• M77
    452
    Ne kužim zašto toliko ljudi u predictoru prognozira poraz Dinama...?
  • Neki tip
    19.2k
    Ne kužim zašto toliko ljudi u predictoru prognozira poraz Dinama...?North Rtc

    ? Dosad je prognoziralo 47 forumaša, a od toga ih je ravno 4 (četiri) prognoziralo poraz.

    10 remija, 33 pobjede.

    Preko 90% misli da Dinamo neće izgubiti, ti se čudiš zašto toliki (4 od 47) misle da će Dinamo izgubiti? :chin: :smile:
  • Dino
    2.2k
    a od toga ih je ravno 4 (četiri) prognoziralo poraz.Neki tip sa Zapada

    Pa mislim, i dalje zvuci neobicno u neku ruku :grin: Moguce da je to ona spika ak ne dobije Dinamo barem dobijem bodove ili suprotno.
  • Neki tip
    19.2k
    Moj kum to zove "emotivni hedging". :grin: Okladi se par puta godišnje i to uglavnom protiv Dinama ili Hrvatske kad je pobjeda važna, da se malo utješi lovom ak izgube.

    Ali ako to i nije ovdje slučaj, stvarno mi nije neobično da protiv sasvim solidnog kluba u gostima netko prognozira naš poraz s jednim golom razlike. Pa ne bi to ništa čudno bilo..

    Naravno da to nitko ne želi, ali evo možemo li se složiti da Ludogorets ima 30% šanse da pobijedi? A da je 70% šansa da Dinamo neće izgubiti? Ja mislim da je najmanje tako omjer, ako ne i povoljniji po Ludogorets. A svega 8% forumaša odabire takav ishod.. Rekao bih da je stoga ipak očit navijački izbor, a ne "pogađanje". Drugim riječima, očekivao bih i više od 4 takve prognoze, a ne samo 4..

    Mislim, nije da u Predictoru prognoziramo želje, već prognoze kaj mislimo da će biti.. :)
  • xavier
    11.1k
    SN zazivaju Bočkaja protiv Ludogoreca iz razloga što se boje da Ljubičić "defanzivno ne može pokriti tu poziciju"...eto zato je Bočkaj defanzivno top rješenje :sweat:
  • Dinamosaur
    958
    eto zato je Bočkaj defanzivno top rješenjexavier

    Sad si me na Dudua podsjetio od pred 7mj. kad je prestao pisati. Kopiram:
    "Možda je upgrade u odnosu na Štefulja, ali kao prvo debel je, kao drugo neozbiljan, kao treće alkos i kao četvrto defanzivno nedovoljno kvalitetan. Puno red flagova, ali evo nek me razuvjeri."

    Ps.prvo i cetvrto i nije fulao.
  • Yovitssa
    317

    SN zazivaju Bočkaja protiv Ludogoreca iz razloga što se boje da Ljubičić "defanzivno ne može pokriti tu poziciju"...eto zato je Bočkaj defanzivno top rješenje :sweat:

    Koristili su izraz "trenutno najbolji lijevi bek kojeg Dinamo ima" i tu se slažem sa njima. Ljubo mi je top igrač, ali ne na lijevom beku. Najgore je što nema te automatizme u kretnjama pa onda na lijevoj strani nemamo ni onog pravog Oršu jer se i jedan i drugi gube po terenu.
    Ali izgleda da budemo opet gledali takvu obranu jer su SN sastavili ovakav sastav. Šteta...
  • Neki tip
    19.2k
    Zna li se koliko je ulaznica prodano za utakmicu?Salva

    Današnje Sportske kažu 87.

    4x0zhheu7wy22cij.jpg
  • Krizy
    35.8k
    Ako se bojimo momčadi koja je skupila 2 boda u zadnje 2 sezone u skupinama EL, onda bolje da igramo KL a ne LP...
    Ajmo dobit ovo i vratiti za poraze kada smo mi bili klub koji osvoji bod u skupini EL.
  • Taćini Serhio
    281
    Ja očekujem rutinsku pobjedu uz odmaranje glavnih igrača za uvijek neugodno gostovanje u Varaždinu, eventualno zadnjih pola sata ubaciti KTC-a kako bi se osigurala Bugarima nada za uzvrat u Zagrebu i unijela neizvjesnost za dodatne gužve ispred ticket pointa!
  • Efes Pilsen
    6.8k
    KTC nije prijavljen, za njegovu ulogu Pedra tu je sada Bockaj.
  • Dinamosaur
    958

    Ne mora biti Pedro ni Ljubicic ni Bockaj. Prije bi to mogao biti Peric.Pogledaj ona 2 gola Shkupija iz Zagreba. Kod prvog je Peric odzujao do centra pa na kraju KTC i Misic nisu stigli pokrit. Kod drugog gola je upravo Peric bio u kljucnom skoku na 25m,a iako je visok ko toranj protivnik ga je nadskocio i opet primimo glupav gol iz 3 poteza.

    Nadam se da Peric nece zaigrati u bilo kojoj kombinaciji.
    Mozda je na tom tragu i nas stozer jer je B.Sutalo igrao protiv Istre na poziciji lijevog stopera.
  • Eduardo
    17.5k
    Kod prvog je Peric odzujao do centra pa na kraju KTC i Misic nisu stigli pokrit.Dinamosaur

    Stigao je on to, ali valjda u taj duel nije mogao ući opuštenije i ležernije.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Sto puta bi radije gledao Dilavera nego Perića na mjestu stopera.
  • Eduardo
    17.5k
    a ja par Šutalo i Šutalo. To će biti perverzija :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.