• Robredo276
    265
    U subotu je vrijeme da i ta fatalna realizacija krene.Gelipter

    Pa na realizaciju se baš i ne možemo žaliti.. Zabijamo puno, problem je što primamo kad trebamo i ne trebamo.
  • runtothehills
    382
    Livaković
    Ristovski - Šutalo - Lauritsen - Bočkaj
    Ademi - Ljubičić
    Špikić - Ivanušec - Oršić
    Drmić

    Očekujem nešto tipa ovo.
    Ajmooo :cheer:
  • Salva
    2.3k
    Baturina mora pocet od prve minute
  • BlueVelvet
    336
    mfosnqm0w5jb80rw.jpg

    Guzva na tiketu
  • Mališan
    1.7k
    Jel poseban red za godišnje ili se za oboje čeka u istom redu?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Godisnje su na drugom prozorcicu pored akreditacija.
  • seljak86
    2.3k
    Pametni ljudi, ja debil čekao 3 sata po suncu za godišnju
  • runtothehills
    382
    više ga vidim kao zamjenu za Ivanušeca zadnjih pola sata, da unese svjezine i kreativnosti.
    Ivanušec nam je vazna karika, mozda ga derbi malo probudi i potakne ga da počne ulaziti u bolju formu.
  • Gelipter
    3.4k
    ma istina da, obrana je zasad najslabiji dio kaj i nije čudo budući da se stalno mijenja sastav u zadnjem redu, ali i jako puno pokušavamo i promašujemo prije neg zabijemo (Naravno tu mislim na malo ozbiljnije ekipe). Većinom je to sve jalovo, sporo, bez plana, uz pouzdanje u individualnu kreaciju i kvalitetu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    jesam jedini kojem sustav odbija transakciju?
  • dzg717
    932
    ovo volim vidjet i onda online kupit godisnju
  • Infinity
    15.2k
    To ti je do kartice. Imao sam ja tih problema, kupovao s tudjim i onda konacno nabavio Visu s kojom nema problema.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ma sto je najgore, kupovao sam ulaznica i ulaznica u zadnjih par mjeseci sa istom tom karticom, preko sustava ulaznice.hr i nikad nikavih problema, sve 5 bilo i tek mi danas prvi put odbili.

    Zvao sam centralu, tj. banku, oni rekli ne bi trebalo imat problema nikakvih, jer se transakcije sa tog racuna na drugi i obratno mogu bez problema, što i jest tako. I onda dođem na onaj sustav za naplatu na ulaznice.hr i osvjezim stranicu par puta, probam kasnije i odbija.
  • superhik
    10.2k
    jesam jedini kojem sustav odbija transakciju?Navijač Dinama

    Malo glupo, ali da li si siguran da si odabrao uspravnu vrstu kartice? Recimo ja sam automatski odabirao Visu pa skužio da upisujem podatke od MasterCard. Ovaj sustav nema automatsko prepoznavanje vrste kartice pa će ti baciti error
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Malo glupo, ali da li si siguran da si odabrao uspravnu vrstu kartice? Recimo ja sam automatski odabirao Visu pa skužio da upisujem podatke od MasterCard. Ovaj sustav nema automatsko prepoznavanje vrste kartice pa će ti baciti errorsuperhik

    Mastercard izabrao, jer taku posjedujem i upiso sve podatke što me tražilo, i piše da je transakcija odbijena. A prijašnih puta ni jednom mi nije odbilo transakciju .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.