• Mlađi referent
    10.7k
    I ostavio je Tonio lajk i na komentaru “ili od Plivaje”, lajka svaki komentar tako da ne treba tu nešto previše hejtat.

    Ali realno ovo je autogol ko kuća, čovjek pogodio prečku i Ivušić ju ugurao u gol
  • Jurki
    8.8k
    ne znam kakve imaju klauzule u ugovorima velim ono kaj cujem. Kaj se Vža tice za njih je cisto samo kaj se oni dole hoce ogrebati preko menađera. Ne kuzim ni ja kakve su tu igre u pitanju i tko je kakav ugovor potpisal.
    Kad s ciganima ides u posao nije ni cudo da te hoce sprejebat.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne znam tko se ciganci, ako im je teklic poklonjen besplatno sigurno postoji klauzula o 50% buduceg transfera, kao sto su ju imali za kalika i spikica, kao sto ju mi imamo za đuraseka
  • Carrasco
    4.1k
    kao sto ju mi imamo za đurasekaNino Bule

    Mislim da mi nemamo ništa od idućeg transfera Đuraseka. Pisalo je samo 800 tisuća eura, bez ikakvog postotka.
  • Jurki
    8.8k
    mislim da su oni dolje tak mutavi pa zaboravili to uglaviti u ugovor..vec da kak si ja mislim da Teklic ima obvezu dati taj dio transfera tj da je on duzan prek menađera to isplatiti njima. A kaj je tocno zapravo to znaju samo akteri toga posla.
  • Nino Bule
    11.5k

    Onda sam zamjenio sa atiemwenom koji je poklonjen uz postotak od buduceg transfera, poanta je bila da je to standardna praksa kad se s igraca "da besplatno" drugom klubu
  • Nino Bule
    11.5k

    Nemam pojma kako se to rjesava pravno jer oni vjerovatno s njim sporazumno raskinu ugovor da bi on mogao potpisat za drugi klub, di se oni tu uglave ja ne znam, ali ne bi rekao da je cigancenje trazit pola teklicevog transfera ako je tako dogovoreno i to je razlog zbog kojeg su ga pustili
  • Jurki
    8.8k
    pa tak bi bilo logicno ali kolko sam ja cul da oni dole prek Teklicevog menađera traze 40 posto. Dal je to ispravno i dal to pije vodu nebi ti znal reci.
  • xavier
    11.1k
    oni vjerovatno s njim sporazumno raskinu ugovor da bi on mogao potpisat za drugi klubNino Bule

    Zašto bi raskidali ugovor? Prodaš ga za 0 kuna + 40% idućeg transfera ili ako tu ima problem, onda za 1 kunu + 40% idućeg transfera.

    A ugovor se ionako mora raskinuti u trenutku kad potpisuje s novim klubom.
  • Nino Bule
    11.5k

    U pravu si, mene su zbunili tadasnji napisi da raskidaju i kao slobodni potpisuju za varazdin, ali da se hajduk "ugradio". Vjerovatno se radi o kombinaciji mojeg krivog shvacanja i novinarske dezinformacije.

    https://dalmatinskiportal.hr/sport/hajduk-raskida-s-dvojicom-igraca--a-calusic-ipak-ostaje-na-poljudu/136370?fbclid=IwAR1u4S7_d9sn6HrWuREkGoBGNUby54WbJfOiZgdwIr0F5ZjwPVhkKqq3m6o
  • deda
    28.1k
    Veli Germanijak da je LASK spreman otkupiti Ljubičića od tovara za 2,4 m Eura već u siječnju.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Veli Germanijak da je LASK spreman otkupiti Ljubičića od tovara za 2,4 m Eura već u siječnju.deda

    I navodno su se vec Klubovi iz Njemacke raspitali za njega
  • Krizy
    36.5k
    14 kola, 7 pobjeda Slaven Belupa.

    U sezoni 2020./21. ostvarili su ukupno 7 pobjeda u 36 kola.

    U sezoni 2021./22. ukupno su imali 9 pobjeda.

    Svaka čast Zekiću još jednom
  • Krizy
    36.5k
    Nakon 14 kola, Šibenik ima čak 10 neriješenih.
    Rekord lige je Cibalia s 18 neriješenih u 32 kola sezoni 2000./01.
    Cibalia drži i rekord s najmanje neriješenih, u sezoni 1996./97. su sezonu završili bez neriješene utakmice.
    Zanimljivo je i da je Cibalia u obe rekordne sezone imala po 33 boda.

    Ako Šibenik ovako nastavi, rekord bi mogao pasti nakon više od 20 godina.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Jel ima netko link za haj-gor?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.