• Fićo1986
    972
    Bravo za tekst!!!!!! Tako je!
    NEMA VEĆEG KLUBA OD DINAMA!
  • Mulec86
    389
    Ne znam ko se bavi psihom igraca u klubu ,al zasluzuje svaku pohvalu . Fajterstvo i mirnoca u trenutku kad bi prijasnje generacije imale problema s koncentracijom su nes kaj krasi ovaj danasnji Dinamo. Prekrasan je dan iza nas. Idemo dalje jos ima skalpova za skinut s ovakvom atmosferom i ovim ljudima na terenu sve mozemo
  • nemapredaje
    1.9k


    ovo treba djeci u školi dijeliti kao lektiru
  • reziser
    6.2k
    malo dojmova o atmosferi na stadionu:
    izvanredna...sjever odličan, jedino gledajući sa zapada, desna strana sjevera se vidi da su padobranci... sredina i lijeva strana sjevera , TOP....

    zapad, kaj rec...bio je raspjevan, nabrijan, ali nemogu shvatiti kaj je tak tesko se ustati, dati podrsku, zapjevati, ne...kad netko ustane...penzici viču..sjedi...a bem ti....
    e zato..mi fali istok.... istok je bio i ostao za mene legendarna tribina...koja bi pratila sjever u svakom pogledu
    dao bog novog maximira uskoro..iako je to za sad utopija

    ali gledajuci sinoc...snimku..opet me trnci prolaze..ježim se
    fantastična igra, navijanje, rezultat....
    e to je dinamo...
  • Fanboy
    2.2k
    Ovo je prvenstveno pobjeda Ante Čačića, a tek onda igrača koji mogu od sebe dati naksimum kada su pravilno vođeni...Sjetite se kako je ovaj isti Dinamo izgledao u drugom dijelu prvenstva pod Kopićem pred samo 4 mjeseca...
    Taj isti Oršić nije ni dolazio u prilike, taj isti Petković su mnogi govorili da je igrač za klupu nekih slabijih klubova, jedini koji je bio razina je bio Šutalo i to radi loše igre Dinama. Nismo stvarali šanse ni protiv slabijih protivnika.

    Tvrdio sam i tada da je reprezentacija igrala najljepši nogomet pod Čačićem i jedini razlog zašto je odletio jer su mu mediji nabili pritisak potrčka, servisera, radi negativne atmosfere i prekida...Tako je dočekan i ovdje, a čovjek svaki dan pokazuje da je gospodin, ne samo u rezultatskom smislu, već i pogledu prema navijačima i onome što mu klub predstavlja.

    Rekao sam pred par mjeseci da mi je drago da je Čačić došao u priliku pokazati i oprati "medijsku hajku" sa sebe kao potrčka. Ante povedi nas u proljeće LP, korak po korak kao i do sada, mirno i staloženo.

    ps. trebali bi neki trend u čast Čačića ako ostvari europsko proljeće u LP, svi nosimo Antine brke :wink: :razz:
  • marcio amoroso
    32.2k

    Svaka ti dala za ovaj post. Jedan od jačih ikada na zoni.
  • CISCO
    141
    Vjerujem da će tvoja ideja o brkovima naići na plodno tlo među posjetiteljima zapada.

    Samo naprijed, puna podrška.
  • reziser
    6.2k
    ps. trebali bi neki trend u čast Čačića ako ostvari europsko proljeće u LP, svi nosimo Antine brkeFanboy

    što je muškarac bez brkova :brow:
  • Klenx
    4.1k
    Nije ovo moj tekst, sa neke fejs stranice je

    Fran Đuranac čini mi se autor
  • striko
    1.2k
    FB stranica Istorija ex yu fudbala
  • Crusades1986
    9.7k
    Taj dečko je jedan od admina na toj stranici
  • NitkoBitan
    12k
    I sam sam imao tu fazu navijanja za poznati strani klub (uz Dinamo) al me to proslo krajem osnovne/pocetkom srednje skole. Meni se to iz sadasnje perspektive cini iznimno djetinjasto, kao dijete koje zeli imat najbolju igracku
  • Dino
    2.2k
    Nemam stvarno kaj puno za dodat nakon ovakvih prekrasnih tekstova koje ste ispisali na ovoj temi, na koju cu se vrlo vjerojatno cesto vracat prisjetit se emocije koju sam jucer prozivio.

    Htio bih samo u kratkim crticama, kronoloski istaknuti ono kaj ce mi ostati u pamcenju:

    - nikad nisam dosao pred stadion toliko kasno (45 min prije tekme), a istovremeno toliko brzo usao (2 min); pohvale za onog tko je jucer organizirao ulazak, nadam se da ce takvo nesto primijenjivati cesto na posjecenijim utakmicama

    - toliko gusta popunjenost Maksimira dosta vremena prije utakmice

    - dva standa s hranom i picem cime se dobrano skratio red

    - navijanje i huk za Sjevera nije nikad bio jaci otkad pohadam utakmice redovito, a to je otprilike zadnjih cetri godine; mogu rec da sam punih 90 minuta bio sav nakostrijesen od atmosfere koju smo napravili i kojom smo gurali igrace i pruzali im pomoc kad im je najvise trebala; svaka cast svakom pojedinom clanu grupe i onima koji malo rjede dolaze kaj su priredili onakav lavovski rik

    - zalost koju sam osjetio za sve one Hrvate koji su jucer nosili Chelseajeva obiljezja

    - nemrem nac niti jednu jedinu manu jucerasnje igre; da sad krenem nabrajat do sljedece tekme s Chelseajem ne bih stao sa svim potezima nakon kojih sam ostao u pozitivnom soku; mirnoca, stav, hrabrost, profesionalizam

    - nikad se nisam osjecao losije kaj moram napustit tribinu nakon tekme

    - nikad medu svojom ekipom s kojom pohodim tekme nisam osjetio vecu zelju za ludilom protiv Gorice; zadnjih deset minuta ljudi oko mene svako malo vicu “Gorica ce gorjet!” i to je ono kaj ovi igraci zasluzuju vise neg ista nakon ovakve predstave; cinjenica je da ne zasluzujemo momcad koja se nalazi pred nama; pruzaju najbolje partije Dinama otkad postoji klub, a mi se ne udostojimo zahvaliti im na tom i doc na tekme protiv Gorice, Lokse i Slavena; naveo sam ih upravo tim redom, jer su to za mene sljedece destinacije; ekipa, dignimo se na noge, pokazimo jacinu plavog puka i barem na ovaj nacin pokazimo igracima kolko nam znace i kolko smo im zahvalni.

    Sad je vise nepotrebno i govorit, al “repetitio mater studiorum est” pa cu ponovit:

    Nema veceg kluba od Dinama!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.