• Navijač Dinama
    7.3k
    Ja sam prvi do prije pola godine-godinu srao i prigovarao Mišiću radi utakmica, i kalkuliranja passova prema nazad i metar od sebe, ali ovu polusezonu je daleko najkonstatniji igrač uz Livakovića bih rekao i onaj bez kojeg ne možemo i zato povlačim sve što sam ruzno rekao "ćelavom".

    povezuje odbranu i napad, ima dijagonale vrhunske, vizija, sve što treba jedan odlični vezni igrač.

    Istina malo je trom, al svojom požrtvonošću sve to itekako nadoknadi.

    Bravo Miske.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Tko nam od prve postave jos nema bar 100 nastupa, a da nije frisak kao Ljubicic? Jeben je to kontinuitet.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Ja se nadam da neće rasprodaje bit na zimu kak neki pričaju jer bi nam to moglo bit kobno za sezonu.

    Ovakve igrače je jaaako teško nadoknadit u zimskom roku.
  • SAS1987
    13.2k
    Ja se nadam da neće rasprodaje bit na zimu kak neki pričaju jer bi nam to moglo bit kobno za sezonu.Mlađi referent

    Rasprodaja u Dinamu ne postoji vec godinama.
  • Mlađi referent
    10.3k


    Ok, ne rasprodaja, prodaja.

    Već bez samo Petkovića bi moglo bit puno toga drukčije
  • deda
    27.5k
    Dinamo zadnjih godina uspijeva prenijet brzinu lopte i odlučivanja nakon europske utakmice u sljedeću HNL. Tako je bilo i večeras. Kad je tako, onda je to igra mačke i miša bez obzira tko stajao na suprotnoj strani terena. :clap:

    Izuzetno sam zadovoljan posjetom, usuđujem se reći da se primjećuje napredak. Inače bi na ovakve utakmice po hladnoći i slabijeg protivnika na kraju sezone dolazilo 1.500-2.500 ljudi. Nadam se i vjerujem da na proljeće možemo početi s prekoračivanjem brojke od 5.000 na manjim utakmicama.
  • Captain America
    13.2k
    Sve možemo podnijet osim odlaska Petka, Mišića i Orše.
  • Slavonac
    383
    gledao utakmicu i nisam mogao vjerovati
    iznenadili me igrom i rezultatom....nisam bitan u toj prici ali na taj nacin se dezurnim kriticarima kao sto sam ja najbolje zacepe usta :zip: :rofl:
  • Olmic
    2.7k


    Mislim da Oršu možemo progutat
  • Captain America
    13.2k
    Možemo mi dovest kvalitetno krilo, ali sve ono neopipljivo što Orša nosi jako teško. Dogodilo bi nam se što i Realu kad je Ronaldo otišo.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Ja mislim da bez Oršića nemremo

    Danas nije u formi, ali imaš Brunu koji naprijed donosi učinak. Do kraja sezone će Oršu opet uhvatit neki lud period kad će ulazit sve, Bruno će možda stat, možda bit ozljeđen, ali teško da može cijelu sezonu sam izgurat.
  • KVG1967
    20
    Izrazito dobra tekma večeras, neuobičajeno visoka razina motivacije protiv ovakvog protivnika 4 dana nakon Stamford Bridgea.
    Uglavnom, riješiti Rujevicu, otići s minimalno 4 boda (realno 7) i onda na startu proljeća ubiti tovarima svaku nadu. Da smo dobili u Osijeku, možda bi i zalizani babojebač digao sidro ove zime s obzirom da bi sve bilo gotovo.
  • KVG1967
    20
    I da, Marin i Štefulj out, dovođenje lijevog beka kalibra minimalno Theophilea kad je dolazio. Sve ostalo ovisno o izlaznim transferima.
  • runtothehills
    382
    Nakon neriješenog rezultata sa tovarima, dva LP poraza i “utakmice” sa Osijekom, clean sheet i 3 gola, uz dobru igru, su vitalan kisik za momcad.
    Bravo svima, bilo je dobro!
  • Jurki
    8.3k
    Ima tu puno statisticara... zanima me di smo prosjecno s trkom i fiz snagom na polovici sezone u odnosu LP?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.