• Ludovic IX
    5.2k
    Tihica je odradio operaciju i bit će spreman za novu sezonu
  • ivosivo
    167
    Pozdrav, vidim da je također bio upit, no nisam naišao na odgovor. Može li se negdje online naručiti dres futsal Dinama, jer vidim da u službenom webshop-u nema? Hvala
  • Mali Zeus
    9.4k
    Pozdrav, vidim da je također bio upit, no nisam naišao na odgovor. Može li se negdje online naručiti dres futsal Dinama, jer vidim da u službenom webshop-u nema? Hvalaivosivo

    Nažalost, nema više te mogućnosti. Znam da je prije bilo i u Football maniji, ali ta suradnja nije ispala najbolja.
  • Mrvica
    3.2k

    To isto pitanje sam bio postavio na službenom instagramu futsala i odmah sam dobio odgovor. Bilo je na FM i nakon toga ništa. Trenutno se ne može online naručit, ali biti će sigurno u budućnosti i online opcija. :grin:
    Također ga nestrpljivo očekujem
  • ivosivo
    167




    Ekipa hvala na odgovoru, ne preostaje nam onda ništa drugo nego sačekati. :grin:
  • flexXy
    1.9k
    Idemo na pobjednika ovih skupina i najboljeg drugoplasiranog iz preliminarnih grupa:

    Preliminarna B grupa
    Orebro, Diamant Linz, Amigo Northwest, Tel Aviv Owls

    Preliminarna C grupa
    Eindhoven, Titograd, Georgians, Europa Gibraltar
  • BBBaranja
    1.9k
    Koliko sam imao prilike čitati ovo je dosta povoljan ždrijeb
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    dobar ždrijeb

    daj mi samo pobjede
  • Zambatine škude
    2.1k
    B skupina je super ždrijeb, C solidan. Drugoplasirani će isto biti okej osim ako netko od najvećih favorita ne kiksa pa tako prođe dalje. Ja zadovoljan.
  • Mr Blue
    3.3k
    Ništa, pratimo B i C skupine Preliminarne runde i skautiramo...

    futsal-dinamo-uefa-liga-prvaka-zdrijeb.jpg
  • Patak
    2.2k
    Davor Kanjuh nakon godine dana neigranja potpisao za Dobovec, a Vedran Matošević, dosta mlad u 33. prekinuo karijeru zbog poslovnih obveza, postao programer Java, Android aplikacija, napravio i ZETovu aplikaciju...
  • Mali dioničar
    14k
    Vedran Matošević, dosta mlad u 33. prekinuo karijeru zbog poslovnih obveza, postao programer Java, Android aplikacija, napravio i ZETovu aplikaciju...Patak

    Koliko ja znam on nije van nogometa, dapače vodi školu futsala Zagi. I na terenu, i predsjednik je kluba.
  • Patak
    2.2k
    I osnivač je futsal škole Zagi, znam to. I broj djece u klubu mu raste svake godine. U svakom slučaju pozitivna priča.
  • Zagreb1992
    1.2k
    Moe netko objasniti kako se to igra ? Dinamo doma igra 3 tekme i ako se prođe kako ide dalje ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.