• Gelipter
    3.5k
    muku muče da nas spriječe, spriječiti nas nitko neće!!

    A to je opet priča o različitim profilima navijača. Ovi amerikanci sa kissing camovima ili kak se to već zove sigurno ne bi bili presretni iako opet kiša je romantična...
  • reziser
    6.5k
    danas budu pale i slikice prema sjeveru :up:
  • Tom vg
    1k
    Joj nemojte opet o kiši.. Vidimo se na sjeveru!
  • Nino Bule
    11.9k
    Znam da ste alergicni na vremenske prognoze ali izgleda da se pomjerila najava kise i ne bi trebala padat prije 23 sata.
  • ZGBhoy
    1.7k
    KONACNO KRECE HNL LUDILO
  • Gelipter
    3.5k
    htjeli mi to priznat ili ne, ali ima nešto privlačno u tom praćenju i prognoziranju padalina na dan utakmice. Kad bi dobili pristojan natkriveni stadion još bi dosta ljudi gledalo prognozu godinama dok se ne bi odvikli od te navike. :lol:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ako bude neko prije tekme tamo oko Royala, Dabe nek se javi za pivu biće nas par Dalmatinaca koji idemo na tekmu.
  • Infinity
    15.4k
    biće nas par Dalmatinaca koji idemo na tekmu.BBB Sibenik

    Najavljujete se unaprijed da ne bi bilo problema zbog narjecja? :lol:
  • NitkoBitan
    13.3k
    Zvijezde su se tako poslozile da danas idem na moreno znaci nis od tekme :roll:. Bodulski dio familije me sabotira :grimace:. Vi na sjeveru poderite grla i za nas koji nismo u mogucosti doci
  • reziser
    6.5k
    danas idem na moreno znaci nis od tekmeNitkoBitan

    mogao si odgodit par sati, ovak bus naletil na guzvu a i nemres na tekmu....
    idealno tekma, pa obitelj u auto i laganica bez guzve do cilja
  • Olmic
    2.9k
    Nažalost zbog korone me nema, ali neka sam se riješio tog problema pa da sam miran cijelu jesen :)
  • Neki tip
    19.6k
    Čisto radi usporedbe i horizonta očekivanja današnje posjete:

    Prošle godine Dinamo je protiv Belupa u 1. nasoj utakmici u sezoni HNL-a gledalo 570 gledatelja, 2020. nije bilo publike, a 2019. HNL smo zapoceli isto protiv Lokse i bilo je 3123 gledatelja.
  • rob ljubavi
    786
    Čak me malo i iznenađuje ovih 3123 iz 2019. Kao da se sjećam da je bilo upola manje, ali dobro, ako nadmašimo to danas bilo bi lijepo i korektno pred Shkupi.
  • ZgBlue
    506
    Jel gužva na karatani?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.