• Nino Bule
    11.5k
    O kome pricate kad govorite o "dinamovcima" koji likuju, stvarno ne pratim nista pa ne znam jel se radi o nekom bitnom ili klasicni fejs i instagram ološ ?
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Jeli moguće da se skupština proglasi nevažećom te da se i ova odluka poništi?
  • Captain America
    14k
    Moguće je i zato je uključen gradski ured jer on može poništit odluku.
  • Nino Bule
    11.5k

    Sve je moguce u klubu u kojem vlada kaos i bezakonje
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Znači K.A i Metuzalem su bili spremni za ovo.
    Bar nešto.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Nitko bitan za širu javnost, ali svi vjerojatno imamo neke poznanike koji likuju nad ovim jer se vode onom "da nije bilo Mamića ne bi bilo ni Dinama", a ne znaju ništa ni o čemu. Takvi mi se zapravo najviše gade, čak više i od ovih spodoba.
  • Fanboy
    2.2k
    HDZ se ne usudi prekinuti jer Mamić ima hrpu informacija o njima, pa Kustić je došao u HNS kada je ovaj drmao. Tko zna koliko još ima informacija o potplaćenim ljudima...

    Ovo znam jel pratim djelomično rukomet, a i znam curku iz srednje škole, bila je najbolja prijateljica sa kolegicom iz razreda.

    Predsjednik rukometnog saveza vam je Grahovac odvjetnik, njegova partnerica u firmi vam je Horvat-supruga izbornika.
    Izbornik Hrvoje Horvat vam je brat od Vanje Mamić, bivše žene Zokija, a u toj firmi vam radi kćerka Gorana Jandrokovića, valjda 2 najmoćnijeg HDZ-ovca zadnjih 20-ak godina. Desne ruke svih premijera...
    Ovo je jedan primjer, a sustav je toliko umrežen politike, kriminala, medija, pravosuđa, policije da je to nevjerojatno kada samo malo zagrebete ispod površine.

    Sve vam se zgadi...

    Inače, sjetite se onog slučaja kada su svi znali da će mlađi bracek preko granice, a on je još tjedan dana lutao po Hrvatskoj i onda mirno prešao granicu bez da ga je itko pokušao zaustaviti. Takvo što ne možeš ako nemaš odobrenja iz samog vrha politike.
  • Klenx
    4.1k
    Ovaj klub je svjetski kada se pogleda kakav šljam hoda njegovim kancelarijama.

    Svi, od NO preko IO do čistačice.

    Šljam.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Malo mi ide na k.... pwsimizam ovdje. Kao da je bilo bajno i sjajno sve pa sad odlazi u onu stvar.

    Ja ću bit optimist pa ću reći da zbog ovoga neće bit odlaznih transfera a da će u sljedećih 6 mjeseci bit toliko žrtava i s jedne i druge strane da će dinamo prodisati.

    Uprava ne igra na travnjaku i nekako sumnjam da će ovo utjecati na to.
  • deda
    28k
    Nažalost klub će postati nefukcionalan barem na nekoliko mjeseci. Zato je bolje ne raditi nikakve transfere. Najviše će patiti omladinska škola, a sigurno da će se to odraziti i na prvu momčad. Nadam se da su dovoljno psihički jaki da se uzdignu iznad situacije i odrade svoj posao profesionalno.
  • Jura
    210
    Kao što smo prije 12 i više godina govorili, u Europi postoje samo 2 načina upravljanja nogometnih klubova. Jedan je privatno vlasništvo (npr. Engleska ) a drugi članski model ( npr. Njemačka ) sve drugo je žešći cirkus kao što se upravo sada vidi. Na žalost bez politike ovo se neće riješiti, jedino vlast može ovo presjeći, proglasiti skupštinu, izvršni odbor i nadzorni odbor nelegalnim. Prvo raspisati referendum sa samo jednim pitanjem prema svim članovima. Jeste li za privatno ili člansko upravljanje klubom ?
  • Patak
    2.2k
    A vidim u tom nadzornom odboru jedan propali političar i dvojica ljudi koji imaju neke karijere. Za ovog prvog je jasno da ga nema nigdje ako ne odabere dobitnu stranu u ovom cirkusu, ali što treba ovoj drugoj dvojici ovo sve?
  • BlueVelvet
    336
    A imaju interese itekakve, svakakve poznastva i veze dobiju, dogovaraju se poslovi, nisu u medijskom fokusu a za poslusno dizanje ruku su sigurno dobro nagradeni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.