• Nino Bule
    11.3k
    Nije mi dario simic neki pick, svakako bilo kakav sd je bolje nego ovo, ako nista netko preuzima odgovornost. Dario vjerovatno ima sasvim korektne kontakte po europi, ali je li sposoban uopce biti sd, a kamoli sd dinama je veliko pitanje
  • miro
    3.1k
    Totalni promašaj po meni
  • Captain America
    13.2k
    Opet će se neko učit na Dinamu ili bit tu u ulozi fikusa.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni je Dario skoro idealan izbor. Uspješan poslovni čovjek koji ne zna samo pričati nego i napraviti novac. Bivši igrač Dinama koji poznaje klub i okruženje. Radio je valjda do nedavno za Milan tako da sigurno ima veza i vezica svugdje u nogometnom svijetu. Od mene palac gore.
  • Fićo1986
    972
    Vrlo često gledam stare snimke utakmica,bilo starih bilo europskih bilo hnla,mislite li da je početak stvaranja generacije koja nas je sve ponovo spojila i iznjedrila onu ljubav prema Dinamu koju smo svi držali malo prema klubu zbog daltona i koja je bila relativno suzdržana bila utakmica protiv Hapoel Beer Sheve kada je nastupila jedna potpuno druga momčad,neki novi dinamo naspram prijašnih Henriqueza Machada Eduarda,Goncala,Taravela i ostalih a dosli neki novi naši domaći dečki? Nekako mislim kad sam bio na toj utakmici na jugu da se tu vratila odnosno uskrsnula stara ljubav prema Dinamu...dosadno je bez utakmica pa pišem jer previše fali Dinamo!
  • Captain America
    13.2k
    Kod mene je restart bila zadnja utakmica s Interom u sezoni 17/18 i Nenadov debi na klupi. Pratio sam Dinamo i prije, pizdio jesam zbog gubitka naslova 2017., al nekako se sve promijenilo s Nenadovim dolaskom na klupu. Sad slažem raspored u danu ako je utakmica da je mogu gledati.

    S više ljudi sam pričao i svi smo se složili da je dolazak ozbiljnog trenerskog imena označio i promjenu u načinu rada samog kluba. Od isključivo bankomata jedne obitelji, postali smo klub koji teži rezultatu i koji je nezadovoljan ispadanjima od Villarreala, Seville, Benfice... Jasno da će se s takvim rezultatima i dinamovština vraćat među navijače. Sigurno pomažu i platforme poput Zone, sam klub se aktivirao na društvenim mrežama, podcasti su eksplodirali gdje gledamo bivše i sadašnje igrače...
  • plavi67
    920
    daj Bože da se što dalje udaljimo od lika i djela zm-a. samo mi nije jasno da se ide kod bjegunca na razgovore ,da im se čestitaju rođendani, itd. ,a po ovom članku iz sn želi se rješiti lika i djela kriminalaca. daj Bože da se to ostvari i makni g iz prefiksa i napravi novi stadion. apsolutna podrška za imenovanje darija za sd.
  • Nino Bule
    11.3k

    Idu kod bjegunca oni koji su za njega (vlatkica), ne bi slavio previse pobjedu druge struje jer oni sigurno nisu cvjece ali svakako smatram da je lakse protiv njih nego zdravka.
    Svakako treba radit na masi pa kad imas ozbiljan broj ljudi koji ide svaki tjedan na stadion teze nas je ignorirat i lakse se radi pritisak na upravu koja nema politicki, policijski i sudski aparat iza sebe.
  • Praskaton
    1.8k
    Imamo li ikakvu realnu sansu zadrzat petka orsu i livija
  • Captain America
    13.2k
    Treba podebljat ugovore Petku i Liviju jer ističe za 2 godine. Sumnjam da će neko platit kolko ćemo mi tražit za igrače te dobi.
  • maddaddam
    2.9k
    Da se na*ebem ma*ke transfermarktu na podcjenjivanju igraca Dinama.
  • SAS1987
    13.2k
    Sad je svima jasno kakva kvaliteta igra loptu nogom svakog vikenda na Maksimiru :cool:
  • Klenx
    4.1k
    Ako ovo itko čita.

    Livakoviću, Petkoviću, Oršiću dignite plaću za duplo neka do kraja karijere ostanu u Dinamu!

    Takve igračke i ljudske veličine se isplati platit.

    Tako i tako će se namlatit para od Gvardiola, Majera, Olma, Šutala, Ivanušeca, opet će se ući u LP.

    Neka nemaju razloga ići nigdje!!
  • xyz
    840
    Imaju oni već jako dobre plaće... Treba novac usmjeriti na jačanje ekipe, a ne na stagnaciju.
  • NORTE
    8.9k
    Imamo li ikakvu realnu sansu zadrzat petka orsu i livijaBožo0
    Što ako svi troje žele otići na viši nivo, a vjerojatno žele.

    Oršić prvi, htio je otići prije godinu dana, zadnji mu je vlak, želi izazov i neka se vrati u najveći klub nakon isteka ugovora.

    Možda ćemo tad imat pristojan stadion. Možda.

    Livi je na vrhuncu slave, čak i Petković.
    Samo treba dovesti dostojne zamjene, znači pojačanja poput Ojede.

    Svoj trojici i svima u dinamu je jasno da je dinamo blizu novog naslova, sad je i bez europskih tekmi, a pojačanja se podrazumijevaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.