• GaijiZG
    592
    Jel ima onda kakav podforum ili thread za rasprave nalik ovoj o ESGu?

    Ponavljam, podržavam DP listu. Samo sam ispravljo netočne manipulacije od strane Boškovića. Koji me očito ne može demantirati.

    BTW mislim da se vrijeđa Boyse i DTSM s pričom da je Nauković najzaslužniji za sve ovo.

    Što se tiče Barićeve liste, te ljude ne komentiram jer me ne zanimaju i jer ne podržavam njih i briga me kakav je njihov program. Znači apriori su mi nebitni, mene zanima DP kojoj ću ovaj put dat glas al ak bu me se cenzuriralo i budem bil optuživan jer želim da mi se razjasne neke stvari, razmislit ću za idući put.

    Kažem, dajte jel ima tu di podforum za polemiziranje jer nisam stao sa ESGom i ljevičarima.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Jebo te ESG i ljevicari,zajebao si cijelu temu sa svojim kilometarskim postovima o ESG-u i ljevicarima. Ako zelis nekome nesto detaljno objasniti imas i privatni chat.
  • Papastrumf
    9.8k
    BTW mislim da se vrijeđa Boyse i DTSM s pričom da je Nauković najzaslužniji za sve ovo.GaijiZG

    Nitko nije napisao da je najzasluzniji nego jedan od.
  • GaijiZG
    592


    Ne misliš da je Bosković zajebao svojim laganjem? Mislim ako Bošković gura lijevu agendu, jedino kako moš to razotkrit jest kilometarskim postovima. Ja ovdje nisam ni kritizirao niti DP, niti Naukovića, nego određenog forumaša koji vas obmanjuje. Ako netko tko zna što je ESG i laže da se radi o apolitičnom mehanizmu, taj ima figu u džepu i određenu agendu, i tu sam za vas da to razotkrijem.

    Ne mogu stotinama forumaša slat poruke, pa kaj nema niti jedan kutak za ideologiju ili politiku.
  • GaijiZG
    592

    To je geopolitika al ok.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Koliko gluposti nadrobljeno.GaijiZG

    Da, Boss drobi gluposti po Zoni dok ti mrtav-hladan tvrdiš da navijačka lista za izbore želi kroz svoj program progurati radikalno ljevičarsku agendu i dresove u duginim bojama. Jedva je podne prošlo, ali mislim da sam dosta vidio za danas.

    Takoder ne bi htio da imamo kao sto smo imali na dresu hdz u srcu da imamo neku parolu mozemo ili tomasevic u srcuOlmic

    Ti ozbiljno misliš da postoji mogućnost da ako lista "Dinamovo proljeće" dobije ove izbore, Dinamo će na dresu nositi parolu "Tomašević u srcu"? Mislim, svjestan si da te ovakve izjave diskreditiraju za svaku ozbiljnu raspravu?

    Jedini političar na ovim izborima je Otto Barić. Jedini drugi istaknuti član neke političke stranke na ovim izborima je Dubravko Šimenc. Postoji razlika između toga da je netko političar ili je snažno involviran u rad neke stranke koja ga onda nagrađuje radnim mjestima za koja nije kvalificiran i na kojima je plaćen novcem poreznih obveznika, i toga da je netko na nekim izborima podržao neku stranku. Prvo je duboko problematično za Dinamo (ni ne ulazeći u pitanje o kojim strankama se radi), drugo je sasvim normalno ponašanje odrasle osobe u demokratskom sustavu. To što je netko podržao Možemo, HDZ, SDP, Most, Centar, Domovinski pokret ili neku drugu stranku na izborima ne čini ga ništa manjim niti ništa većim Dinamovcem, Zagrepčaninom ili Hrvatom.

    EDIT: krenuo sam odgovarati od deset stranica unatrag, ako je odlučeno da se obriše spominjanje politike ovdje onda slobodno obrišite, ali mislim da je važno da se ovdje vode i takve rasprave dok god su argumentirane i konkretne, a ne nabacivanje glupostima.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Zanimljivi su mi ovi cudni postovi u zadnje vrijeme,neki su provokativne prirode,neki su odjednom postali toliko zainteresirani za demokraciju i izbore i traze svoja prava,neki guraju politiku,Mozemo,Naukovica i petokraku a svim tim forumasima je jedna stvar ista. Na profilu pod opcijom kada su se pridruzili forumu nemaju nijedan vise od 10 dana. Zanimljivo,jako zanimljivo
  • GaijiZG
    592

    Jesam li ja natjerao Boškovića da laže o prirodi ESGa? Dolaze izbori, bit će sve više novih profila od pravih navijača, ne znam kaj ćeš onda. Zar misliš stvarno da bi nečiji plaćenik bil ovako educiran o temi i ovako bedast u iznošenju? Pa znam da nisam skupio simpatije, al ja šutit nemrem pred Boškovim manipulacijama. Vi se zapitajte što on misli o vama i koji mu je cilj, ako ovako laže.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Malo nisi shvatio.
    Cudno je kako provokacije,etiketiranje,spinovi i lazi dolaze od novih profila.
  • Crle
    359
    Al zabrinutost da su bbb možemovci, ljevičari pa čak i woke. Majko mila. Jel to moguće? Vrh.
  • deda
    28k
    Da to je vrh vrhova.
  • xavier
    11.1k


    Najbolje da pozovemo Zdravka i Antolića da nas spase od woke BBB :sweat:
  • GaijiZG
    592
    Hvaljen Isus dragi forumaši.
    Postoji stara kineska, najveća obmana vraga je da je uvjerio ljude da ne postoji.

    Ljevičarstvo(progresivizam) kao suštinski destruktivna ideologija najbolje djeluje kada ostane nedektirano, i kada se naziva luđakom one koji ukazuju na njegovo djelovanje.
    Na primjer, nisu li se LGBTovci borili samo da budu zakonski zaštićeni, i da ih se ne dira (što ne zagovaram), i nije li se narod obmanjivao pričom da nikada neće doći do toga da gay osobe mogu posvojiti djecu. Došli smo do toga da transvestiti mogu posvajati djecu...

    Razmislite o tome. Razmislite o tome zašto sam ja luđak i neprijatelj DP liste, ako ukažem na laganje od strane kolege boskovitza, koji laže da je ESG apolitički financijski mehanizam.

    Kroz idućih nekoliko dana ću napraviti izlaganja o tome što je ESG, što je ljevičarski marš kroz institucije, i zašto je problem ako je neko sa liste ideološki Možemovac.

    Za kraj ću vam reći što je Dinamo za mene. Za mene je Dinamo prkos moje majke u Bosanskoj Posavini kada bi dobila batine od srpskog milicajca jer je rekla da navija za Dinamo.
    Dinamo je u svojoj srži tvrdokorni hrvatski identitet, koji je proobiteljski, prokatolički i antiLGBT.

    Bog i Hrvati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.