• Jurki
    8.7k
    Vjerujem da bumo uzeli naslov prvaka bez brige.
    Momentum ekipe se bu promjenil.
    Igraci su htjeli maknuti Cacica zato kaj je on tvrdoglava mazga.
    Kak god da mi mislili kakvi su nogometasi al nisu oni glupi... vide bolje nego mi da to nikam ne vodi..i kaj im drugo preostaje?
    Busenje trenera..
    Naceti smo ozljedama, psiholoski u kurcu.. al sad bi se mogel okladiti da ce sutra svi orati travu..jer ce se neki koji su znali da su standardni zapitati dal budu tu sljedece sezone i na finoj placici..a realno im u Dinamu nije mjesto.
    Isto tak su vrlo vjerojatno svjesni da Simic ima tekicu sa xy brojem igraca koje bi se moglo dopeljat u Dinamo.
    Presla je baba s kolacima.. ili jesi ili vritnjak.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Trebao bih živjeti u pećini i slušati radijske prijenose da bih stavio znak jednakosti između Bjeličine i Čačićeve LP i općenito njihovih mandata...čovjek je tu bio skoro godinu dana, nije stvorio niti jednog igrača, u Europi laprdao o školovanju, a imao ekipu koja je zajedno 4 godine, rušili Tottenhame i Atalante...pričao i kako su određeni igrači prerasli klub, ono povratak u 2009. i zlatne godine neambicioznosti i izloga za bogate europljane..proteklog prijelaznog roka imao 10-12 milijuna eura u džepu, odlučio da mu nitko ne treba, da bi mjesec dana kasnije tražio odgode, jer su ga, gle čuda, pogodile ozljede jer ne rotira i koristi 12 igrača.

    Ajde molim vas, šta bi mi ga trebalo biti žao?
    Široko mu polje, nek uživa u penziji ili nek zaroni u neku novu avanturu, sa životopisom kakvog ima, sigurno ne bi trebao dugo biti nezaposlen, zar ne?
  • Captain America
    13.9k
    Koja je to razina tvrdoglavosti i manjka samokritike.

    "Ne možemo samo tako dovest zamjenu za Ademija, a imamo i Bulata." Znači ne moramo ni pokušat dovest zamjenu. Zapravo ima zamjenu, al ta zamjena igra lijevog beka :monkey: Onda još očekuje da Bulat koji godinu dana nije igrao, a i onda je sjedio na klupi uskoči i zamijeni kapetana.

    "Uskočio je Ivanušec na Oršićevo mjesto pa nije mogao Rukavina." Protiv Šibenika x2, Istre, Splita i Slavena nije bilo Ivanušeca, a s Goricom nije igrao krilo pa opet Rukavina nije dobio priliku jer Bočkaj s 15 kila viška i Menalo umjesto kojeg bi panj bio korisniji imaju prednost.
  • Crle
    359
    I što ako se i odrekao prije skupštine. Kad već spominješ odricanje, što je sa izjavama prema navijačima u prvom mandatu, o dizaču tegova, itd?

    Super je što se sada tako ponio, i korektno je otišao iz kluba. No ne treba mu davati sada me znam kakve zasluge.
  • San Lorenzo
    11.6k
    što je sa izjavama prema navijačima u prvom mandatu,Crle

    Tako je, o ovome se nije ni pričalo, a sjećam se da je nakon Ludogoreca imao neke otrovne strijelice prema Sjeveru...a i u reprezentaciji se pravio grbav.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Od Čačića se nitko od igrača nije oprostio javno, kaj ipak govori neke stvari.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ništa. Odrekao se i gotovo. Šta ćemo sa barisicem koji je 20 godina držao ljestve mamiću, a sad nam bio glavni saveznik? Šta sa Vlatkicom? Šta sa antolicem i crnim listama i maltretiranjima, a sada se ponio momački sa ovom ostavkom prije skupštine?

