• BluePhone67
    3.2k
    :up: moj zajeb, mea culpa
  • Stihl
    3k
    Na današnji dan prije 11 godina, nažalost ulaznica je ostala neiskorištena jer nisam uspio doc do stadiona, a o tome sam pisao u temi Priče iz davnina.
    r685jw4o1vmjy60x.jpg
  • BluePhone67
    3.2k
    0px9j16ghujt21x4.jpg

    Ako netko zna o kojoj se utakmici radi i kada, neka napise.
  • FLYZG
    27
    17.11.1976 Dinamo-Budućnost 6:1,debi Snješka Cerina...
  • Cosey
    435
    Na današnji dan.

    6145vz4rc23h4ls9.jpg
  • BluePhone67
    3.2k
    Imam jos doma onu plavu vrecicu sa brojem 10 kaj se drzalo na tribini
  • Stihl
    3k
    Nije Dinamo ali je bilo na današnji dan prije 15 godina :wink:
    wh9gsbosvyw43g8p.jpg
  • Stihl
    3k
    28.09.2006. Auxerre - Dinamo, 1.kolo kupa Uefa
    k2dtsigiq1by0xks.jpg
    jt2sckisa7ixh52l.jpg

    Evo i jedan novinarski članak sa te utakmice:
    Petstotinjak BBB-ovaca dopratilo je "modre" u Auxerre i već na startu dvoboja prisvojilo spektakl piromanskom zabavom koja je podsjetila na Dinamovu utakmicu u Zürichu odigranu 1997. godine. Navijači su, naime, u 3. minuti započeli s ubacivanjem baklji u teren i sljedeće tri minute izazivali zgražanje mirne domaće publike. Uletjelo je dvanaest baklji, utakmica je potom nastavljena na tri minute, da bi ponovno bila prekinuta u 9. minuti zbog još jedne baklje na travnjaku. Dvoboj je tako zapravo počeo tek u 10. minuti. 

    Nije to bio kraj navijačkom divljanju. BBB-ovci su zasuli teren bakljama i u 21. minuti proslavljajući naknadno poništeni pogodak Ettoa. Nije pomoglo niti preklinjanje kapetana Zorana Mamića da se zaustavi divljanje, jer u 30. minuti navijači su komešanje u "kavezu" zaključili trganjem sjedala koje su zatim ubacivali na teren. Bio je to signal specijalcima da opkole navijače i oni su kasnije relativno mirno odgledali ostatak utakmice. Uefa će zbog incidenta neizostavno poslati u Maksimirsku 128 novu skupu "čestitku". 

    Usput, početkom drugog dijela navijači su nekoliko puta skandirali "uprava odlazi" i "Mamiću, cigane" nakon čega bi redovito uslijedio slogan "Josip Kuže, Josip Kuže". 
  • Stihl
    3k
    Kamen-Dinamo 22.04.2006.
    v12d9n2nb7su0cqh.jpg
    8f9xwmmg2ob97uk2.jpg
    1atientlmwsvh2b1.jpg
    9z6o60rjp12rniua.jpg
    xzjc55hqr15mxazt.jpg
    20bbaglb1qs5nxjb.jpg
  • Stihl
    3k
    Proslava naslova prvaka 2003.godine.
    https://youtu.be/FfviCHtMrtc
    Ovo mi je bila posebna tekma, moja prva proslava prvaka na stadionu, toliko mi je ostala u sjecanju jer je prva, a i nikad poslije nismo ovako proslavili naslov prvaka.
    I sjećam se poruke koja ne bila na istoku: Prodajemo Mikića, Polovanec gratis! :rofl:
  • ZGV
    3.1k
    Kakvo je to bilo divljanje nakon utakmice, baš primitivizam...ekipa toliko mrtva da su trgali naše transparente sa istoka i mahali komadima tih krpi, skakali po krovu lože itd...
  • Stihl
    3k
    Ma ono je bila ludnica, utrcavanje na teren sa sjevera preko ulaza za istocnu tribinu, probijanje ograde na zapadu isto svi utrcavaju na teren, skidanje mreza sa golova, cuganje i spavanje na travnjaku, ovi postavljaju ona postolja za dizanje pehara, svi se popeli na to, navijanje na najjace, onaj spiker moli da se ljudi maknu da igraci podignu pehar, niko ga ne jebe pol posto :lol: ma dobro si napisao primitivizam ali nezaboravni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.