• Kwedi
    3.8k
    Čupala se trava protiv Kamena 2003.

    Gleda me mater kad sam došao doma i čudi se "koja si ti budala" jer sam komad zemlje s busenom donio
  • Klenx
    4.1k
    Sjećam se na tramvajskoj stanici kod Kraša neki momak je nakon te tekme u rukama nosio dobar kvadrat trave sa stadiona :rofl:
  • Stihl
    3k
    Ista stvar je bila i kod mene, nosio sam doma travu i presadio staroj u neku plastiku za cvijece, a cvijeće izbacio van, nažalost pokušaj da se taj busen odrzi na zivotu je zavrsio neslavno :rofl:
  • immerwieder
    1.2k
    champions league 2019/20

    qouugc1aeg96x5no.jpg
  • immerwieder
    1.2k
    evo i da se vidi da je neizlječivo, da ne popušta s godinama, prvenstvo 1974/75lo5ovjvbfj2vbnps.jpg
    medicina još nema šifru za tu dijagnozu
  • Stihl
    3k
    Na današnji dan prije 7 godina, isti protivnik kaj je bio i u nedjelju...
    Zanimljivost za tu tekmu je ta kaj smo nas 5 krenuli iz Zagreba na tekmu sa autom, bez karata. Dosli smo u Osijek negde taman pred tekmu, karata vise nije bilo, cekali smo neko vrijeme, planirali da budu nas mozda pustili bez karte pred kraj poluvremena ili na drugom poluvremenu( tada smo to cesto radili i vecinom je prolazilo) no međutim od toga nista, tak da smo brijali po gradu upali u neku birtiju i tam gledali tekmu. Sjecam se da sam htio popit Osječku vec kad sam tam ali u centru Osijeka u birtiji di smo upali ne drze Osječku, nevjerojatno. Ugl.tam smo cugali, toliko smo se opustili da smo se osjecali ko doma, kad smo izasli iz birtije koja je bila u nekom podrumu bili smo toliko ubijeni da je neko reko aj super tu smo na Kvatriću(jer onaj dio oko centra u Osijeku stvarno podsjeca na kvatrić kad si malo "umoran", a i imaju tramvaje) no drugi frend je bio normalan pa je rekel: "je da na Kvatriću ali nam treba 3 sata do doma, konjino u Osijeku smo" .
    Ova mala slatka pričica bi mozda mogla ić pod temu Priče iz davnina ali eto...
    Btw.ovu kartu sam nasao na podu kod stadiona, pa sam si ju sacuvao za uspomenu.
    pn9vyyi5knlwjxkn.jpg
  • Stihl
    3k
    Malo sam pregledavao karte i naletio na ovu gdje smo 2009.godine igrali sa Osijekom u Zaprešiću, jel se ko sjeća razloga zakaj smo bili domaćini u Zaprešiću?
    fc36ajmmjdpzrjq3.jpg
  • xavier
    11.1k


    Travnjak je bio uništen nakon koncerta U2 koliko se sjećam.
  • Stihl
    3k

    A je je, u pravu si, mjenjao se travnjak tak nekaj. Fala na podsjetniku.
  • immerwieder
    1.2k
    jedna uspomena za današnju godišnjicu

    9mizcgi9vb2go774.jpg
  • Stihl
    3k
    Na današnji dan...23.10.2008.
    cnggtqqe8rzxv0xf.jpg
  • Stihl
    3k
    Pokušavam pratit datume pa stavljat ulaznice sa tekmi koje su bile "na današnji dan" , a evo ova mi je malo promakla, pa bumo to malo retroaktivno izveli.
    Prije dva dana ali 2006.godine :wink:
    xuj23mglu7m6cyx7.jpg
  • Guinness
    2k
    Prije dva dana ali 2006.godine :wink:Stihl

    2006-10-1_Tribina_BBB_0054.jpg
  • Stihl
    3k
    06.10.2007. Hajduk-Dinamo , kolega @bk5b znaš kaj ti je činit ;)
    g52bsyk3h0p7t38p.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.