• Efes Pilsen
    6.9k
    Albanski klub u Makedoniji ne zanima nikoga :lol: Nadam se da u klubu rade na tome i da ce bit. Da u danasnje vrijeme moram pratit kvalifikacije za LP na flashscore je blamaza. UEFA bi trebala reagirat, ovo je i njima na sramotu.
  • Eduardo
    17.6k
    Prijenos za sada samo na SuperSport 2 Albania HD. U najgorem slučaju lovimo stream i gledamo na mute.
  • Neki tip
    19.4k
    Ma ne pamtim ta ranija pretkola, a da se nije pisalo o prijenosu koji visi, nitko neće, nema interesa, bla bla.

    I uvijek se na kraju osigura nekako. Ne vjerujem da nema nijedna jedina tv koja bi u prijenosu nasla interes, kad je gledanost te tekme zajamčena. Naravno da ovisi i o traženom iznosu za tv prava, ali ponavljam, uvijek se o problematičnom prijenosu piše uoci svakog 1., 2. pretkola što dinama što drugih hr klubova, a prijenosa uvijek bude..

    Uvjeren sam da će ga biti i sutra.
  • dzg7
    267
    U najgorem slučaju mislim da će to dinamo otkupit.
  • Infinity
    15.2k
    Bitno da prenosi bilo tko, makar i albanci. To znaci da se ima od koga preuzeti signal i da nece biti tesko organizirati TV prijenos u Hrvatskoj. Nama u najgorem slucaju preostaje hvatanje streama.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kad smo igrali proriv Vardara tamo isto se nije prenosilo.
  • DZj
    43
    Prenosi se na albanskom supersportu sad sam prolazil kroz kanale na smart iptvu i bila bas najava
  • Gelipter
    3.5k
    Onda je sam pitanje tko će platiti i preuzeti signal ili lovimo neki stream.
  • Neki tip
    19.4k
    Kad smo igrali proriv Vardara tamo isto se nije prenosilo.namodi grebza

    Istina, ali tada se nije prenosilo ni na jednoj televiziji, dakle nije ni bilo tv signala za tu utakmicu. Mislim da je (tadašnji?) vlasnik Vardara, neki Rus, tražio nekakve sulude cifre za tv prava i da se tekma nigdje nije prenosila pa se nije ni moglo otkupiti prava za nas.

    Sad je ipak drugačija situacija, jer jedna tv prenosi i kak veli Gelipter, zapravo je "samo" pitanje hoće li i netko kod nas otkupiti prava na prijenos.
  • rob ljubavi
    774
    Logike bi bilo da prijenos ima na Supersport kladionici, prenose dosta tih pretkola i prenosili su Shkupi-Lincoln.

    Takoder, PSK ima prijenose i kao nas sponzor mogli bi to ubacit ako su pametni.
  • Crusades1986
    9.8k
    Piše Ničota na Germanijaku da Shkupi traži između 15 - 20 tisuća eura za prijenos, a jedina ponuda koja je za sad došla je oko 8 tisuća.
  • ksapi
    2.2k


    Pa nemaju kladionice otkuda uzeti prijenos ako ga ne prenosi nijedna TV. Ista stvar vrijedi i za streamove :)
  • rob ljubavi
    774
    Pa kažu da prenosi nekakva albanska TV...nemoguće mi je da su prenosili Lincoln, a Dinamo neće
  • Ludovic IX
    5.5k
    Tko god ima iptv, ima i taj albanski super sport. Za 5-10 eura mjesečno se definitivno isplati to plaćati..ja plaćam ispod 5 eura jer uzimam na 12 mjeseci
  • Dinamosaur
    975
    Livakovic
    Ristovski,Lauritsen,Peric,Ljubicic
    Ademi,Misic
    Menalo,Ivanusec,Orsic
    Petkovic

    Cini mi se da Pero jos nije fit za krenut u pocetnoj dve tekme zaredom al u drugom poluvremenu bi ga mogao ubaciti. A razvoj tekme-vodimo do poluvremena 0:2 a onda krece run'n'gun sa po 2 pogotka obje ekipe i konacnih 2-4 tak da rasturim u predictoru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.