• GaijiZG
    592


    Edit: Ovaj komentar mi je prebačen sa teme o izborima. Naravno boskovitz slavi jer je do kraja onemogućeno da se na tom threadu razotkrije njegovo manipuliranje.

    Ne, zabrinut sam da su neki od ljudi koji predstavljaju BBB u svemu ovome ideološki nekompatibilni sa većinom Dinamovog puka. Adresiranje toga ne znači da si za Mamića, i ne negira podršku listi DP.

    ESG je ideološki ljevičarski mehanizam, što boskovitz u svojem odgovoru nije demantirao. A Dinamo je tvrdokorni hrvatski identitet, nismo Hajduk da bratimimo sa ZG verzijama Puljka i Dežulovića.

    Piše se da je dobro došao svatko tko je za Dinamo, Zagreb i Hrvatsku. Super, slažem se. Možemo i HDZ su protiv toga. Možemo i HDZ su za dokidanje hrvatskog suvereniteta, i zamjenu Hrvata sa indijcima. HDZ jer želi profitirati od toga, a Možemo jer smatraju da su nacionalni identiteti prepreka za borbu proleterijata protiv kapital, i prepreka za guranje sodomskih vrijednosti.
  • GaijiZG
    592


    Edit: Još jedan komentar koji mi je maknut, čime je omogućeno drugima da me defamiraju da sam Mamićevac. A meni je onemogućeno da ih demantiram jer ovaj thread čita 10 puta manje ljudi. Eto primjer "marša kroz institucije"

    Čekaj gore forumaši smiju nametat da ako si antiwoke da si za mamića, i smiju slagat da sam rekao da su BBB za dugine boje, a ja nemam načina da ih demantiram??
  • Nino Bule
    11.5k
    Možemo i HDZ su protiv toga.GaijiZG

    Ne kandidiraju se niti mozemo niti hdz vec individualci koji su iz ovog ili onog razloga glasali za njih, to ih sigurno ne diskvalificira da budu
    "za Dinamo i Hrvatsku". Tebi ih moze diskvalificirat za skupstinu dinama jer ne glasaju kako ti glasas al logicno da svi tako funkcioniraju ne bi skupili 25 ljudi za listu.
  • GaijiZG
    592

    Ne zanima me ko kako glasa jer nam je politička scena očajna. Zanima me ko kako diše. Lako je skupit 25 ljudi, samo postaviš par pitanja. Al nikom ja niš ne uvjetujem, sada imaju moj glas. Ja samo postavljam pitanja koja su očito neugodna i koja se cenzuriraju, što upućuje na to da pojedinci nisu skroz transparentni oko toga kako dišu. Ponavljam, 95% Dinamovog puka diše tvrdokorno hrvatski i logično je da u ovom začetku demokracije u Dinamu očekujem ideološku kompatibilnost ljudi na listi sa navijačkim pukom, a pogotovo sa Sjeverom koji je najviše batina i krvi propišao za sve ovo.
  • Nino Bule
    11.5k
    95% Dinamovog puka diše tvrdokorno hrvatskiGaijiZG

    Tko kaze da naukovic ne dise hrvatski ? Ti opet izjednacavas disanje hrvatski sa glasanjem na izborima za opcije koje ti preferiras, a i dinamov puk diše hrvatski ali i za razne politicke opcije, sumnjam da je podjela lijevo/desno znacajno drugacija od nekih 60/40 kao u generalnoj populaciji, mozda 70/30, tako da ce i liste najkompetentnijih dinamovaca za pozicije u klubu uvijek sadrzavat i glasace hdz/sdp/itd.

    Sto se tice neugode i cenzuriranja samo ispadas klaun s takvim pricama, bit ce minimalno 60 kandidata mozda i 90 za prvu izbornu jedinicu a mi bi trebali 5 stranica spamat temu o izborima s pricom o naukovicu jer se tebi digo kurac na nekog tko ne djeli tvoje stranacko pripadnistvo.

    Da lista sadrzi 25 clanova sdp/mozemo koji najavljuju ideolosku promjenu u dinamu i da ce se agitirat kroz klub za manjine bi razumio ovakvu histeriju i zajedno s tobom bio protiv bilo cega takvog, doslovno se radi o jednoj osobi koja je prije 8 godina na svom privatnom fejsbuku podrzala tomasevica.
  • Dalmatinec
    584
    Pokazat će vrijeme. Nadam se da neće otići u tom smjeru. Ako odu pitajte autora ovih redaka kako dalje, kako ispraviti krivine.
  • GaijiZG
    592

    Dinamov puk diše 90 10, ko ne misli tak živi u svom nekom urbanom balonu.

    Ja ne znam kako diše Nauković, ali ako diše ljevičarski, mislim da nema tu kaj radit i da s razlogom skriva kako diše jer bi se nekaj pitalo i BBB oko liste.

