• BluePhone67
    3.2k
    Ima netko da je pročitao izvještaje iz Sarajeva, a da je za regionalnu ligu?Mali dioničar

    Da ponovim gradivo u skracenom obliku

    7q8yikp8ncm215wy.png
    equj1t147fxpqq6a.png
    4zp4crdxb1l9nod2.png
  • Mali dioničar
    14.1k
    Najbolji dio je “ako Dinamo danas pobijedi, neće živi izaći sa stadiona, jednostavno ćemo ih pobiti”.

    I to nakon odgajanja u duhu bratstva i jedinstva, primanja u pionire i omladince, 40tak godina štafeta i sletova.

    Kako bi danas to izgledalo, možemo samo zamisliti.

    I sjećajući se svih Zvezdinih filijala koje bi se u takvoj ligi ponovno nakotile, žalosno je konstatirati da je i Dinamo primjenjivao istu taktiku prijateljskih klubova u istoj ligi. Nadam se da je zbilja došlo do tog razlaza s Lokomotivom i da transfer Beloga nije znak da je Gorica klub sa specijalnim statusom ili Zaprešić zbog Andrića.
  • deda
    27.8k
    Kad smo već kod toga zašto igramo s tovarima, oni nas na isti način više-manje dočekuju?
  • xavier
    11.1k


    Nemoj sad ti ubacivati izlazak iz hrvatske lige u ovu priču :joke:
  • deda
    27.8k
    Ja sam za to da se igra s onima koji žele s nama igrati, te da postoji međusobno poštivanje.
  • xavier
    11.1k
    Ako ne žele igrati s nama, nek onda oni istupe, ali Dinamo mora igrati hrvatsku ligu, a neku "regionalnu".
  • deda
    27.8k
    Pa ne znam što čekaju, nema više totalitarizma da moraš radit kako komitet kaže.
  • 000
    941
    Steta sto nije u boji ili da se barem cijele zastave vide.BluePhone67

    VjbQWHq.jpg

    Ova ima ponesto boje, a i zastave se donekle vide...
  • The Undertaker
    4k
    Mislim da se malo pretjeruje sa tom demokracijom pa svatko misli da može raditi što hoće.
    Kao prvo, svim klubovima, uključujući i Hajduk, u statutu piše da moraju poštivati pravila i ingerenciju HNS-a. Toliko o njihovom ''sukobu'' koji je ionako za interne potrebe. Ako ne igraju HNL ne mogu postojati kao profesionalni klub.
    Kao drugo, Hajduk je hrvatski klub i mjesto mu je u hrvatskoj ligi. To što ga trenutno vode ti koji ga vode je samo loš period u dugoj povijesti. I mi smo imali takvih perioda. Neki bi rekli da smo i sada u jednom takvom.
    Kao treće, ne možeš nikom narediti da te poštuje. To se postiže ili kućnim ili klupskim odgojem a prije svega vlastitim ponašanjem. Uvijek sam za to da se protivnik poštuje, makar ne dobijali ništa zauzvrat. Ne radi protivnika nego radi nas samih. Vi imate glasnu manjinu potpomognutu PR službom i nekim novinarima koja kao prezentira javno mišljenje. Poštuju oni itekako Dinamo, pogotovo ovi stariji koji imaju više utakmica u nogama.
  • The Undertaker
    4k
    Što se tiče onog članka o igranju u Sarajevu, to je nekad bilo ''normalno''. Ne možete tadašnje standarde gledati iz današnje perspektive. I tada se igralo na svim poljima, na terenu, u političkim komitetima, sucima. Moram priznati da je Hajduk (a pogotovo Zvezda) bili u tome puno uspješniji od nas. Njima ne pada na pamet pljuvati po tim titulama, dapače.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Kad smo već kod toga zašto igramo s tovarima, oni nas na isti način više-manje dočekuju?deda

    Tovari su u HNL-u jebena stranka, a Dinamo privilegirana.

    I ti si malo pod utjecajem Mamićeve spike o veličini Dinama na Balkanu kao da s osnivanjem zajedničke lige opet ne bi došlo do stvaranja Zvezdinog monopola kakav je, ponavljam, i Dinamo stvorio u Hrvatskoj.

    Ako misliš da bi Dinamo gazio po toj ligi, grdno se varaš. Pogledaj slovensku reprezentaciju u bilo kojem sportu pa razmisli na čijoj bi strani oni bili i kak bi izgledale njihove utakmice protiz Zvezde, a kako protiv Dinama.

    Onda faktor veličine po kojem je redovito u toj ligi više srpskih nego hrvatskih klubova.

    Mislim da bi Dinamo bio razvaljivan duplo više nego u SFRJ.

    To je dobro rekao Dario Šimić “Naša regionalna liga je Europa liga”.
  • deda
    27.8k
    Pa ajmo ne igrat sa Srbima regionalnu ligu. Meni je bliže Budim i Beč od Beograda. Naravno kad bi netko uopće htio.
  • The Undertaker
    4k
    Slažem se sa Dariom Šimićem. Dinamo je dosegao razinu kvalitete da kontinuirano igra EL i nema više potrebe (a mislim i termina) za regionalnu ligu. Koliko vidim, UEFA planira i treće natjecanje pa onda stvarno nema potrebe za tim. Ja sam originalno bio za ali sad je realno već kasno. Ona bi bila puno korisnija za klubove koji rijetko igraju EL jer bi imali veći fond utakmica i prihode od te lige.
  • BluePhone67
    3.2k
    Da vas dva ne znate? Hajde, ostavit ću još malo da i drugi dobiju priliku pogoditi.Cavalera

    Dobro i koji je igrac lijevo ?
  • 000
    941
    HzGqIaa.jpg

    Ma nije ni cudo sto je slabo poznat, posto je odigrao samo jednu sluzbenu utakmicu za Dinamo.
    Radi se o kanadjaninu hrvatskih korijena, koji je u zimu sezone 1989./90. potpisao cetverogodisnji ugovor.
    Kao dvojno registriran igrac trebao je nastupati i za NK Zagreb, ali su ga ozljede sprijecile u tome.
    Taj jedini nastup za Dinamo bio je u kupu, protiv Borca iz Bosanskog Samca. Poslije je nastupao za niz kanadskih klubova, a nekoliko godina proveo je i u skotskom St. Johnstonu.
    Danas je trener mladjih kategorija u Vancouver Whitecaps FC.

    Daso-campaign.png?Z3y4TBLCD5_TFmFaPDVhqSkMy1GHfTxn&itok=S7WFpBLH

    Dame i gospodo, Nick Dasovic.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.