• Ludovic IX
    5.5k
    Trebaš onda dodatnih 100 redara a navodno firma koja radi security na dinamo nema dovoljno ljudi za to. Tak sam ja čuo o razloga zašto ne podijele jug
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Pa ima još firmi koje se bave s tim. Pa samo te ulaznice i hrana su pol milje kuna, +bolja atmosfera i dekor na ruševini.
  • Infinity
    15.2k
    Ako gradjevinska X firma moze dobiti neki posao i angazirati Y firmu da ga izvodi, ne vidim problem da zastitarska agencija A dobije posao i angazira agenciju B da odradi posao za njih ili da odradi dio posla kao sto to obicno bude i u svim drugim poslovima.

    Osobno imam alarme i kamere jedne agencije, a u slucaju problema na teren mi izlazi druga agencija, jer ta koju placam nema dovoljno posla u mom mjestu, nemaju covjeka za intervenciju i taj posao za njih odradjuje druga firma.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ma to je čista lijenost, jednostavno ih boli ona stvar. Još shvaćam kad je istok bio u pogonu, al sad... To je 2500 mjesta koja se odbacuju, a ima velikih utakmica u zadnje vrijeme i ljudi bi došli.
  • ksapi
    2.2k


    Dugo nisam cuo vecu glupost
    Kak su radili dok je istok bio otvoren?
    I da, uostalom sto Infinity kaze - uzimas ljude iz drugih firmi.
    Da se zeli, to se moze odraditi bez ikakvih problema
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ostala jedna karta za sjever gore..
  • Captain America
    13.9k
    Kaže Čač da su otpali Dilaver zbog temperature i Menalo zbog problema s mišićem.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ne kužim zašto se Menalo svađo s Mišićem prije ovako važne utakmice, ali jbg. :nerd:
  • cron1ck
    1.6k
    Kante i Thigao Silva nisu otputovali za Zagreb
  • Nino Bule
    11.5k
    Dva trenutno najbolja igraca chelsea
  • Majki2111
    2.6k



    Njihova presica
  • NitkoBitan
    12.3k
    Kova je rekao da su suigraci gledali Hajduk-Villareal i pitali oce li bit takva atmosfera i ovdje. Rekao im je da pretpostavlja da ce bit bolja :cool:
  • Dinamosaur
    973
    "Nismo favoriti ni u jednoj utakmici, ali u svakoj ćemo tražiti šansu."- Ante Čačić

    Dobro prica, nadam se da ce ga igraci doziviti a ne se prepasti. Iskustva vec imaju, nek budu nabrijani i bez popusta u duelima, a onda ce na kraju biti pobjednici, kakav god rezultat bio.
  • cron1ck
    1.6k
    Livakovic
    Ristovski-Sutalo-Peric-Ljubicic
    Ademi-Misic
    Ivanusec-Baturina-Orsic
    Petkovic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.