    Ponavljam političke opcije me ne zanimaju, jer ne postoji prava hrvatska politička opcija. Zanimaju me stavovi i ideologija. Stavljaš mi u usta što nisam rekao, defamiraš me sa pričom o nekoj mojoj članskoj iskaznici koju nemam, al da imam bila bi HSPa prije neg je HDZ dao ubiti starog Antu Paradžika, kako diše 70% naroda i 90% navijača Dinama.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    HSPa prije neg je HDZ dao ubiti starog Antu ParadžikaGaijiZG

    s ovim se slažem, nažalost Paradžik je likvidiran u Sesvetama u Rujnu 91. od komunista/udbe iz Tuđmanovog HDZ-a. Slična sudbina je zadesila Blaža Kraljevića. U međuvremenu su kroz razne ubačene agente u redove HSP-a uspjeli i to malo poštenih ljudi razjebati i podijeliti a članove zbuniti i razvodniti na xy stranki. Paraga se dan danas bori, ali koliko znam nije politički aktivan.
    Tužno je što mnogi danas ne vide, a ni nemaju volje učiti barem o našoj novijoj povijesti.
  • GaijiZG
    592

    Namjerno sam naglasio Antu Paradzika jer je za razliku od Kraljevica i Parage bio mudar i nije zagovarao nikakve Drine ni suradnje sa "hrvatskim cvijećem" nego je uvidio da je bitno oslobodit Zagreb od udbe, a ostalo ce se sve poslozit. Zato je on ubijen, a Paraga je živ. Sve nakon Ante nije vrijedno spomena.
  • GaijiZG
    592
    Znači ja o tom Naukoviću nisam imao pojma, a sad saznam ne samo da je Možemovac, nego da je i podržavao prisilno cijepljenje, hahahah. Majko mila. Mislim ne vjerujem da će imat ikakva ideoloska djelovanja oko Dinama, al nejasno mi je kaj takvi ljudi rade tamo.
  • Dalmatinec
    584
    Morate znati, krene li u klub ulaziti zeleno-crvena agenda da nećemo dobivati na članstvu širem od Zagreba. Upravo je Dinamo kroz povijest bivao klub ljudi s jakom nacionalnom i vjerskom pripadnošću. I to pored mogućnosti da navijaju za lokalni klub. Ljudi iz mog kraja, a vjerujem i u drugim, ljudi su koje odlikuje čestitost, a ne lokalni kokošarluk koji je dinastijski preliven već desetljećima na mlađe. Doslovno, u mom mjestu su najžešći tovari oni kojima su djedovi bili u četnicima ili Jevtićevci između dva rata. Pametno, plava gospodo.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    razumljiva mi je tvoja briga i mislim da je forum ok mjesto za razmjenu mišljenja. Isto tako Nauković nije nositelj odnosno predstavnik liste. Vrijeme će pokazati da li je netko dovoljno kvalitetan i/ili ima skrivene "agende" u rukavu. Ničije ime nije uklesano u kamen i mislim da su navijači odnosno bbb zadnji koji će dozvoliti da ih se poistovjećuje sa istima. Prva prepreka su izbori a za sve ostalo što nam predstoji će doći vrijeme, stoga ne bi žurio sa zaključcima, bar ne u ovom trenutku gdje nam je bitno zajedništvo kod izbora.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ja čitam i pratim temu o izborima i u cijeloj ovoj stvari mi smeta atmosfera jednoumlja koja se itekako osjeti. Ljudi se boje napisati da podržavaju bilo koju drugu opciju osim jedne pa tako na forumu imamo demokratskih 100 posto podrške toj jednoj opciji, baš kao na unutarstranačkim izborima u HDZ-u ili na parlamentarnim izborima u Sj.Koreji. 100 posto! To je komično. Čak i ovi forumaši koji propitkuju određene osobe sa liste (poput Naukovića) prvo moraju pravovjerno izreći da podržavaju listu Dinamovog proljeća i tek onda se usude sramežljivo uputiti kritiku na račun određene osobe sa te liste. To je poput onih ''drugarskih kritika'' iz vremena komunizma kada član partije prvo mora iskazati vjernost partiji a tek onda može izustiti sramežljivu i ne odveć oštru kritiku.

    Čemu micanje komentara sa teme o izborima? Ne smije se propitkivati životni put kandidata? ''Nećemo o politici''? Zna svako dijete da je politika itekako involvirana u svaki dio društva pa tako i u borbe oko Dinama i ako nećemo o politici na toj temi onda će se ta tema pretvoriti u HRT-ovski tip propagande gdje ćemo o kandidatima pisati samo lijepe stvari kao što smo o superheroju Berošu čitali za vrijeme pandemije. Ako hoćete demokraciju onda se u demokraciji mora istrpit i potpuno drugačije mišljenje ali se meni čini da naš narod nema toliki kapacitet da može saslušati drugačije mišljenje a da sugovornika ne nazove izdajnikom i neprijateljem kluba. ''Drugovi mi jesmo za demokraciju ali ne da svak priča šta oće''.
  • Crle
    359
    Ma da najbolje je da se svako malo pojavi netko sa istim glupim tvrdnjama/pitanjima i onda da ide rasprava o tome na 10 stranica jer se taj isti nije ni udostojio pročitati posljednjih 10.

    Recimo i ovo tvoje sa "drugovima" spada u isto.
  • GaijiZG
    592

    Hvala ti! Jezivo mi je kako se ja moram opravdavati a evidentno je da nit sam glup niti nemoralan da budem il Mamićevac il HDZovac.

    Ovo jednoumlje može bit dopušteno samo ove izbore, jer su toliko bitni, al nakon toga se treba otvorit thread za diskusiju o ljudima na listi, sve van toga je cenzura!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.