• kinfa95
    485
    SLOBODA NAVIJAČIMA!
  • über alles
    1.5k



    Kaj je tu tocno licemjerno ?

    Pa nisu oni krivi kaj je kod njih takav mentalitet,a kod nas jedva cekaju da ti mogu srat I ljecit svoje frustracije na drugima.

    Kaj se tice medijskog tretmana to mozete najvise zahvalit cigancini u bosni , nakon svega kaj je radio novinarima koji nisu bili njegovi nije ni cudo da je tak.
  • seljak86
    2.3k
    Jel može objašnjenje zašto mi je maknut komentar? Nisam siguran koje pravilo sam prekršio.
  • Mrvica
    3.2k

    Vidi se po licu i nosu da mu ovo nije prva takva egzibicija
  • Bosna86
    11.6k
    Pa psovka… Valjda je lik skuzio koja je pjesma, poslije 10 min sam izbrisao
  • Dino
    2.2k

    Ovo brisat najbolje. Nema smisla davati prostora takvim kretenima. Uostalom, kad god vidite na tribini da netko koristi mobitel, upozorite ga da na sjeveru takvim napravama nije mjesto. I bok
  • Nino Bule
    11.3k

    S obzirom na kolicinu ljudi koja je bila na sjeveru dolje rekao bi da je bilo minimalno snimanja, kad se sjetim viktorije plzen ili benfice nedavno ovo u subotu je bilo super po tom pitanju.
  • Dino
    2.2k

    Slazem se. Vidio sam mozda troje ljudi maks, ali ono svejedno podsjetim ljude da to nije bas najprimjerenija stvar za radit na tribini.
  • Keyser Soze
    8.1k
    kad se sjetim viktorije plzen ili benfice nedavno ovo u subotu je bilo super po tom pitanju.Nino Bule

    Najgore je bilo protiv Young Boysa kad je ekipa počela palit one bljeskalice :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    biti na strani policije nije nimalo navijacki i budite sigurni da su najebali neduzni u onom kaosu, kolko je nasih ljudi najebalo 1.5. U rotoru i kolko glavi je bilo razbijeno? Da li su i tada murijaci tukli samo duzne ili je bilo neselektivnog batinjanja?BlueVelvet

    Mislim da doslovno nitno ne misli da nema nedužnih ljudi koji su nagrbusili. Doslovno postoji snimak na kojem se vidi kako policajac pendrekom i nogom udara čovjeka koji ne pruža nikakav fizički otpor. Da, policija je sigurno pretjerala!

    Situacija sigurno nije crno-bijela iz koje god perspektive pogledali. Nit je policija apsolutno ispravna, a torcida još i manje, jer su svjesno i planski izazvali sranje. Doslovno su došli u Zagreb da to naprave jer nisu ni imali u planu ući na utakmicu.
  • Sljeme
    1.8k
    Neovisno sad o ovom debilu, al kad bi inače bilo po 10-15 ljudi sa tribine zaduženih za šamaranje debila s mobitelom, bilo bi to prekrasnoseljak86

    Ovo s mobitelima stvarno više prelazi svaku mjeru. Fali glasnik sjeverne tribine ili neke slične upute da se ljude educira. Treba radit s ljudima.

    U sukobu s murijom, naravno da će stradat i oni koji napadaju i koji se samo nađu tamo, murija ne pita. Tak je bilo i bit će. Plakat za tovarima sigurno neću.
  • NORTE
    9k
    kolko je nasih ljudi najebalo 1.5. U rotoru i kolko glavi je bilo razbijeno? Da li su i tada murijaci tukli samo duzne ili je bilo neselektivnog batinjanja?BlueVelvet
    Ogroman broj nedužnih ljudi je ozlijeđen taj dan.
    U rotoru je bilo najgore, ali tukli su i po cestama, bilo ih je na stotine.

    Sve je počelo zbog par baklji izgorjelih na tribini na istoku.

    Usporedite sad to s trenutnom medijskom situacijom...
    To je bila policijsko-medijsko-politička hajka na navijače dinama, a pretresom stanova pohvalili su se pronađenim dresovima i trapericama!
  • Stihl
    3k

    Taj dan (01.05) se u zraku osjetilo da ce bit pizdarija, jos popodne prije tekme stojimo frend i ja na stanici za autobus i veli on meni, e zaveži tenisice imam neki osjecaj haha...ja reko mamu ti jebem ti si vidovit. Ugl.zanimljiv i sadrzajan dan je to bio i dan danas sam uvjeren da je to isprovocirano namjerno od strane policije po nalogu politike...hrpa ljudi je najebala bezveze, tukli su ljude po cesti, o rotoru da ne pricam, sjecam se onog izloga kaj je pukel pa se staklo razletilo po ljudima. Kad smo izasli van podno sjevera vec je stajao kordon murije na desnoj strani u smjeru Dubrave i sjecam se ko danas pandura koji otvoreno poziva na sukob uz povike ajmo pičke purgerske, a taman se radila tramvajska pruga i bilo sastrane onih kocki, uh kaj su dobro došle hahh. Nakon toga povlacenje prema Royalu, paljenje kontejnera, zasipanje murije priručnom artiljerijom...povlacenje dalje prema kennedyjevom trgu i vrh scena, tj. osjetni revolt i bijes među ekipom kad nailaze dva patrolna vozila i ekipa se dere evo ih ajmoooo, i svi se zaletavaju na vozila i udaraju po njima, trganje prometnih znakova i bacanje na policijska vozila baš kaos. U tom trenutku se cuju pucnjevi upozorenja i tu se to onda malo primirilo...sjecam se da su ljude izvlacili iz britija i tukli, ja sam imao malo i sreće, sel sam si u birtiju sa nekim likom i samo su prosli pored mene, al fora je bilo, ja sednem pored lika i pajdo meni veli "bok, Marko?" Ja velim jesam, al ne onaj kojeg ti cekas hahaha, reko samo budi miran i pricaj samnom ko da se znamo hahah
  • Neki tip
    19.1k
    ja sednem pored lika i pajdo meni veli "bok, Marko?" Ja velim jesam, al ne onaj kojeg ti cekas hahahaStihl

    Ili je dečko sve razumio ili si, a to je vjerojatnije, bio na gej blajnd dejtu. :hearts: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.