• Švabo86
    66
    Danas cijeli dan sam na poslu top raspolozen, to je to. Nema se sta zamjerit jucer, sve 5 svakome.
    Jedino sta mi je ostalo, da po meni nismo trebali prodat Gojaka. Kad je jucer pred kraj zagustilo, i Ademi padao fizicki, nismo na klupi imali nikog kog bi mogli ubacit u vezu, koji moze i defanzivni dio pokrit.
  • Eduardo
    17.5k
    Azpilicueta je bio toliko los da mi je bilo zao sto je izasao na poluvremenuInfinity

    giphy.gif
  • blackbully
    4.4k
    Ne polažem autorska prava, nisu moji, tako da nemojte odmah "zašto snimaš na tribini" :grin:


    Attachments
    4_5818896124404044060 (2M)
    VID_20220907_130626_361 (3M)
  • Carrasco
    4.1k
    Mislim da je Bruno oborio neki rekord, još nisam vidio da je neki igrač imao 45 duela na utakmici.
  • Mukumuce
    68
    navijanje i huk za Sjevera nije nikad bio jaci otkad pohadam utakmice redovito, a to je otprilike zadnjih cetri godine; mogu rec da sam punih 90 minuta bio sav nakostrijesen od atmosfere koju smo napravili i kojom smo gurali igrace i pruzali im pomoc kad im je najvise trebala; svaka cast svakom pojedinom clanu grupe i onima koji malo rjede dolaze kaj su priredili onakav lavovski rikDino


    Definitivno najbolje navijanje na europskoj utakmici unazad zadnjih 12 godina
  • Fićo1986
    972
    Sada uspio pogledat snimku u miru,navijanje top!
    Ponosan kaj sam purger!
    Ponosan kaj sam Dinamovac!
    Jednostavno ono jučer je pobjeda svih nas koji živimo Dinamo! Ako ikad dobim na lotu kupit cu 99 000 dresova Mislava Oršića i napravit fasadu od njih! Najjači igrač Dinama u modernoj povijesti!
    I zato svi najjače prvo na Goricu,ova ekipa je to zaslužila a onda punite buseve kombije avione za Milano!
    Svi u Goricu!!
    Nema većeg kluba od DINAMA!!!
  • Fanboy
    2.2k
    Inače, malo se piše, no jučer je najbolji igrač Chelsea bio još jedan dinamovac, Kovačić...Kasnije pred kraj tekme smo normalno pali fizički, igrali se skoro 100 minuta. Tako da je normalno kako je išao kraj da su oni pritiskali, no Kovinim izlaskom su prestale one dubinske najopasnije lopte koje idu između dva obrambena. Usudim se reći da je najveća opasnost prestala kada je Mateo izašao. S te strane mi Tuchel nije jasan, no za nas je bilo definitivno dobro.
    Svaka čast tribinama i na pljesku za Kovu kod izaska, naravno nije mogao šetkati već trčati radi rezultata, pa je bilo dosta kratko.
  • Krizy
    35.8k
    Odlično napisano, nisu oni bili loši, kako naši mediji potenciraju, nego je Dinamo jako kvalitetna momčad.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Postala mi daleko najdraža pjesma sa sjevera
  • Carrasco
    4.1k
    Mislim da je Bruno oborio neki rekord, još nisam vidio da je neki igrač imao 45 duela na utakmici.Carrasco

    U proteklih sedam sezona Lige prvaka, za koje Opta
    ima detaljne podatke, nijedan se igrač nije našao u više
    od 36 duela na utakmici — računajući i knockout fazu
    natjecanja u kojoj se svako toliko odigra po 120
    minuta
  • Neki tip
    19.2k
    @Klenx

    Zajebavao sam se nekom prilikom na vlastiti račun zbog broja postova u kojima sam spomenuo riječ "identitet". Nisam ih zbrajao, no valjda nijednu drugu riječ na Zoni, osim "Dinamo", nisam spomenuo češće.

    I nijedan od tih postova nije dobar kao ovaj koji si podijelio, nijedan ne sažima na ovako dobar način sve bitno što se o identitetu navijača ima za reći.

    Bravo za svaku riječ! Identitet kao riječ upotrijebljena je samo jednom, a o njemu rečeno sve.

    O nekim stvarima pišem onako kako razmišljam, analitički, a autor je ovo napisao onako kako osjeća. Što znači navijati za Dinamo može se, naravno, analizirati, ali ne može se drugome objasniti racionalno.

    Ogoljena emocija stavljena na papir, samo se tako može riječima opisati što znači biti navijač nekog kluba. Bravo za autora!
  • SAS1987
    13.4k
    navijanja za poznati strani klubNitkoBitan

    Ja još uvjek navijam za poznati strani klub :lol:
  • dzg717
    937
    Admine Di si, Ocemo temu za Goricu hahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.