• Captain America
    14k
    Ja ću samo reći da mi imamo popriličan prostor za smanjit budget, a to je rekao i Dario. Vidi se po produženjima ugovora da će za nositelje uvijek bit kao i po igračima s kojima nas se povezuje zadnjih dana. Fun fact, prijateljica je bila dobra s jednim našim tadašnjim juniorom za kojeg nisam siguran da ima ijedan nastup za seniore (nije bio ni blizu najperspektivnijim igračima u svojoj generaciji). Dotični si je kupio stančinu na Šestinama u kešu s 18.

    Ako će se na takvim balvanima stezat remen, mislim da to svi možemo blagoslovit.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja samo znam da će iduća sezona biti pakao. Prisitak iz svih oružja s juga, Lukša je ipak obećao naslov i LP. Pritisak od svih na Mamićevoj sisi koji su jako lijepo živjeli na novcima od Dinama. Sumnje, strah i nesigurnost u vlastitim redovima. Možda nas čeka najbitinija sezona u modernoj povijesti kluba.
  • Jurki
    8.8k
    Sitni miševi koji velicaju krimosa svrsavaju na ovakve clanke pa me ni ne cudi produkcija istih.
    Do prije 3 mjeseca smo bili puni ko brod, krenut cemo u gradnju stadiona, a sad vise nemamo za biber.
    Ljudi jako slabo pamte, jos brze zaboravljaju,
  • NORTE
    9.3k
    Ja samo znam da će isuća sezona biti pakao. Prisitak iz svih oružja s juga, Lukša je ipak obećao naslov i LP. Pritisak od svih na Mamićevoj sisi koji su jako lijepo živjeli na novcima od Dinama. Sumnje, strah i nesigurnost u vlastitim redovima. Možda nas čeka najbitinija sezona u modernoj povijesti kluba.vjeko1701
    Ja sam optimist i ponovit ću, pojačanja i samo pojačanja. Riješili smo se velikog tereta zvanog Čačić i mislim da se na tu razinu više ne vraćamo.
  • Klenx
    4.1k
    Smiješno.
    Dinamo uđe u LP jer je nositelj do kraja, ne osvoji ni bod, Gvardiol se proda eto za 60 milja i Dinamo utrpa Šutala za 15 i već je zaradio 50ak milja eura :lol:

    A ako ćemo budžet kresat na preplaćenim igračima B ekipe i menadžerskim provizijama, neka!
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja nisam pesimist, samo pišem kaj nas nedvojbeno čeka. Smatram da imamo snagu proći to ali isto tako će bit puno manje prostora za greške.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    pa to je poznato odavno, Hajduk je probao parirat i nadmasio i to za Spikica i Prsira pa su ih brze bolje rastjerali :rofl:
    Zato je bitno i tko selektira omladinu, place ce se morat strukturirat.
    Sirina kosta, ali sirina koja je miks iskusnih i potencijala je do sada uvijek bila dobra. Ocekujem da se broj posudbi igraca preko 20 godina smanji, u filijalu ce najprespektivniji, a ostale poklonit uz neke klauzule..
  • Rex Ramae
    2.5k
    Trude se miševi da nas sabotiraju i trudit će se to je sigurno, zato je nikad potrebnija podrška Dariju, Igoru i ekipi a u njihovu sposobnost uopće ne trebamo sumnjati, plakati će miševi još dugo, dugo...
  • Fanboy
    2.2k
    Jel se što zna o razvojnoj momčadi koja bi mogla biti ? Odnosno jel Šimić dao koju izjavu ili su sve nagađanja novinara?
  • Jurki
    8.8k
    Nekaj me zanima. Ako mi nemamo za biber. Napravili smo jako dobre financijske rezultate u Europi, imamo igrace koje smo prodali a jos cekamo postotke. Svake godine nam je bilanca u plusu.
    Kaj bi nasi "prijatelji" s juga trebali reci? Prodali su par igraca za vrecu krumpira, Europa 0 bodova.
    A fantasticno stoje po njihovim rijecima.
    Koliko je meni poznato euri ne rastu na maslini.
  • Jurki
    8.8k
    vjerojatno se ceka kraj sezone kad se bu znalo u kojoj ligi ce igrati Sesvete kao glavni favorit.
    Nema mi smisla da se sad nekaj zavrsava po tom pitanju i da na kraju ispadne da cemo slati igrace u 3. rang natjecanja di se igra na oranicama
  • K3p
    131


    Ovo je iznimno loše da netko iz kluba plasira takve informacije. I trebao bi dobiti nogu u guzicu samo zbog toga. Nemam cijeli članak pa neznam da li izvučeno iz konteksta, ali ovo ja kao priprema navijača za srozavanje kluba i njegovih rezultata ili nedostatak ambicije. Kako god nije dobro.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ili jednostavno Mamićeva struja koja želi strašenjem time pokušati vratiti kontrolu. Nije im prošlo "završit ćemo ko Hajduk" pa sad idu na "Zvezda će nas prestići"
  • Ludovic IX
    5.5k
    "Eto, kazat ću vam kakva je bila priprema utakmice za Lokomotivu. Dobili smo ogroman broj informacija o protivniku, analiza je bila fenomenalna. "

    - menalo o biscanovoj pripremi za lokose. Cacic vjerojatno osim nekog zajedničkog gledanja tekme protivnika, drugu analizu nije i radio i podijelio sa igračima.
  • Ludovic IX
    5.5k
    mamiceva struja a glavni barisicev suradnik u borbi protiv mamica..

    Mamic je doveo tu lana grupu u klub pa si mozda i u pravu ali meni sw više čini da je on razočaran što nije uspio kupiti dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.