• BluePhone67
    3.3k
    6sqrgq4eo3sisogn.jpg

    Mala ironija na ovoj sjedalici, hask-gradjanski-dinamo-croatia= lokomotiva :snicker:
  • BluePhone67
    3.3k
    zurcwf38fq0hk03l.jpg

    Mara nije ima para, ni ludilo robu ...:strong:
  • BluePhone67
    3.3k
    Kujtim Shala public enemy Nr.1 u bivsoj Sugi za sve ostale, osim za nas :strong:
  • BluePhone67
    3.3k
    ezj2capm34pmmiit.jpg

    Potpisana sa druge strane :cool:
  • 000
    941
    Nedavno sam vidio ovaj dres sa samsung reklamom kod lika, zaboravih pitati da li je replika.
  • BluePhone67
    3.3k
    Nedavno sam vidio ovaj dres sa samsung reklamom kod lika, zaboravih pitati da li je replikaCavalera

    Kaj ima "samsung" replika, vidio sam samo sa carerra reklamom, na retro dresovima sto se prodaje.
  • 000
    941
    Ne znam uopce kojih sve replika ima, zato sam i mislio da je ovo jedna od. Nije mi bas za nositi vani, vise za uokviriti i okaciti na zid.
  • Hipo
    406
    Najbolja replika je onaj službeni dinamov dres puma iz 2011.

    Žalosno da dinamo još uvijek i s adidasom nije napravio replike, to bi išlo ko ludo!
    Ja bi prvi kupio.
  • Infinity
    15.3k
    Mozda to nije samo do Dinama. Mozda je to i do Adidasa koji mozda ne vidi neki potencijal u Dinamu pa se i ne trude toliko.

    Dosta odjevnih predmeta iz fan shopa uopce nije Adidasov i to je po meni samo pokazatelj da se oni ne zanimaju za Dinamo.
  • BluePhone67
    3.3k
    Meni je adidas kao marka ipak preskupa i sve sto oni rade je puno skuplje od ostalih svjetskih marki do no name sa kojima mozes lakse napraviti bolji ugovorni dogovor i puno vise zaraditi sa povoljnijom cijenom sto je bitna stavka za krajnjeg korisnika, a retro stvari ne moraju biti iskljucivo dresovi vec niz drugih predmeta i stvari koje mozes staviti pod retro..

    Dinamo je izbacio repliku dresa/majicu za 50 god od osvajanja KVG sto su nosili 67 godine i cijena takvog dresa je iznosio maksimalno 250 kn (ne sjecam se pune cijene) , a ja sam ga osobno platio 100 kn kada je sezona bila gotova, a lijepsi dres/majicu ne sjecam se kada sam zadnji put kupio i klub je sigurno vise zaradio na tome jer prije svega nije placao ime marke sto bi podiglo cijenu za 30% i sigurno je marza manja na kolicinu nego u ovome slucaju gdje je prizvodjac no name.. Ono sto je tu bitno da se klub odluci ipak na samu kvalitetu proizvoda sa manjim proizvodjacima jer nisam opet pobornik jeftinog i srot robe, vec kvalitetnog za najbolju cijenu, a to danas sigurno mozes uz malo truda pronaci.

    Na slici se nalazi dres/majica za 50 god od osvajanja KVG..

    w7d0evrnskmuoom3.jpg
  • Hipo
    406
    Počeli smo o marketingu ovdje a imamo temu za njega...
    Ja si recimo ovu majicu 67 nisam kupio radi preširokog otvora gore.
    Ne znam ko im je to tako dizajnirao.
    Ustvari znam, ona firma s kaptola koja im i inače radi.


    Adidas ima jako kvalitetne i lijepo dizajnirane stvari.
    A cjenovno je isti kao npr puno kvalitativno lošiji macron.

    Da dinamo ne inzistira na zvjezdicama iznad grba i nepotrebnoj dodatnoj oznaci "official product" kupio bih sve od adidasa, a ovako baš ništa neću kupit.

    Ako su već išli na adidas onda su morali napravit i retro proizvode iz 80ih.
    Može se s adidasom sve dogovorit, itekako.

    Sve u svemu, fan shop stvarno ima dobru ponudu za navijače a uvijek može bolje.
    Iduće godine idu 3 zvjezdice i novi dresovi, artikli.
  • 000
    941
    I po meni je ova replika '67. trebala i morala puno bolje.

    Sto se zvjezdica iznad grba tice, to je adidas donio sa sobom, u klubu nisu imali nista protiv. Uz to je i cijeli grb sredjen. Meni ne smeta, dapace.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.