• IstinaZaDinamo
    1.3k
    Orsic je rekao da ostaje tako da... mislim da su sanse da Petko ostane jako dobre

    S obzirom na lom noge Neuera i zapisivanje Kahna, mislim da Livi ide put Minhena za 15-ak dana
  • NORTE
    9.1k
    Sad nije popularno ništa reći protiv Dalića, ali...

    Zar baš nitko nema muda reći mu, hej ti šta stavljaš uspješan europski dinamo, kojem se divi cijeli svijet, u istu rečenicu s Hajdukom (Gzira i sl.)...

    Iz tog dinama je poniklo 90% igrača repke, i stare i ove.
    Iz tog dinama su igrači koji su ga odveli u polufinale, znači sva trojica najzaslužnijih.

    Jebote njemu se usprotivi predsjednica Zlatne piruete i onda joj se ispričava, a iz kluba i oko njega nitko ni a.
  • Infinity
    15.2k
    Sta je izjavio?
  • Carrasco
    4.1k
    Prije 4 dana je rekao: nemojmo se zavaravati, napadači su nam igrači Dinama i Hajduka
  • Sunja86
    994
    Ja bih mu odgovorio nemojmo se zavaravati imamo trenera Varaždina
  • Nolifer
    6.6k
    i jedni i drugi su go**na :vomit:
  • Captain America
    13.7k
    U tekstu je jedino vrijedno spomena da je Šimića preporučio Boban. Ne mislim ništa dobro o Antolićevoj ekipi, al Mamić nek se pokrije ušima po glavi s pričama o vlastitoj sposobnosti. Htio je potjerat Čačića ljetos, dati Pjaci milijun godišnje, dati 3 milijuna za Kačavendu dok se oporavlja od ozljede ACL...
  • NORTE
    9.1k
    Ja bih mu odgovorio nemojmo se zavaravati imamo trenera VaraždinaSunja86
    U Rusiji je imao Mandžu iz Bayerna i Rebića iz Eintrachta kojeg je kasnije sam potjerao, a Nikolu Kalinića za vrijeme prvenstva čini mi se.

    Eintracht je par godina kasnije osvojio EL, do tad nije bio ne znam kakav klub.

    Danas ima Petkovića koji zabija prvoj postavi Chelseaja u Londonu, Oršića fenomena kojem sve ovo godine daje mrvice a Orša ih pretvara u zlato, Livakovića koji je jedan od najboljih golmana svijeta (neka pati koga smeta).

    I onda on stavlja dinamo u istu rečenicu s Hajdukom.
    Pa nije Petković bilo tko jebote.

    Lako šta njega hajdukovca nije sram, nego što nijedan dinamovac nije reagirao.

    A taj dinamo kojeg i tom izjavom omalovažava je u protekle 4 godine S PETKOVIĆEM pokazao ogroman rast na europskoj razini.

    Ovu uspješnu repku su stvorili igrači dinama koji je osnova svega, što je prepoznao i legendarni napadač Henry.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Dinamo je za reprezentaciju ono sto je Barca bila za Spanjolsku. Toliko smo igraca proizveli i dalje proizvodimo da su ostali skoro pa popuna kadra. Da ne spominjem da je dovoljno bacit oko na klupski koeficijent i shvatit da trpat Dinamo u isti kos s HNLom nije inteligentna stvar. No, Dalicu i tovariji je Hajduk i dalje na istom levelu, samo suci srica i sporka lova..
  • marcio amoroso
    32.3k
    Da je Dinamo reagirao na ovu izjavu Dalića svi bi se okrenuli protiv Dinama i ne bi se ništa postiglo sa tim. Osim toga tko da reagira iz kluba? Da se oglasio Antolić prvi bi ga mi tu popljuvali i pisali šta pandur zna.

    Šutnja je zlato, jako često je zlato i toga se ovi u klubu drže i bolje je da je tako jer ne iskaču iz paštete kao prethodnik im.
  • Captain America
    13.7k
    Ove objave zadnjih dana su baš efektivan način za poslat poruku, a ne reagirat izravno i navuć bijes prosječnog navijača repke.
  • maddaddam
    2.9k
    "Indexov" Dinamo nakon SP:

    yrew1hkqni5km9oh.jpeg




    :cool:
  • Zagi
    5k
    Jadnog Oršu nitko ne želi?
    Siguran sam da Olivari ima informacije da odlaze i on i Ivanušec , a ne smijemo zaboraviti ni KTCa koji je već 5 puta prodan samo ga još nisu registrirali...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.