• plavi72
    684
    Zadnjih pet utaknica dvije pobjede(3-2,2-1),dva X(0-0,1-1) i jedan poraz(0-1),nadam se konačno jednoj pobjedi gdje ćemo povesti 2-0 do 30minute.
    2019. 6-0
    2023. neka bude 4-0.
  • deda
    27.5k
    Danas sam prodaju karata počeo bilježiti tek u 12 sati, a u minulih 3 sata prodano je tek 127 ulaznica. Nešto je prodano sigurno i između 11 i 12 i sektoru 2 dolje koji nije registriran na aircashu gdje postoji evidencija ulaznica.

    Dakle, prema ritmu prodaje može se zaključiti da nas sutra očekuje znatno slabija posjeta nego protiv Gorice, moja procjena je cca. 2000 ljudi.

    Edit;14.50
  • Keyser Soze
    8k
    Sramotno u svakom slučaju
  • Dammir10
    266
    Lokomotiva ima 2 opasna igrača a to su Aliyu i Kulenović. Ako će zabiti to će biti preko njih. Jedina još opcija kako mogu zabiti je ogromna greška Dinamove obrane pod pressingom kao što se dogodilo u prvom kolu.

    Strah me Kulenovića koji jedino protiv Dinama izgleda ko Ibrahimović. Mnogi dinamovi navijači ga gledaju samo protiv Dinama pa misle da on cijelo vrijeme igra ko Ibrahimović. Protiv Gorice su Matej Jurić i Fućak dobivali previše duela, skoro svaka ispucana lopta je bila njihova. Grozno su odigrali Šutalo i Perić. Treba igrati netko ko će moći dobivati takve duele.. Ras, Theophile, Boško?
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Kule protiv nas standardno izvanredan, bit ce opet nema sumnje..
  • Zagi
    4.8k
    Ras, Theophile,Dammir10

    Pobogu ne.
    Zadnji put smo bili u rupi od 2 gola zaostatka zbog KTCovih maestralnih dodavanja.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ako pričamo o prvom kolu, onda je bockaj bio taj koji je bio "maestralan" pa izašao nakon 25 min
  • deda
    27.5k
    Do 20.15 u mojoj tekici od 12.00 prodano tek 223 ulaznice. Velim plus karte koje su prodane između 11 i 12 te one za sektor 2 na sjeveru dolje. Optimistično bi rekao možda 400 karata.
  • NORTE
    8.9k
    Ovo je informacija od neki dan:
    Godišnjih je prodano 2100-2200 za sjever dolje.

    Nije da će se pojavit svatko od vlasnika sezonske ulaznice, ali je dobar pokazatelj koliko ljudi otprilike možemo očekivati na sjeveru dolje.

    Uvijek bude ljudi koji ulaznice za sjever dolje kupe online ili na ticket pointu.

    Samo što neće svi ući na početak utakmice, kao i obično.
  • blue heart 72
    1.3k
    Možda razmišljam krivo i površno, ali danas me ne zanima apsolutno ništa osim tri boda. Naravno da bi volio da bude čim više ljudi, da odigramo lepršavo uz 4-5 golova u Loxinoj mreži, itd. itd....

    Samo nek se sa ta tri boda, skine teret sa igrača i nek počnu igrati kako znaju i mogu i da ih se prestane uvlačiti u ove igre za prevlast u klubu
  • Dammir10
    266
    Danas je dan istine. Samo se nadam da će Pero Bombardero biti na beku a Špikić na desnom krilu.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Danas svi, od nas na tribini do igrača na terenu i brže, jače, bolje i glasnije. DAJ MI SAMO POBJEDE!
  • SAS1987
    13.2k
    Dugo nisam ovako nestrpljivo čekao tekmu.
  • LM1995
    1.7k
    DugoSAS1987
    Ni ja…od prošle subote :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.