• db-izbjeglica
    12.9k
    Gradonačelnik Pule je rođen i odrastao u Splitu, mislim i studirao...Fanboy

    Pa što?
    Jbt, gradonačelnik si pule, nitko ne traži da se pretvara, ali elementarna pristojnost nalaže da barem ne pljuješ po klubu iz grada kojem si grafonačelnik.

    Doći na utakmicu u dresu protivničkog kluba je doslovno to - pljuvanje po gradu i klubu.
  • seljak86
    2.4k
    navijačka skupina kojih se skupi 30 na utakmici
  • xyz
    840
    Mislim da je liga drastično izgubila na kvaliteti u godinu dana. Istra, Šibenik, Slaven, Gorica su baš dosta lošiji. Varaždin je kao HD. Rijeka je isto lošija. Lokosi, Osijek i Hajduk su na istoj razini. Naravno, tek je početak i još se mogu rosteri dosta promijeniti, ali više sam očekivao...
  • Jurki
    8.8k
    kojoj kvaliteti? Lani je prvenstvo bilo zanimljivo samo zbog toga jer je Dinamo bio los zbog Krkija i Kopica. Europa ce pokazati.. di smo i kaj smo al nisam nekaj preoptimistican. Dinamo bu standardno dobar...usel u skupine Lp nadam se. Rijeka, Osijek i drumski razbojnici svaki po šamara i to je to od kvalitete hnl-a.
  • Fanboy
    2.2k


    Ma gle, kažem da je velika poveznica...Realno ljudima je sport često van nekih bitnih stavki u politici. Realno da gradonačelnik Zg izjavi da navija za nekog drugog, a ne Dinamo opet većini stanovnika bi bilo tak svejedno...Da nije tako nebi bile sapunice oko rugla od stadiona.
    Ja tebe razumijem i shvaćam što želiš reći jer se slažem. No njegov postupak je nažalost u skladu sa beskarakternim društvom bez vrijednosti u kojemu živimo.
  • Keyser Soze
    8.2k
    o5v0bqpr4nketq49.jpeg

    Neka i ovo uđe u zapisnik...


    nisam Dinamozag samo da otklonim svaku sumnju :sweat:
  • Captain America
    14k
    Ne bi ja Šibenik bacao u isti koš s Varaždinom i Istrom. Napravili su ipak ozbiljniji posao ovo ljeto od ovo dvoje. Tovari će izletit u 3. pretkolu, imam osjećaj i nadam se da će i Rijeka i Osijek do playoffa, a tamo je sve moguće.
  • Jurki
    8.8k
    naravno da to treba biti svejedno za koga neki gradonacelnik navija, al kak si spomenul..neki nivo kulture mora biti. Nebre se ponasati ko seljacina.. a on je s ovim to pokazal da je obicna seljacina. Da sam ja npr gradonacelnik Varazdina i dolazi Dinamo.. ja ne smijem doci na tekmu u Dinamovom dresu.. i gotovo.
  • seljak86
    2.4k
    u najgorem slučaju dođeš bez ikakvog dresa.
  • xyz
    840


    Ma mislim u smislu toga da su prošle godine i Istra i Slaven i Šibenik i Gorica uzimali bodove klubovima koji su se borili za naslov. Ove godine će to biti rijetkost.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Mogao je bar doći i s Istrinim šalom
  • seljak86
    2.4k
    demoni će ga sigurno isprepičkati zbog toga
  • Jurki
    8.8k
    onda stavim kapu na glavu i idem na gostujucu tribinu pa da nitko ne zna ko sam i kaj sam. Da je situacija obrnuta da gradonacelnik Splita dođe u Istrinoj majici.. vec veceras bi Banovina gorjela
  • Tom Hanks
    2.6k
    "navijačka skupina kojih se skupi 30 na utakmici

    Netocno,ali i da je kakve veze?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.