• Dammir10
    266
    Još ljetos se šuškalo kako Hajduk nema novca kad su zbog Kalika poveli križarski rat sa Goricom. Tjednima su se cjenkali sa Črnkom oko toga hoće li Gorici iskeširati 60, 70 ili 80 tisuća eura. Manje se premišlja privatna osoba kad kupuje stan za te novce nego što se Hajduk premišljao oko Kalika. Ovaj prijelazni rok je samo potvrda te teze da nemaju za biber.

    Ne čudi jer je populist Jakobušić 2 godine samo dovodio igrače sa ozbiljnim plaćama u rangu dinamovih (Livaja, Krovinović, L. Kalinić, N. Kalinić) a da nikog nije prodao za ozbiljnije novce. Ni Dinamo ne može funkcionirati 3 godine bez ozbiljnog izlaznog transfera kamoli će Hajduk. Zato se moralo prodati Biuka i Ljubičića ali to je dovoljno samo za pokrivanje dijela dosad nastalih financijskih minusa. Ne uđu li na ljeto u Europu morat će prodajom igrača namaknuti 10-ak milijuna eura da popune rupu u budžetu a ja ne vidim koga se tu može prodati za ozbiljne novce osim Livaje.
  • Captain America
    13.4k
    Info iz same svlačionice dolje, nemaju za biber, al plaće trenutno ne kasne pa nema bune igrača.
  • deda
    27.7k
    Očigledno imaju otvorenu liniju s nekim od zajmodavaca.
  • Nino Bule
    11.3k
    Imaju malog vuskovica za prodat na ljeto, navodno su imali vec ozbiljne ponude psg-a i man citya ali roditelji ne zele da ide u takav klub nego cekaju ponudu razvojnog kluba, taman kad se potvrdi u hnlu kroz par nastupa ce se vjerovatno i pojavit rb salzburg ili netko takav.

    Mislim da im ne prijeti financijski raspad, ali da im je blefko prodao maglu je sad svima jasno.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Info iz same svlačionice dolje, nemaju za biber, al plaće trenutno ne kasne pa nema bune igrača.Captain America

    A taj info imas jer ti znas nekog dolje iz svlacionice ili? Mislim ispada neozbiljno samo bubnut "Info od nekud" bez ikakvog "dokaza". Koliko je forumasa bubalo u temi za transfere da imaju info pa u 95% slucajeva ispalo kontra tog infa
  • Captain America
    13.4k
    Mogu ti reć da je meni bliska osoba povezana s članovima svlačionice. Više od toga stvarno ne bi iznosio. Ovo što sam napisao za plaće je na tragu Štimčeve nedavne pljuvačine kolki su zahtjevi radne zajednice i da su ozbiljni iznosi u pitanju.

    Da se na Ninu nadovežem, Vušković želi isključivo u Barcu i čeka se sad njih, al ponuda neće bit u financijskim okvirima PSGove zbog već poznatih njihovih financijskih problema.
  • The Undertaker
    4k
    Postali smo bahati a to nikad ne iziđe na dobro.
  • xavier
    11.1k
    navodno su imali vec ozbiljne ponude psg-a i man citya ali roditelji ne zele da ide u takav klub nego cekaju ponudu razvojnog klubaNino Bule

    Da se na Ninu nadovežem, Vušković želi isključivo u Barcu i čeka se sad njih, al ponuda neće bit u financijskim okvirima PSGove zbog već poznatih njihovih financijskih problema.Captain America

    Ne želi u City i PSG nego želi u razvojni klub pa čeka...Barcu.

    Tko je tu lud?
  • Patak
    2.2k
    Tako je i Alen Halilović otišao tamo u sličnim godinama...
  • Zagi
    4.9k
    A i Barca je u fazi "okretanja mladima" već dvije godine i neće se iz toga izvući još neko vrijeme samo tako.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Da, ne vesele me problemi Hajduka. Vise me brine koji smjerom cemo mi. Nisam vise siguran, ali nije li nam na ljeto kljucna europska sezona za reformiranu Ligu prvaka?
  • Zagi
    4.9k
    Mislim, ključna je kao i svaka druga, ne?
    Novi model LP kreće u sezoni 24/25
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Bitno se ugurat na startu, a poslije je onda lakse :grin: Mislim, mi smo u situaciji kad je klub navodno pun ko brod, a vodi ga grupa interesno sukobljenih ljudi. Glavni skaut u zivotu nije doveo postenog igraca, a drzi se u sedlu, sportski je pred penziju, voli manji fond igraca i ako moze domace...
    Ne znam, malo mi je tesko "veselit" se ovim podvizima Hajduka na trzistu..
  • Zagi
    4.9k
    Još mjesec-dva i nebo će biti bitno vedrije.
    Ne znam kada sam bio puniji optimizma.
  • The Undertaker
    4k
    Ja jesam da ih se sprda kad pričaju i rade gluposti i skaču sebi u usta ali nisam da ih se sprda i potcjenjuje zato što nemaju para jer ne volim da se tako prema nama odnose klubovi koji imaju više para od nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.