• Carrasco
    3.9k
    niti 200 minuta ove sezone, baš ga forsira
  • Efes Pilsen
    6.4k
    Pero je bio na ledu dok ne nauci igrat obranu, Stefulj priliku uopce nije dobio, a Marin dobiva minute na osnovu cega tocno?
  • Benito
    529
    Koja je situacija s menalom? On je pao u drugi plan totalno
  • Krizy
    33.6k
    Menalo je (bio) ozlijeđen
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ma nisam uopće na tebe mislio nego općenito na kritike.

    Marin je danas dobio 4 minute :grin: , to nije nikakvo guranje. Možda radi odlično na treningu i možda mu je to nagrada.

    Štefulj je na pripremama blago rečeno bio užasan i vjerojatno tamo izgubio povjerenje. Možda treba vremena da ga vrati, možda je Jarmina bila korak prema većem broju nastupa.

    Ja iskreno mislim da su u ovoj momčadi samo Emreli i Theo višak. Theo meni apsolutno neopravdano i mislim da je tu stvar love i baš mi je žao zbog njega, a Emreli jednostavno izgleda negativno i mislim da je rastanak na zimu neminovnost.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Gdje je onih 400-500 manekena koji su dobili karte za gostovanje u Austriji? Sve im j*bem.
  • Nino Bule
    10.7k
    Sramotna posjeta, dobar dinamo
  • lucky luciano
    241
    Koliko čujem Menalu se ozljeda zakomplicirala i neće ga biti duže vrijeme. Pretpostavljam da će se onda Bočkaj preseliti na desno krilo (što mu i je prirodna pozicija), a Ljubičić i Štefulj će onda biti 2 lijeva beka.
  • plavi72
    646
    Theo ni na klupi,je li ozljeda ili ...kraj ugovora.
  • xavier
    11k
    Naravno da bi svi željeli znatno više ljudi na stadionu, ali koliko ljudi bi prije godinu ili dvije bilo na ovakvoj utakmici, ovo je zapravo korak naprijed. Da, "razmazila" nas je završnica prošle sezone i navijački bum, ali ne možeš na žalost očekivati da to postane trajno preko noći.

    Što se tiče igrača, Drmić je najveće razočaranje, ali da nije napravio ništa drugo osim svojim dolaskom potaknuo Petkovića na ovakav pristup, vrijedi svakog novčića.

    Bočkaj je rođen za ovakve utakmice i trebao bi ih igrati i odmarati igrače koji su načeti europskim utakmicama. Za prvih 11 u Europi jednostavno nije.
  • thomas22
    256
    A cuj tesko je tako klasificirati pojedince ko xavier bočkaja, stefulj ne igra uopce, a kontra seville i west hama je odlično odigral obje vazne europske tekme. Da li i on nije za prvih 11 europi?
  • xavier
    11k


    Možda se nismo razumijeli. Govorim o Bočkaju na lijevom beku. Za mene on to ne može igrati u Europi. U HNL-u naravno da može. Ma desnom krilu je druga priča. Nije za prvih 11, ali ako netko bude nedostajao to može odigrati.

    I da ne bi bilo zabune, nije ni Ljubičić idealan lijevi bek, daleko od toga.
  • Captain America
    12.3k
    Miško će igrat u Salzburgu.
  • Orc123
    4.6k
    Mualim da nam na zimu stizu ona pojacanja za koje au nas sad uskratili ali se bojim da i sigurno odlaze 1-2 igraca iz prvih 11...prije svega mislim da ce Orsa otici ako se dobije dobra ponuda. I cacic je to najavio sa onom jednom izjavom. Tesko je zadrzati kostur tako dugo. Mislim da ne bi nikog prodali samo u alucaju da prođemo ko 2. U LP. Vidjet cemo .....otici ce vjerojatno jedan od stopera, emreli, vjetojatno stefulj ili marin....nije mi drago da nitko od igraca s posudbi nije pokazao nesto sto vec ne znamo. jedino Jankovic igra relativno dobro, cak i Milic nije pre los....sve ovo ostalo nista....saranic je novi Marin. Svi neki tehnicari i pimplatori lopte a nitko ne bi trcao ko orsic i grizao svaku loptu. Prebise pimplatora, premalo radnih igraca izbacujemo zadnjih godina. Sve to se prelijalo na to da u repkama mlađih kategorija sve manje nasih igraca, posebice u21.
123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.