• Eduardo
    17.6k
    evo da te nadopunim cijelim tekstom.

    Dojma sam da smo Šempera prerano gurnuli u vatru i da je bio kolateralna žrtva tadašnje politike kluba. U Ligi prvaka u konkurenciji s Juventusom, Sevillom i Lyonom stavio si tinejdžera na gol i na kraju je on bio jedan od glavnih koji su platili cijenu tog katastrofalnog nastupa, a nije bio glavni krivac. Ali u tom trenutku najlakše je bilo riješiti se najmlađeg i to na najosjetljivijoj poziciji.

    Po meni je Moro jedini koji je iz te generacije ostavio trag. Jedna Sosina sezona po mojim kriterijima nije dovoljna. To je u rangu Poldrugača, i gore.

    Da se s nekima postupilo drugačije (Šemper), da su neki imali više strpljenja i da nisu požurili van (Brekalo i Sosa) uz Moru to bi bila četiri ozbiljna igrača iz jedne generacije. Za mene bi to bio uspjeh.

    vzykih3vnwvm814m.jpg
    lpn0eyx75wm2ajic.jpg
  • NORTE
    9.3k
    Mogući gubitak titule na koju smo već stavili desnu ruku bio bi zasluga prvenstveno trenutne uprave kluba, ali i trenera.

    Teško je i shvatljivo da svi u klubu ne rade na boljitku, pojačavanju momčadi, nego sami stvaraju negativu i razaraju momčad.

    Teza da je stanje klubu loše ne bi smjela utjecati na zajednički cilj svih u klubu.
  • Olmic
    2.7k
    Bez obzira na izjave kad je bio u Rijeci meni je Rile sve sta bi htio da jedan dinamov igrac bude
  • Nino Bule
    11.5k
    Ako je stvarno bilo ovako kako rile kaze u svlacionici to jest da je ademi sasvim normalno odgovorio i nije bilo nikakvih tenzija, onda me bas zanima tko je prenio pricu van, prvi osumnjiceni mi je peternac.
  • Ivek3009
    55
    prvi osumnjiceni mi je peternac.Nino Bule

    I meni je pala na pamet ta pretpostavka, kako je jos uvijek pomocni trener a kum je mlađem mamiću
  • masacusec
    3.1k
    Debeli smrad.
  • maddaddam
    2.9k
    Ne samo da je kum, nego i prvi mamićev ozbiljan transfer iz Dinama.
  • Jurki
    8.8k
    Kaj se Peternaca tice.. kaj on opce radi jos u krugu prve momcadi? Lik nema pojma di se opce nalazi..
  • deda
    28k
    Čačke kaže da je Baturina spreman, Petko se oporavlja i mogao bi dobiti već sutra koju minutu. Boško još uvijek nije spreman.
  • Mr Anderson
    5.4k
    To su odlične vijesti. Odlične vijesti su bile i za Boška da je počeo lagano trenirati 4 mjeseca poslije operacije. Ne treba ga forsirati. Mislim da bi negdje početkom trećeg mjeseca mogao biti spreman.
  • Captain America
    14k
    Vjerujem Riletu i s Loxom im je najbolja prilika poslat poruku medijskim i tovarskim protuhama ko je gazda.
  • BBBaranja
    1.9k
    Može biti da je Peternac,a može biti da je i neko od nezadovoljnih igrača s manjom minutažom.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nije sve crni niti bijelo, kako je i deda rekao. Istina je da u klubu i teta čistačica nije 100% čista od svega ovog a kamoli ne skupštinari, uprava pa i i igrači koji nikad jednom rječju nisu ništa rekli protiv događanja u klubu zadnjih 20-tak godina.

    ali izgleda da je došlo vrijeme da se neke stvari raščiste i kad možeš izabrat želiš li bit na strani dinama ili strani gramzivosti, lopovluka i nepoštenja, ti onda javno govoriš da stvari trebaju biti kako su bile jer eto, prvaci smo a i zdravkec je baš dobar šef i daje mi za kurve i itd...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.