• Eduardo
    17.3k
    Ako je ikad bilo vrijeme za pobjedu Istre na Šubićevcu onda je to danas.

  • Dammir10
    266
    5.kolo
    Šibenik-Istra 0-0

    14.kolo
    Istra-Šibenik 0-0

    23.kolo (danas)
    Šibenik-Istra prvo poluvrijeme 0-0
  • Ola
    97
    Zakonom zabranit utakmice Istre i Šibenika. Ovo je ne gledljivo.
  • Keyser Soze
    8k
    Opet 0-0 :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Ljudi 270 minuta nisu sposobni dati gol :groan:
  • miro
    3.1k
    Zaboravio sam upisat jedan dojam iz Varaždina, onaj stoper Pellumbi mi se činio duplo brži od svih na terenu kad bi krenuo prema naprijed, a i lijevak je....samo kažem....
  • Raul
    105
    Sigurna oklada za zadnju međusobnu Istre i Šibenika je 0:0. Danas Rijeka pobjedom dolazi na diobu 4.mjesta, a i Loksa ako riješi Goricu je opet u miksu
  • flexXy
    1.9k
    Da ne prodje nezabiljezeno. Ovo danas sto su sudili zaledje Gorici protiv Lokomotive je najveca sramota od kad je uveden var. Cista pljacka
  • Zagi
    4.9k
    Ima tko screenshot?
  • flexXy
    1.9k
    jk5b9l05i47xa6ou.jpg
    Mislim ovo je cista smijurija, u tv prijenosu je prikazan drugi frame na kojem je izgledalo kao da nije ni blizu offside. Ne kuzim kako su ovo gadali i sta ti bude u glavi da ovo sviras
  • Dammir10
    266
    Mitrović da nije simulirao imao bi šansu bolju od penala, bio bi na 6-7 metara sam ispred gola. Ali on je odlučio pasti nakon što je već prošao protivničkog igrača. Najgluplji potez sezone.
  • Zagi
    4.9k
    Sad im u 66. dao karton za simuliranje?
    Jesam ja lud ili je to bio čisti penal?
  • Dammir10
    266
    Po meni ona zadnja snimka kamere iza gola pokazuje da se radi o čistom simuliranju.
  • Zagi
    4.9k
    Nisam baš dobro vidio, može bit.
  • deda
    27.6k
    Zekonja i Crnac crna mačka Rijeke. Borba za Europu se zahuktava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.