    Meni Čačić nije svetac i otkaz je zaslužio, ali nije zaslužio da ga se gleda kao kopica i da ga se vrijeđa kao nekog balavca.

    @San Lorenzo
    Rugaš se životopisu Čačića? Još uvijek je bolji od tvog idola sa profilne! Ili smatraš Speziu, Lech, Austriju Beč i Osijek većima od Dinama i Hrvatske?
  • Crle
    359
    Bio je on solidno grbav i držao ljestve Mamiću.


    Pa tko uopće za ove kaže da nisu. Ti si to odricanje spomenuo kao nešto posebno.

    Antolić je i dalje pokvareni pandur.

    Ovi su i dalje što jesu ali su očito potrebni.

    Sve je tu jasno.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Rugaš se životopisu Čačića? Još uvijek je bolji od tvog idola sa profilne! Ili smatraš Speziu, Lech, Austriju Beč i Osijek većima od Dinama i Hrvatskemarcio amoroso

    Mene Lech i Spezia uopće ne zanimaju, zanima me što je netko napravio u Dinamu, a Bjeličin učinak u odnosu na ovo Čačićevo rasulo je nebo i zemlja u svakom smislu te fraze, od rezultata, atmosfere do afirmacije igrača.
  • Crle
    359
    Joj daj molim te, lik ima dinamo i repku u cv-u jer mu je namješteno.

    I da, smatram repku kurčinom. Još od 2008.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Hvala Čačiću na tituli i sto se uvijek gospodski ponašao što priliči mjestu trenera Dinama.

    O njegovom radu dovoljno govori da nijedan igrač nije napredovao u zadnjih godinu dana pod njegovom palicom od mladjih donekle Baturina,preko stožernih (Ivanusec,Šutalo) do onih iz drugog plana tipa Bockaj,Menalo,Špikic,Emreli,stagniranje Ljubičića na beku itd itd.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Joj daj molim te, lik ima dinamo i repku u cv-u jer mu je namještenoCrle

    Ma jok, nije, to je zaslužio vođenjem Inkera, Zadarkomerca, Kamen Ingrada i Libije...a kad to sad ovako nabrajam onda 'sramotan' Bjeličin CV sa Spezijom, Lechom i Austrijom Beč više i ne izgledaju tako sramotno.
  • Ali
    1.9k


    Nebo i Zemlja ???
    Bjelko je uzeo 5 , Čačke 4 . Uz dodatak da je Bjelko imao Olma koji je dvije klase iznad veznog reda kojeg je imao Čačke.
    A godinu prije nas je izbacio YB u kvalama.

    Statistika mu nije baš toliko različita, a promocija igrača ? Majer je imao status kao Rukavina kod Čačkea, Al smo zato forsali na toj poziciji Kadziora (usput jel taj još igra aktivno nogomet) .
    Kup izgubljen itd... također da je to sve li-la, nikako nebo-zemlja

    Drago mi je da je Čačke otišao radi tvrdoglavosti... hm tvrdoglavost....
  • Crusades1986
    9.8k
    a promocija igračaAli

    Perić u repki, Gvardiol debitirao, Olmo došao do reprezentacije, Petković prva špica reprezentacije, Orša od anonimusa postao jedan od oslonaca ekipe...
  • San Lorenzo
    11.6k
    Olmo je bio talentirani klinac koji je pod ovim postao reprezentativac Španjolske...Gvardiol, Šunjić, Moro...Majer mu je jedini grijeh, ali ja se živo sjećam da su tada svi držali Bjeličinu stranu, a Majer je bio 'preplašena djevojčica sa trakicom u kosi koju mama gura u prvih 11.'

    Neda mi se više ovo, za mene je Bjelica naš najbolji trener u zadnjih 10-20 godina, netko tko je prekinuo 50godišnji period izbivanja iz europroljeća...za nekoga je precjenjeni smrad i gad i to je ok, valjda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.