to je najteže probiti.
    Kad se presječe lopta treba brže otvaranje, kao i brža promjena strana jer često bude gužva, pa se pokušava kroz šumu nogu.
    Petković dobro mijenja strane i on fali...
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Bas mi je drago radi Rileta, Ljubo se sve vise muci na beku, imam osjecaj da losije igra nego kad je došao,Drmic opet neprimjetan.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Problem je spora tranzicija i manje utrčavanje iza linija. Igra se na statičnu obranu, a to je najteže probiti.
    Kad se presječe lopta treba brže otvaranje, kao i brža promjena strana jer često bude gužva, pa se pokušava kroz šumu nogu.
    Fanboy

    Nikad mi nije jasno dal protiv takvih protivnika u HNL Dinamo igra koliko mu triba il ne može brze. Ta se tema otvorila nakon Salzburga ode na forumu dal mi tribamo kroz HNL se pripremat za Europu ka šta to radi Salzburg u svojoj ligi. Nez ja mis da Dinamo nema takvu filozofiju igre trkačku, mi smo orijentirani na posjed i tehnički dio
  • Captain America
    13.2k
    Desna strana danas odlična, Kapetančina prvi u zagrljaj i Riletu i Baturini #nezadovoljstvo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.