• Orc123
    5.1k
    Imam osjecaj da nam slijedi strmoglavi pad. Klub ocito ne funkcionira kako spada. Vise se ne zna tko pije a tko placa. Ovaj je za ovoga, ovaj za onoga....uzasno. sve me sram citati sve ovo...
  • marcio amoroso
    32.4k

    DTSM je zadnju objavu na instagramu imao prije godinu i pol. Dečki su se očigledno povukli.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nema tu pomoci, tako je svugdje gdje ima love. Svi ti zohari su mogli dokazat svoje znanje i sposobnosti za samo 100 tisuca eura koliko su oni kokosari iz Kolumbije ulozili u Sibenik. Tu jedino UEFA/FIFA mogu napravit nesto s ogranicenjima menadzerskih provizija, ali to se bez neke vece kontrole globalno ionako ne moze sprovest u djelo.
    Drugi nacin je da se klub preoblikuje i da onaj tko kupi najvise dionica ima najveci utjecaj.
  • Captain America
    14k
    Imam osjecaj da nam slijedi strmoglavi pad.Orc123

    Ako mi propadamo, mogu mislit što je s ostatkom lige. Osijek upada polako u govna, Rijeka već je, ono sranje od kluba dolje je u govnima od pamtivijeka, ostatak nije vrijedan spomena. Vraćamo se u mračno doba našeg domaćeg nogometa.

    Šteta. Nema prave oporbe ovim vucibatinama.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Sjednici su bili prisutni Miroslav Rožić, predsjednik Nadzornog odbora; Nikola Polak, član Nadzornog odbora, te Andrej Meniga, član Nadzornog odbora.
    O cemu su oni raspravljali 4 sata, a svi redom mamicevci :rofl:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Gadi mi se sve ovo, kao i većini... Ja ne znam kak ću se natjerat na tekmu kad sve krene pa makar igrali s Real Madridom, toliki broj lopova i moralnih nula mi je teško progutati, a još kad imaš oko sebe ljude "dinamovce" kojima je ovo super onda ti ne preostaje ništa drugo osim gađenja.
  • Orc123
    5.1k
    Zalosno je da na kraju Dinamo gledaju svi kroz oci profita i vlastite koristi, a mi koji obozavamo nas klub mozemo lijepo svirati ku.cu i nadati se najboljem. Svi se oni kunu u Dinamo a ocito svi gledaju samo vlastitu korist. Jbt volontirao bi u svojem klubu, nista mi ne treba samo da Dinamo ide naprijed. Zalosno....
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pa sve ti jbm ovaj Nikola Polak predsjednik Nazdornog odbora u mailu pise o "prljavom vesu" o kojem se suska i koji ce izac... A koji je njegov posao ako ne nadzirat da je sve transparentno i kaj ne ucini nesto po tom pitanju?!
  • Nino Bule
    11.5k

    Ne bu me nikad vise nista otjeralo sa stadiona, makar šatore opet postavili.
    Svi sve znamo, u klubu je mafija, ljudski šljamovi, ovako kad izađe sve javno na vidjelo preuzme nas sve tuga i apatija, da jedan klub zbog kojeg trosimo sate, dane, novce, emocije i zivce ova bagra ovako kalja i blati. Da smo normalni vjerovatno bi nas bolio kurac a ne da me u ponoc hvata tjeskoba i tuga kako smeća prljaju sveto ime, ali nismo normalni jer mi je ovaj sveti klub iza obitelji i bliznjih najvaznija stvar u zivotu i zato nikakvo odustajanje ne dolazi u obzir.
  • Sunja86
    1k
    Tako je borba do kraja ali na stadionu!
    Ideale moje i naše boje neću izdat ja!
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ma i ja ću sigurno nastaviti ići, ali ovakvu sam tugu oko neke situacije oko kluba osjetio previše puta da se čudim sam sebi kaj me tjera da odem opet na utakmicu. Biti navijač Dinama je blagoslov i kletva u isto vrijeme, barem mi to znamo.
  • flexXy
    1.9k
    Ovo kaj se dogada treba sve prijavit europskom sudu i institucijama. Kad ocito nasi ne mogu zatvorit kriminalce dok ih mama i tata iz brisela ne vode za ruku. Jebeno me sramota ovog svega, nemam snage prolazit opet kroz sve ovo. Bilo bi mi lako da te ne volim.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Strašno je koliko "Dinamovaca" likuje u vezi svega ovoga i ponosno podržava tatu kako vole reći.Poremeceni ljudi.
  • Sunja86
    1k
    r80o9fznvtc249v0.jpg
    Kakvi nam ološi rade o sudbini Dinama fujj
  • marcio amoroso
    32.4k

    Bolest, to je jednostavno bolest.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.