• Imamo Dinamo
    3.3k

    Uletio sam izmedu prva 2 gola, ne znam o kojem odlicnom nogometu pricas
  • Keyser Soze
    8.2k
    Nogomet dostojan finala juniorske LP, ovo su klinci od 19 godina i igraju odgovorno svaki od njih.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Imaju 3 udarca i 3 gola. Mi smo u zg bili bolji i iz grešaka dobili golove, njima ganjaju u golmana i stative. Meni je sam zabavno kak sw oni tome vesele.

    Da su iole dobri u seniorima, ovo ih nebi ni zanimalo. Ovako liječe frustracije s klincima
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jbg, tako se igraju kup natjecanja kad si underdog. Do prvog gola su bili Hajdukovci jako dobri, ovo kasnije "dominiraju" Milanovci, ali Hajdukovci zabijaju haha,
  • seljak86
    2.4k
    Ajmo, ima vremena za još dva gola
  • marcio amoroso
    32.5k
    Na sreću sigurno ne možeš doći u finale ničega.
    Kako igraju ne znam jer ne gledam, ustvari gledao sam samo protiv Citya gdje su bili u podređenom položaju, ali su se organizirano i smisleno branili i zasluženo prošli.

    U svakom slučaju jako lijep uspjeh za njih i dokaz da se kvalitetan rad brzo isplati.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Treba dici cestitat i to je to. Kup natjecanja su ih krenula i u seniorima..
  • Zagi
    5.2k
    Trener im radi vrhunski posao.
  • Fanboy
    2.2k
    Dobro za naš nogomet, a Šimić ima itekako razlog sredit stvari oko akademije...
  • Nino Bule
    11.6k
    Budimir top trener koji zna igrat na rezultat, a i igraci su jako odgovorni, spremni i karakterni, ali ovdje najvece zasluge treneru idu
  • Eduardo
    17.6k
    Hajdukovi klinci su dvije sezone u UYL neporaženi. Sad su u 1/2 finalu razvalili Milan koja je tukao naše juniore dva puta u skupini. Vodeći su u domaćem prvenstvu koje će im biti treću u nizu u slučaju da ostanu prvi do kraja... nismo ih dobili niti prošle niti ove sezone u ligi (za 20/21 ne znam). Očito nešto dobro rade s generacijom koja ima kvalitetu, talent i muda. Što se mene tiče nek svake godine redaju domaće i europske uspjehe sve dok ih gazimo u seniorskoj konkurenciji.
  • Fanboy
    2.2k
    Inače, AZ je ozbiljna ekipa...Milan nije dobar u talijanskom u19 prvenstvu, tamo je pred ispadanjem. Međutim, Az je dobio Barcu i Real, prvi je u Nizozemskom u19 prvenstvu...
    Pravi test..
  • Captain America
    14k
    Sad zamislite što bi bilo u našim medijima da ne daj Bože osvoje domaći seniorski naslov. Srećom pa se to u ovom stoljeću dok je sekte neće dogodit.

    Sretno AZu.
  • Fanboy
    2.2k
    Konkurencija te gura naprijed, po meni je ovo sjajno da se stvari u ovom segmentu još više poboljšaju, osobito u tom prijelazu juniora u seniore gdje izuzev sad Baturine se dosta klinaca gubilo po posudbama...
    Bišćan čim je došao je krenuo davati prilike klincima, za razliku od Čačića. Nitko nije posao igrač na klupi, je Bišćan u stisci radi tankog kadra, ali tim mladim juniorima svaka minuta na terenu puno znači.

    Do kraja prvenstva očekujem još dosta minuta ključnih za razvoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.