• NORTE
    9.3k
    Predsjednik UEFA-a, Aleksander Ceferin ce u utorak prisustvovati utakmici Dinama i Chelsea.Infinity
    Od svih stadiončina u Ligi prvaka on dolazi u Zagreb koji se srami svog stadiona.
  • Robredo276
    265
    Predsjednik UEFA-a, Aleksander Ceferin ce u utorak prisustvovati utakmici Dinama i Chelsea.Infinity

    A s njim (što mi je osobno i puno važnije), u Maksimir će prvi puta nakon onog oproštaja doći i - Zvonimir Boban.

    "Boban nije slučajno zaobilazio Maksimir 20 godina. Još 2006. - dok samo zajedno radili u Sportskim novostima - pričao je da neće nogom kročiti na stadion, dok god tamo glavnu riječ vodi Zdravko Mamić.

    "On nam je svima ukrao Dinamo, nema teorije da kročim u Maksimir dok god Mamić tamo vodi glavnu riječ.""

    Cijeli članak
  • Majki2111
    2.6k
    Gleda iko Chelsea? Kakvi su dojmovi?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Gleda iko Chelsea? Kakvi su dojmovi?Majki2111

    Dosadna utakmica, west ham naprijed nista, chelsea ima posjed bez prevelikih sansi
    Rice iz West Hama idealna zamjena misiccu na šestici :joke:
  • Nino Bule
    11.5k
    Dobar chelsi, dominira posjedom ali bas ih muci stvaranje konkretnih prilika, a i kad stvore nesto nema tu pravog gol igraca. Ako aubameyang bude spreman do utorka ne bi me cudilo da ga stavi od prve minute
  • Majki2111
    2.6k
    Da ja pratim od 20 minute. Čini mi se da oni neće nas lako probit. Trrbamo se povuću niski blok i čekat ih ana kontre. Njima napadač fali jako. Imaju previše igrača koji traže loptu u noge. Čak ih nema potrebe pritisnut visoko. Pustit stopere neka vode igru. I čekat šansu našu. Stvarno mislim da se imamo.čemh nadati. Mislim da imamo realne šanse za 3 boda.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    predobro, ja sam mislio da je taj aubameyang još u arsenalu, iako mi je prva asocojacija na njega dortmund, a lik u chelsei i još je u međuvremenu bio u barceloni :lol:

    eto koliko pratim strani nogomet... :sweat:
  • Majki2111
    2.6k
    Chelsea ne igra ništa. West Ham zasluženo vodi...
  • Robredo276
    265
    Ako aubameyang bude spreman do utorka ne bi me cudilo da ga stavi od prve minuteNino Bule

    Čitao sam da nije još u treningu nikakvom, potpuno je nespreman tak da nema baš nekih šansi da zaigra protiv nas. Havertz će im igrat (drugu) špicu.
  • xavier
    11.1k
    Ne konkurira on još za sastav koliko znam. Imao je nedavno provalu i dobio je udarac palicom u bradu, čak se spominjala operacija.
  • Nino Bule
    11.5k
    Dobro je ovo za nas, bojim se da su kiksali danas da bi u utorak morali dobit, ovako mozda cak i odmore par igraca za sljedece kolo pl
  • db-izbjeglica
    12.8k
    mene strah dinamove obrane...ako u HNL-u ne mogu ostati čiste mreže, teško je za očekivati da će to učiniti u utorak. nadajmo se dobrom rezultatu!
  • Keyser Soze
    8.1k
    Jednostavno je, ak primimo 2, zabijamo 4
  • Navijač Dinama
    7.4k
    da jer su mu polomili vilicu.
  • serbus
    3.6k


    Slažem se, kukali smo na Kopićeve nule, bez udaraca po golu sad kad zabijamo po tri, četiri gola a primimo jedan, dva opet nije dobro jer Livi nema tekmu bez primljeno gola. Ja sam ipak za ovo kaj Čačić trenira....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.