• deda
    26.3k
    Ritam utakmice svaka tri dana za Dinamo ne prestaje. Najveće pitanje je s kojom će momčadi plavi istrčati kontra Podravaca nakon iscrpljujuće bitke u Manchesteru. Sve osim pobjede naravno bit će veliko razočaranje.
    1. Recite nam vaša očekivanja od utakmice Dinamo - Slaven? (25 votes)
        Sigurna pobjeda Dinama
        92%
        x kao kiks
          4%
        Poraz od Slavena, hm. to nam sigurno ne treba
          4%
    2. Prisutni uživo na stadionu Maksimir u subotu? (25 votes)
        Da
        64%
        Ne
        36%
  • reziser
    5.8k
    iskreno, strah me te tekme.
    Nakon utorka i pržnjenja baterija, dolazi nam slab i neatraktivan protivnik, kao i Varaždin...
    nadam se da neće početi druhih 11, nego neka izmješana postava.
    vjerojatno i Hajro unutra...da vidimo da li je došao k sebi

    Iako je belupo slab....treba pokazati tko smo i što smo, dinamo, i da nema zajebancije!
    a kolko će biti ljudi? ne više od 3000....na žalost
  • deda
    26.3k
    Sutra će biti 2.200 ljudi moja prognoza
  • Nino Bule
    10.7k
    Ide jedna divlja procjena, oko 4500 ce bit
  • Krizy
    33.6k
    3 300
  • Infinity
    14.9k
    Predvidjaju se pljuskovi pa cu reci 1.200.
  • reziser
    5.8k
    Po upisima ovdje i koliko čujem. Max 2500
  • Majki2111
    2.5k
    Livaković - Moubandje, Perić, Dilaver, Stojanović - Ademi - Oršić, Olmo, Moro, Kadzior - Petković
  • platini
    229
    Ima negdje 1000 gledatelja
  • BluePhone67
    3k
    7kelop31zfzebd5d.jpg

    Moze slika sjevera i zapada
  • BluePhone67
    3k
    Da nije bilo boysa na tribini i njihovog navijanja svi bi pozaspali uz ovakvu uspavanku na terenu.
  • Infinity
    14.9k
    Itko ista o utakmici? Propustih danas, a po procitanom nisam puno ni propustio. Sreca pa ce reprezentativna pauza, mislim da ce to igrace malo trznuti.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma niš nisi propustio. Rano Belupo napravio glupi penal, mi zabili i dost ležerno do kraja odigrali. Tek smo zadnjih 10-ak minuta malo ubrzali igru da Belupo ne poleti po x, al niš posebno.
  • dzg7
    205
    Rutinski reklo bi se
  • LovroZG
    1.3k
    Dilaver ima zanimljivo opažanje:
    “Poslije utakmice raspoložen je bio i Emir Dilaver.

    - Nije bilo jednostavno, mi smo ih htjeli probiti i zabiti još koji gol, ali su oni sve dobro zatvarali. Bili smo koncentrirani, to je bilo najvažnije u ovakvim utakmicama, pa onda dođe pobjeda. Zasluženo smo dobili, imali smo veći posjed lopte, bili smo angažirani. To nam je trebalo prije reprezentativne stanke - kaže Dilaver, pa dodaje:

    - Dosta je teško igrati u ovakvom ambijentu poslije gostovanja kod Manchester Cityja, ali mi smo profesionalci i to moramo pošteno odraditi. Ma gledajte, nama je HNL najvažnije natjecanje i mi se tu moramo stalno dokazivati. I moramo biti prvi, kako bi se opet plasirali u Europu, igrali Ligu prvaka koja je za sve nas bonus. Ovakve utakmice su najteže, nije lako se iz onakev spustiti u ovakvu atmosferu. Pa to vidite i vi novinari, ništa vas na ovakvoj utakmici ne ponese.

    Emir Dilaver je pričao u dahu...

    - Meni je drago zbog svakog navijača koji dolazi na ovakve utakmice, volim takve navijače koji dolaze na sve, bez obzira radilo li se o Slaven Belupu ili nekom velikanu. Svaka im čast, to obavezno napišite od mene. Baš, svaka im čast - završio je Dilaver.”
  • deda
    26.3k
    Mlako je ovo u 3 ćoška. Jednostavno fali ritma, žestine, agresije i ritma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.