• Carrasco
    4k
    da, najmlađi igrač u momčadi. Tek mu je 16 godina i očito je dobar kad kao kadet igra u prvoj momčadi juniora, sigurno nije zalutao u Dinamo.
  • Zagi
    4.9k
    Brkljača kao i kad sam ga gledao u Hajduku, čisti prosjek. Ni tada mi hype nije bio jasan, a sa svakom utakmicom sve manje.
  • deda
    27.7k
    Školica. Neka
  • Nino Bule
    11.4k
    U ovakvoj utakmici di ne mozemo spojit 3 pasa, naglasavat brkljacu je potpuno promaseno. Ovdje nema jednog dobrog igraca na terenu danas, mogu i ja tako napisat da se od katinica i zivkovica napravilo maldinija i nestu a ovi ih vozaju ko djecu.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ovaj Lazetic im se rugao iskreno. Škola i idemo dalje. Vidjet ćemo protiv Austrijanaca koji u prve dvije imaju dva neriješena jel imamo šanse za prolaz ili ćemo se samo školovati.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Ipak ću ispraviti komentar. Bule je u pravu to je jedna utakmica gdje momci nisu nikako funkcionirali i dobra škola za dalje, izdavati pojedince u takvoj situaciji kada ništa ne funkcionira nije lijepo i treba momcima pružiti podršku. I ja ipak mislim da ova generacija nije talentirana kao tipa 03 i da nema ni blizu potencijala kao u 03 generaciji ali eto vidjet ćemo sve kroz koju godinu dvije
  • xyz
    840
    Ovog Katinića neki spominju u kontekstu prve momčadi... Ovaj Srbin Lazetić ga je nekoliko puta na ringišpilu provozao kao dijete. Brkljača je smiješan i to tvrdim od početka. Po meni, jedini koji može imati neku karijeru je Rukavina, ali i tu treba puno, puno rada.
  • Krizy
    35.5k
    Polako dečki, ja ih nisam dizao prošlo kolo a neću ni pokopati sada.
    Chelsea ima ponajbolju akademiju na svijetu i najuspješnija je momčad ovoga natjecanja, pa su u Zagrebu dobro prošli s 4 primljena pogotka.
    Idemo dalje po prolaz :strong:
  • deda
    27.7k
    Ja sam od početka uvjeren da je ova generacija slabija od 03 godišta i prilično napuhana. Ali imaju šanse pokazati da mogu bolje. Ako ništa drugo bit će im ovo vrhunska škola i letvica da vide gdje su u stvari.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Deda u pravu si, 03 su prošle godine imali 10 igrača u drugoj hnl i ta ekipa je tukla Varaždin i u Varaždinu ih potpuno nadigrala, a sada taj Varaždin koji ima gotovo istu ekipu kao prošle godine je hit prvenstva i drugi sto govori da nasi decki koji su prošle godine bili u b ekipi 02-03 uglavnom uz dvojac 04 su kvalitetni. A ova generacija 04 čini mi se da osim ove dvojice koja su igrala prošle godine drugu hnl drugi bi jako teško participirali u seniorskom nogometu barem zasad
  • deda
    27.7k
    Problem je sto nama u hnlu ni jedna momcad ne igra pressing i mi na to nemamo odgovor.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Da istina, tamo sve ekipe naše dečke cekaju u srednjem ili niskom bloku. A naša djeca su ipak tehnički potkovana, ali ova generacija je ipak fizički prilično krhka i onda kad dođu malo agresivniji i fizički jači momci ko danas iz Milana naši se izgube od te agresije i počnu krive odluke i u pasevima donositi. Ali sve je to dio odrastanja samo sto mislim da ipak ova generacija mora puno vise raditi kondicijski dio snage, duela, jakosti da bi mogli uci u seniorski nogomet jer bez toga nikakvih šansi nemaju
  • Nino Bule
    11.4k
    Ima jos 4 utakmice skupine, vidjet cemo tko ce u tim utakmicama odskocit, komotno i u hnl-u mogu dobit neke minute i imat cemo vise odgovora
  • marcio amoroso
    32.1k
    Posvećenost, posvećenost, posvećenost.
    Jednostavno se mora biti milijun posto unutra ako se želi uspjeti i napredovati. U ovoj momčadi ima odlicnih igrača koji su se već dosta puta pokazali u dobrom svijetlu, a da je ovo danas bilo loše je jasno i njima.

    O generaciji starijoj godinu od ove ćemo još suditi, ali je činjenica da se Barišić nije uspio izboriti za mjesto u Istri, Brekalo u Varaždinu, Braun u Lokomotivi te Šarinić u Bravu. Duvnjak je koliko čujem ozlijeđen, a jedini koji pokazuje znakove života je Crnac u Belupu.
  • Jurki
    8.5k
    Dal je u slucaju Crnca potpisan ugovor s pravom prvokupa?

    Stvarno bi htio jos jednom uputiti iskrene cestitke nasem savezu kaj su ukinuli druge momcadi u 2.hnl . S time ce nas nogomet samo profitirati. Isto tak s onim sistemom dvojnih registracija.

    Naravno da ne treba pokopati ove klince.. ovo je bila odlicna skolica..sad bar vide di su otprilike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.