• Mr Anderson
    5.4k
    Pogrebnik na tovarskom braniku.
  • Nino Bule
    11.5k
    A eto mi smo poznati po tome što je sve transparentno i provedeno kroz papire, makar i naknadno.The Undertaker

    Bar ja ne pokusavam radit neke komparacije i predstavljat nekog transparentnijim, ali ako vec spominjemo nase papire jasno je svima ovdje da tu ima malverzacija, mi realno imamo vrhunske prihode, nekih vecih problema nebi trebali imat, ali nista ne znamo dok se ne uđe u klub i napravi revizija i po tom pitanju nismo nojevi.

    Oni sad vec dvije godine predstavljaju situaciju kao bajnu, pozitivna nula, a neke prihode od europe ili transfera nisu imali, svima sumnjivo osim njima, onda se proda 10 mil eura igraca i svejedno nigdje ulaganja, ocito nesto smrdi
  • The Undertaker
    4.1k
    Najgore je podcijeniti neprijatelja.

    Ono što ja mislim da će napraviti je da će ovu polusezonu promovirati neke juniore koje će prodati odmah na početku ljetnog prijelaznog roka (uključujući Vuškovića), skupiti lovu i dovesti Leki pojačanja koja treba i krenuti po EL i prvenstvo.
  • The Undertaker
    4.1k
    Oni sad vec dvije godine predstavljaju situaciju kao bajnu,Nino Bule

    Otkud ti ovo? U dvije Lukšine godine u minusu su 50 milijuna kuna. Za 2022. ćemo tek viditi. Slabo vi to pratite neprijatelja.
  • Nino Bule
    11.5k

    U minusu su, samo su oni to prodali navijacima kao da je to dobar rezultat jer je tu amortizacija za stadion, ali oni imaju najbolji novcani tok, najmanje su zaduzeni, itd.
  • The Undertaker
    4.1k
    Po izvještajima su zaduženi vrlo malo. PR na stranu, činjenica jest da im je novi NO negativno ocijenio financijski izvještaj za 2022. i osnovao vlastitu Revizorsku komisiju da nadgleda financije. Očito je da ne vjeruju Lukši.
  • Klenx
    4.1k
    PR na stranu, činjenica jest da im je novi NO negativno ocijenio financijski izvještaj za 2022. i osnovao vlastitu Revizorsku komisiju da nadgleda financije. Očito je da ne vjeruju Lukši.The Undertaker

    Otkud ovo?
  • The Undertaker
    4.1k
    Javno dostupno sa njihove zadnje skupštine u prosincu.
  • deda
    28k
    Lokosi i Varaždinci jedini nepokoreni, nemaju ni dan danas online prodaju ulaznica. :strong:
  • SAS1987
    13.5k
    online prodaja ulaznica bi trebala biti jedan od uvjeta za igranje prve lige.
  • NORTE
    9.3k
    Gorica polako prema 2.ligi, skupa s tovarskim herojem koji im je sd. Naprijed Šibenik!!
  • Krizy
    36.4k
    Ferro i službeno ponovno u Hajduku
    Ferro - Awaziem, bome će Hajduk htio - ne htio morati igrati na gol više :rofl:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Oni (pod oni mislim na tovare sa sneta) očekuju da mali vuskovic počne protiv nas. Mislim da leko nažalost neće takvu glupost napraviti.

    Nek mali bude novi gvardijol, ali rade malom pritisak sa 16 godina
  • bbb medimurje
    2.9k
    Podsjetimo, portugalski stoper pojačao je redove 'bijelih' u drugom dijelu prošle sezone, stigao je na posudbu iz Benfice te bio važan kotačić momčadi koja je na koncu osvojila Hrvatski nogometni kup. Odigrao je tada ukupno 14 službenih utakmica za Hajduk u kojima je postigao dva pogotka uz dvije asistencije. Posebno će ostati upamćen gol Rijeci u finalu Kupa.

    Na kraju prošle sezone odlazi na posudbu u nizozemski Vitesse za koji je upisao ukupno 9 službenih nastupa, međutim Ferro je izrazio želju za povratkom na Poljud i nakon dogovora s njegovim matičnim klubom Benficom, od danas je i službeno Hajdukov igrač.

    Dalmatinski portal 15.2.2023.

    Ferro - Portugalac je stigao s velikim očekivanjima. Igrač koji je prema svjedočanstvima iz Portugala vrijedio silne milijune eura, no na Poljudu nije ostavio veći trag. Pamtit će se po čestim kiksevima. Nakon odlaska iz Hajduka otišao je novu posudbu, u Vitesse, trenutno 13. momčad nizozemske lige i tamo ne igra. To isto nešto govori...

    Dalmatinski portal 08.02.2023.

    Prije tjedan dana clanak kak na poljudu nije ostavil veci trag, sad clanak o tome kak je bil vazan kotacic
    Hoce li crne kese objaviti ovo dnovninarstvo?
  • Ali
    1.9k

    Ma da bar pocme. Fizicki je na razini decka od 19g, puca od snage a i izrastao je vrlo. Dok je u glavi propuh, vidio sam kratko protiv schaktara. Opalio na centru samar ukrajincu kao da mu je u getu ovaj ponudio dop... Prebahat je mali, a jos nije ni zakoracio na seniorske terene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.